Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 22. 10.
Sergej
20°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
22.09.2018, 20:00 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Tina a jej priateľ už tri roky jedia iba ovocie: Neuveriteľné, čo s nimi takáto strava porobila

101 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
hanka918
24.9.2018 10:32 | |
+6 -2
Reagovať
Zaoberám sa zdravou výživou. A frutariánstvo je čistý blud. Poznám ich niekoľko a také vysušené telá, vrásky, ako má aj tá Tina, majú všetci. Vyzerajú o desať rokov staršie, lebo aj ona v tvári vyzerá hrozne. Telo potrebuje minerály, bielkoviny, tuky a balast. Teraz sú zdraví, veď majú slnko, more, vitamíny z ovocia, len tie bielkoviny im začnú poriadne chýbať, lebo sú stavebnou látkou. Tuky tiež a tvrdenie, že vylieči táto strava rakovinu je tiež zcestné, lebo cukor podporuje rast rakovinových buniek. Sú to trochu šľahnutí ľudia a nemajú žiadne dlhoročné výskumy ( 20 - 30), aby to bolo seriózne tvrdenie. A na pár ľuďoch to nestačí. Lebo aj v džungli jedia aspoň červy pri ovocí, aby mali proteíny.
mifil
23.9.2018 22:24 | |
+19 -5
Reagovať
Človek je všežravec. Čím je strava pestrejšia (všetky druhy potravín), tým je bezpečnejšia. K tomu ešte patrí striedmosť v jedení a je všetko OK. Som strojár, ale všetci lekári a rozumní ľudia mi dajú + !
Gringo
23.9.2018 19:09 | |
+18 -5
Reagovať
Čo je na tom neuveriteľné? Porobilo to s nimi to, že úplne prišli o rozum.
ofcourse
23.9.2018 18:29 | |
+17 -5
Reagovať
ona má 39 a vyzerá na 39... on je od nej o dosť mladší a mal by sa viac najesť... chlapi potrebujú mäso
Monanta
23.9.2018 18:23 | |
+16 -4
Reagovať
Zenska vyzera ako maly simpanz- o 20 rokov starsia od neho...dakujem-neprosim....
Vigilante2018
23.9.2018 14:52 | |
+30 -5
Reagovať
Chlapik vyzera ok ale ta zenska posobi staro, vyzito a po tazkej chorobe. Nik normalny nemoze byt spokojny len na ovoci to je hlupost. Z toho jedla clovek nic nema. Ked chcu byt vegetariani prosim ale nejest ani vajicka a podobne - nie dakujem.
xpriezracnax
23.9.2018 14:24 | |
+9 -9
Reagovať
horor
Anonymný nick
23.9.2018 14:02 | |
+10 -7
Reagovať
A ja som sa cudoval, preco vzdy, ked pridem na Bali je tam plno smradu.
Dilinok
23.9.2018 13:48 | |
+15 -6
Reagovať
To sú choré ľudia na hlavu
joller
23.9.2018 12:48 | |
+27 -4
Reagovať
Vyzerajú ako v poslednom štádiu rakoviny...Ale cukor je droga,lebo stimuluje urcité časti v mozgu a dodáva vela energie a spokojnosti,preto sa cítia štastný...
mifil
23.9.2018 22:05 | |
+3 -3
Cukor je droga? Aj voda?
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Koaličný kolaps: Danko sa urazil. Koaličným rokovaniam dáva košom Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Poslanec Miroslav
Poslanec Beblavý: Smer-SD a Penta sú v oblasti zdravotníctva prepojení
Silvia Kucherenko
Kucherenko sa dala do vyrezávania tekvice netušiac, čo sa jej na konci stane: Tragikomédia!
Skúsený slovenský
Bakoš prehovoril o bodyčekoch od Cháru: Nie som masochista, ale páčilo sa mi to
(ilustračné foto).
Konflikt sa skončil krviprelievaním: Pri prestrelke zahynulo päť ľudí
Ján vypadol
Tragická smrť v Košiciach: Ján († 64) spadol cez balkónové zábradlie
Cristiano Ronaldo.
Cristiano Ronaldo je stroj na peniaze: Toto mu zarába oveľa viac ako futbal
Monika Smolková
Bývalá europoslankyňa Smolková, ktorá odchádza zo Smeru: Dnes sa nadávkou okrem strany Smer stalo aj slovo Fico
Evita už nebude
Evita Twardzik Urbaníková o filme Príliš osobná známosť: Do viacerých postáv som ukryla kúsok zo mňa
Caity zažila
Dievčina šla k doktorovi kvôli menštruačným bolestiam: Ani netušila, čo sa jej tam dole v skutočnosti deje
Lietadlo
Zrušili zákaz: Britské spoločnosti už môžu obnoviť lety do egyptského letoviska
Nórsky šachový
Šachový velikán sa postaral o nezvyčajný rekord: Famózna šnúra bez prehry
Martin Glváč.
Matovič vytiahol na Glváča komunikáciu s Kočnerom: Okamžitá reakcia