Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 18. 4.
Valér
18°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
19.09.2018, 11:04 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Milenka Gelemová chytila na svadbe kyticu a rypla si do Patrasovej, jej syn zúril: Toto je úplné dno!

31 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
masurka1
28.10.2018 15:50 | |
+0 -0
Reagovať
Chytila, chytila na pasece jen aby to nebyl syfilis!
Hjurem
20.9.2018 01:59 | |
+4 -1
Reagovať
Gelemova vs. Patrasova. Tie dve si nemaju co vycitat. Jedna "lepsia" ako druha. Patrasova zaziva to, co kedysi sama sposobila jeho prvej zene, len to ma este s urokmi a hanbou navyse. No a o Gelemku uz poriadny chlap, ked sa Felix pominie, urcite nezakopne.
martina64725
19.9.2018 23:48 | |
+2 -0
Reagovať
Fuj nechutne to dievča ani chrbtovu kosť nemá s ženatým dôchodcom je to k.r.a neschopná niečo robím tak sa vydržiava ako vetsina takých...
janafox
19.9.2018 20:39 | |
+8 -1
Reagovať
FUJ bozkavat 75 roc deda a nechcem asi Ani Len predstavit Ze s nim spava grc
presporkar01
19.9.2018 17:02 | |
+8 -8
Reagovať
Preco kazda zena a najma z tychto celebrit,boli za mlada krasne aj stihle? A teraz sa pozrieme a vidime ako su nafuknute v tvari od ucha po ucho,Staci mi, Minule davali v TV Petru Janu, no byval tlsta v tvari ale teraz? Vyzera jak mikimauz spuchnuta... Dada patrasova tak isto, Vera Spinarova tak isto.Mara Gombitova tak isto.A dalsie a dalsie.. No hruza.
tabatas
19.9.2018 19:05 | |
+9 -0
neviem, kolko mas ty rokov a ako vyzeras, ale ja ,ked sa stretnem so svojimi spoluziakmi zo strednej my,zeny, sme za hviezdy a nasi spoluziaci muzi su dedovia s pivnym bruchom jednou nohou v hrobe,ba, je tam jeden lekar sportovec,ten jeden jediny je stihly,ale je plesaty...)))
uncle
19.9.2018 14:29 | |
+12 -1
Reagovať
pozrite ked Felix na to ma nech si tu k*rv*ck* zaplati...ona sa nuka on plati vsetko dobrovolne..tak mu doprajme...zubatu aj tak neoj*b*..
Mudr.lantik
19.9.2018 14:24 | |
+24 -4
Reagovať
patraska vyzerá ako joker z batmana:-)....to za prvé a za druhé....neviem, prečo stále narieka, keď je verejne známe, že záletnému slováčkovi kedysi rozbila manželstvo....no tak teraz zase niekto mladší rozbije manželstvo jej....a naivný slováček má vedľa seba fešandu a myslí si aký je borec, ale celý svet okrem neho má v tom jasno....ide o bobáky:-)
ro.bo.595
19.9.2018 13:35 | |
+11 -2
Reagovať
Su aj nepochopitelne pary .Niekedy je laska tym najdolezitejsim faktorom pre takyto par. No su aj ine pohnutky takeho spojenia ,peniaze dobry zivot a vidina dedicstva ,myslim ,ze tento druhy je najcastejsim faktorom takychto parov.
tabatas
19.9.2018 13:06 | |
+9 -6
Reagovať
poznam muza,ktory sa v uplynulych dnoch zmenil na zenu a vyzera na nerozpoznanie od Patrasovej,od Dády,och, boze moj, ta sa zrichrovala tymi plasikami
moonday36
19.9.2018 12:43 | |
+28 -5
Reagovať
Mna by len zaujimalo, preco su nam podsuvane clanky o "pseudocelebritach" /nic v zlom, ale ked zmeskam niekde vystupenie Slovacka, urcite nebudem ronit slzy, je to celebrita tak pre moju starku, nie pre generaciu, co o nom cita na nete☺a keby ta pseudoumelkyna-bol niekto z nas na jej vernisazi?- neobhanala obstarozneho seladona, nikto o nej ani netusi/...Novinarcina sa zmenila na hladanie clankov v anglickom bulvari a smirovanie Instagramov a FB...povolia diskusiu k blbostiam, ale k veciam, co nam ovplyvnuju zivot nie...
ro.bo.595
19.9.2018 12:51 | |
+8 -7
Ako podsuvane clanky .Ja ak nemam zaujem a ako ty pises ,ze je to pod tvoju uroven ..NIKDY NEKLIKAM NA TAKY CLANOK . Po druhe ,ak ty nevies ,ze toto medium ma aj bulvarnu cast ,tak ta lutujem . Bulvar je najvdacnejsia cast media v kazdej krajine . No normalny clovek berie bulvar s rezervou ,jedine ,ze sa clovek chce hrat na doleziteho ,co vtedy tu vynikne ako neznaly...DDDDDD.
moonday36
19.9.2018 13:05 | |
+16 -3
Robo, nejde o to, na co kliknem, ide o to, ze na Slovensku sa novinarska etika prerazila dno a nie je moznost diskutovat o politike alebo comkolvek, co sa zakonov, politiky tyka...ak samozrejme nezaplatis ☺
tabatas
19.9.2018 13:09 | |
+4 -6
moonday36, si rozumna zena ,preto sa divim ,ze nechapes, preco sa diskutovat neda
ro.bo.595
19.9.2018 13:10 | |
+8 -2
To nie je na Slovensku ,to je celosvetovy trend medii . Ak je tato cast media pre teba pod tvoju uroven ,tak tu mas aj politickie clanky a aj rubriku pre zeny a ine vaznejsie temy ktore mozu naplnit tvoju predstavu .To ,ze nie su povolene diskusie ,nuz aj vulgarizmus na diskusiach ma svoje hranice .Zabudla si co sa dialo tu na diskusiach ? a dokonca na pietnych clankoch kde sa taki zufalci vyjadrovali ako hyeny.
tabatas
19.9.2018 13:17 | |
+5 -4
ro.bo.595..presne ako pises,ja som velmi rada, ze zrusili diskusie,aj tie, ktore su povolene by som zrusila ,zaplat ,neostan v anonymite, a diskutuj
moonday36
19.9.2018 13:18 | |
+7 -2
Robo, tabi, aj tu sa ludia spravaju vulgarne, v povolenych diskuciach, alebo sa mylim? Pripada mi to, ze novinari davaju tieto clanky, aby sa ludia mali kde vyzurit a dojem demokracie a slobody slova bol zachovany...
moonday36
19.9.2018 13:19 | |
+8 -2
Tabi, myslis, ze porovnavat Patrasovu s transexualom je menej urazlive ako napisat, ze Drobova keca? ☺
ro.bo.595
19.9.2018 13:23 | |
+3 -4
Zase pises svoje ...Ano tu ,pretoze je to bulvar....Mas aj ine clanky ako som vyssie pisal ...Na zapade stoji taky bulvar velke peniaze a preco ? .No ludia bulvar maju vo velkej oblube ,ale najdolezitejsie je ,ze ti ludia vedia ,ze su na bulvarnych clankoch .Ti ktori necitaju bulvar ,ani na take clanky neklikaju ,o tom to je .
ro.bo.595
19.9.2018 13:25 | |
+3 -3
tabas ,ano aj ja s tym suhlasim co si napisala..
tabatas
19.9.2018 13:32 | |
+2 -4
moonday36..ale ja ju neporovnavam, ona skutocne vyzera ako ten muz,ktory je teraz zenou, keby som mala jeho foto, by si mi dala za pravdu, pisali o nom a boli tam aj fotky,zial, teraz to nenajdem, stetavam ho / ju / kazdy den,preto viem
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Ilustračné foto
Po Veľkej noci nastane zmena, hrozia silné búrky Aktuality.sk
Herec Roman
Očakávaná premiéra filmu Voda čo ma drží nad vodou sa ruší: Nečakané komplikácie!
Milan Škriniar sa
Škriniara prirovnávajú k legende Interu: Lichotí mi to
Buček sa stal
Buček myslí na šampionát: Keď dostanem pozvánku, budem veľmi rád
driving car on
Skúška trpezlivosti pre vodičov pri výjazde z Bratislavy: Kolóny vás zdržia aj 40 minút
Publikum
Publikum v Inkognite vybuchlo do smiechu, slečna sa červenala: To čo stváral Voštinár pod stolom?!
Dôchodok je
Dobrá správa pre dôchodcov: Na Vianoce môžu dostať príspevok až 200 eur!
(ilustračné foto).
Dozorca z koncentračného tábora sa postavil pred súd: Muža obvinili z vyše 5000 vrážd v spolupáchateľstve
Amy správy
Kráska šla na rande s chlapíkom z Tinderu, napísal jej po pol roku: Takáto správa by vytočila každú ženu!
Slovenský
Tretiu etapu Okolo Turecka vyhral Jakobsen, Baška stráca na lídra takmer päť minút
Premiér Peter
Premiér Pellegrini: Urobím všetko pre to, aby bola v Bratislave nová nemocnica čo najskôr
Na Madeire sa
Tragická nehoda autobusu na ostrove Madeira: Všetkých 29 obetí bolo z Nemecka
Steven Stamkos
Fanúšik Tampy Bay prehral stávku a urobil poriadne bizarnú vec