Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 20. 3.
Klaudius, Víťazoslav
9°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
20.09.2018, 05:57 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Čerstvo vydatá Rakovská otvorene: Pravda o dcérinom vzťahu s manželom

13 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Betty43
20.9.2018 17:59 | |
+8 -4
Reagovať
Pompezna svadba s deckom mlady chlap a ulakomi sa to je radosti
karolina322
20.9.2018 11:33 | |
+22 -5
Reagovať
Takéto somariny sa tu riešia. V dnešnej dobe, a nielen v tej dnešnej je úplne normálne, že muž si berie ženu aj s jej dieťaťom. Keby mu ,hádam, prekážalo, tak do toho nejde, nie???Parižková má 3, a jej novemu ,potencionálnemu manželovi to neprekáža.
teplejhnis
20.9.2018 09:04 | |
+12 -21
Reagovať
aj ho politicky korektne na tom zámku vyhltala?
Marek543211
20.9.2018 08:27 | |
+18 -34
Reagovať
Divné mladý chlapec a bude sa starát sa o cudzieho..fag..nemohol by som to..viem si spraviť vlastný dieťa....nie nahradu
Hjurem
20.9.2018 08:45 | |
+35 -3
A kde je napisane, ze on si s nou to vlastne dieta neurobi. Amia svojho otca ma, ona ho nepotrebuje ako nahradu.
rdk877
20.9.2018 08:16 | |
+23 -27
Reagovať
No len dokedy.Idú mi na nervy ženské,ktoré uprednostňujú seba pred svojím dieťaťom a kľudne dovlečú domov pre dieťa cudzieho chlapa. Neviem,asi som staromódna. No pre mňa sú deti na prvom mieste.
Hjurem
20.9.2018 08:50 | |
+40 -6
Nie nie si staromodna, si skor zadubnena, lebo aj v davnyh dobach, si zeny po rozchode nasli noveho partnera aj ked mali dieta. Ale aj v tych dobach boli bohuzial zeny ako ty teraz, ktore sa nad tym strasne pohorsovali. To, ze sa zalubila a vydala ako dokazuje, ze dcerka nie je pre nu vzdy prvorada???
IGORMMARTIN
20.9.2018 09:07 | |
+7 -26
NIE SI STAROMODNA...ONA JE CUDZOLOZNICA. TZN JEJ DUSA PREPADLA NA BOZSKU ISKRU A NIC NEDOSIAHLA. STRATILA ZIVOT. ALE TOMU NEROZUMIE...AJ KED CHODI S DECKOM PO RIME.
karta
20.9.2018 06:58 | |
+34 -5
Reagovať
Na tuto informaciu som cakal cely život.
PsychoVrah
20.9.2018 06:40 | |
+27 -52
Reagovať
Čudujem sa každému chlapovi, čo sa odhodlá vychovávať cudzieho ***a. Čo raz nie je moja krv, to ma nezaujíma! Rakovská musí mať veľmi sladkú chutnú pi.čku, keď sa cez to dokáže pán "politik" preniesť :D
chochlik.p
20.9.2018 06:50 | |
+23 -21
Ja by som nedokázal doviesť domov cudziu ženskú k deťom.
Hjurem
20.9.2018 08:53 | |
+43 -7
No je to presne naopak. Ak by totiz islo len o tu pi.cku, tak si ju pravdepodobne nikdy s dietatom nevezme. Lubi ju. A ak niekoho lubis tak ti nemoze vadit ani jeho dieta. Tomu sa hovori laska.
1MOC-NAROCNY
20.9.2018 12:37 | |
+3 -29
po porode uz pi.cka nie je sladka - je to vytahany grcavy mix hnileho masa
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Ficov nový argument, prečo sa zatiaľ nesťahuje z Bonaparte: Čakám na správcu Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
V dodávke, ktorú
Rozruch na hraničnom priechode: Dodávka skrývala nebezpečné látky
Takto vyzerá
Takto vyzerá pravá láska: Domáci miláčik víta majiteľa veľkým objatím!
Truck Driver
Desivý čin vodiča v Taliansku: Vyhnal deti z autobusu a nastalo peklo
Speváčka Lucie
Vondráčková po verdikte kanadského súdu: Chcela milióny, teraz si môže búchať hlavu o stenu!
Fojtíček
Supertalent Fojtíček sa teší na reprezentáciu: Dá mu Guľa priestor v zápasoch napriek nízkemu veku?
V súčasnosti je
Foto
Chátrajúca stavba straší v Ružinove takmer 12 rokov: Po zmene majiteľa sa konečne pohli ľady!
Dym z lokomotívy neďaleko Bratislavy: Vlaky meškajú desiatky minút
Mladá Kanaďanka
Foto
Sexi tenistka Andreescová chce písať históriu: Meditáciami k triumfom!
Nicole Kidman
Manžel herečky Nicole Kidman o nej zložil pieseň: Pikantné slová o tom, aká je v posteli
Her best friend.
Slovenka naložila psičkárom, žalúdok vyčistila hlavne ženám: To, ako sa chováte, je choré
Autentické zábery
Autentické zábery z Utrechtu: Polícia v uliciach krátko po streľbe v električke
Hokejista sa
Brutálny náraz, ktorý však potešil fanúšikov: Hokejistovi odletela prilba až na tribúnu