Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 18. 8.
Helena, Elena
19°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
20.09.2018, 05:57 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Čerstvo vydatá Rakovská otvorene: Pravda o dcérinom vzťahu s manželom

13 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Betty43
20.9.2018 17:59 | |
+8 -4
Reagovať
Pompezna svadba s deckom mlady chlap a ulakomi sa to je radosti
karolina322
20.9.2018 11:33 | |
+22 -5
Reagovať
Takéto somariny sa tu riešia. V dnešnej dobe, a nielen v tej dnešnej je úplne normálne, že muž si berie ženu aj s jej dieťaťom. Keby mu ,hádam, prekážalo, tak do toho nejde, nie???Parižková má 3, a jej novemu ,potencionálnemu manželovi to neprekáža.
teplejhnis
20.9.2018 09:04 | |
+12 -21
Reagovať
aj ho politicky korektne na tom zámku vyhltala?
Marek543211
20.9.2018 08:27 | |
+18 -34
Reagovať
Divné mladý chlapec a bude sa starát sa o cudzieho..fag..nemohol by som to..viem si spraviť vlastný dieťa....nie nahradu
Hjurem
20.9.2018 08:45 | |
+35 -3
A kde je napisane, ze on si s nou to vlastne dieta neurobi. Amia svojho otca ma, ona ho nepotrebuje ako nahradu.
rdk877
20.9.2018 08:16 | |
+23 -27
Reagovať
No len dokedy.Idú mi na nervy ženské,ktoré uprednostňujú seba pred svojím dieťaťom a kľudne dovlečú domov pre dieťa cudzieho chlapa. Neviem,asi som staromódna. No pre mňa sú deti na prvom mieste.
Hjurem
20.9.2018 08:50 | |
+40 -6
Nie nie si staromodna, si skor zadubnena, lebo aj v davnyh dobach, si zeny po rozchode nasli noveho partnera aj ked mali dieta. Ale aj v tych dobach boli bohuzial zeny ako ty teraz, ktore sa nad tym strasne pohorsovali. To, ze sa zalubila a vydala ako dokazuje, ze dcerka nie je pre nu vzdy prvorada???
IGORMMARTIN
20.9.2018 09:07 | |
+7 -26
NIE SI STAROMODNA...ONA JE CUDZOLOZNICA. TZN JEJ DUSA PREPADLA NA BOZSKU ISKRU A NIC NEDOSIAHLA. STRATILA ZIVOT. ALE TOMU NEROZUMIE...AJ KED CHODI S DECKOM PO RIME.
karta
20.9.2018 06:58 | |
+34 -5
Reagovať
Na tuto informaciu som cakal cely život.
PsychoVrah
20.9.2018 06:40 | |
+27 -52
Reagovať
Čudujem sa každému chlapovi, čo sa odhodlá vychovávať cudzieho ***a. Čo raz nie je moja krv, to ma nezaujíma! Rakovská musí mať veľmi sladkú chutnú pi.čku, keď sa cez to dokáže pán "politik" preniesť :D
chochlik.p
20.9.2018 06:50 | |
+23 -21
Ja by som nedokázal doviesť domov cudziu ženskú k deťom.
Hjurem
20.9.2018 08:53 | |
+43 -7
No je to presne naopak. Ak by totiz islo len o tu pi.cku, tak si ju pravdepodobne nikdy s dietatom nevezme. Lubi ju. A ak niekoho lubis tak ti nemoze vadit ani jeho dieta. Tomu sa hovori laska.
1MOC-NAROCNY
20.9.2018 12:37 | |
+3 -29
po porode uz pi.cka nie je sladka - je to vytahany grcavy mix hnileho masa
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Marián Kočner,
Ironická esemeska aj otvorené vyhrážky. Ako Kočner zastrašoval Kuciaka Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Stipe Miocic je
Ťažká váha má staronového kráľa: Miočič knokautoval Cormiera, potom okolo neho tancoval!
Ruský prezident Putin oslavuje výročie: Ako ho zmenilo 20 rokov pri moci?!
Video plné
Video plné dojímavých emócií: Namiesto osláv prišli hráči za verným fanúšikom až do nemocnice
Polícia zaistila
V Rimavskej Sobote našli telo dobodanej ženy: Podozrivý z činu je mŕtvy
Výsledkom
Foto
Nechutné vyčínanie futbalových chuligánov v Hondurase: Zaútočili na autobus súpera!
Pri Gaze zahynuli
Vrtuľník a tank strieľali na ozbrojených podozrivých: Pri Gaze zahynuli dvaja ľudia, ďalší je zranený
TROFEJ:
Foto
Skvelý štart prípravy: HC Košice vyhrali medzinárodný turnaj, trofej im odovzdal Říha
Špecifické
V tatranskej jaskyni uviazli dvaja muži: Uväznení zostali v 500-metrovej hĺbke
Foto
Desaťtisíc goralov z celého sveta sa stretlo v Pieninách: Takto vyzerá náš kroj!
Neľutuje:
Zuzana Belohorcová si v Miami žije americký sen: Prečo sa už na Slovensko nevrátim
Britský premiér
Britský premiér sa chystá pohroziť Macronovi aj Merkelovej: O čom budú rokovať?
Malé lietadlo
Lietadlo vpálilo rovno do rodinného domu: Dva ľudia sú mŕtvi, jeden nezvestný