Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 17. 10.
Hedviga
17°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
18.09.2018, 14:06 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Simona z Take Me Out v tehotenstve udivovala malým bruškom: Predčasný pôrod!

21 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
xpriezracnax
26.9.2018 19:29 | |
+4 -0
Reagovať
v kroxakoch
K1980
19.9.2018 18:56 | |
+6 -0
Reagovať
Kto je to??
Olijanka
18.9.2018 21:26 | |
+33 -3
Reagovať
ja som zistila ze vsetky tieto umeliny. v skutočnosti naju tak cca 30kg. a vyzeraju ako ostarene deti nie ako zeny, oreto si davaju mega prsia a papule vyrobit a myslia ze uz vyzeraju zenskejsie
sokolik78
18.9.2018 17:07 | |
+10 -11
Reagovať
Maminka? Ved to je bohemizmus. Snad mamicka, nie?
Adulka355
18.9.2018 16:58 | |
+48 -1
Reagovať
jedno jej treba uznat (aj ked ju nemam rada), ze bez tych ***iek na xichte vyzera lepsie
Mravcadlo
18.9.2018 16:43 | |
+77 -4
Reagovať
3 dni pred pôrodom ležala na rizikovom aj tam fajčila jednu o druhej to aká zodpovednosť hlavu by som jej utrhla , takisto hneď po pôrode jej strava sa skladala z actimelu a cigariet , úprimne ľutujem toho malého keď vidím tie jej statusy chce sa mi grcat
adohro
19.9.2018 09:27 | |
+3 -2
Nemusíš ho ľutovať, bude rovnaký degenerát ako jeho rodičia. Aj keď ten malý za to nemôže, pochybujem, že si bude uvedomovať svoj hendikep, ešte aby z neho nebol grázlik.
renton25
18.9.2018 16:35 | |
+41 -2
Reagovať
Prečo dnes píšete už o 2 ku!rve z take me out?
vegan777
18.9.2018 16:29 | |
+96 -1
Reagovať
Držala v tehotenstve diétu, dieťa nemalo živiny, tak sa vypýtalo predčasne na svet.. Dieťa bude mať slabú imunitu a bude často chorľavé.. hlavne, že p1ča sa bude chváliť na fejsbuku že má 20kg aj s topánkami!
blbyazet
19.9.2018 09:25 | |
+8 -0
Presne. Dieta bude alergik s nizkou imunitou. Taketo sliepky by sa mnozit nemali.a chudak maly, ten bude mat do roka milion selficiek s "maminkou"
iliraga
18.9.2018 16:28 | |
+35 -2
Reagovať
Fuj aké má škaredé to tetovanie. Plytkáááá. Koho to zaujíma?
gymcall100
18.9.2018 16:16 | |
+48 -1
Reagovať
pekne vyfajčené decko ....otravene nikotinom ...kde je socilaka ...moze isť o ubliženie na zdravi z nedbanlivosti ak hulila vela cigariet....
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
ONLINE: Kauza zmenky: prokurátor odovzdal súdu kompletnú Kočnerovu Threemu Aktuality.sk
Riaditeľ
Pochybnosti pri previerkach Jankovskej: Záhadná odpoveď riaditeľa tajných Šafárika
Rakva
Praha sa lúčila s maestrom Gottom: Dojímavé slová uslzených fanúšikov
Slovenský premiér
Pellegrini o brexite a zbrojnom embargu voči Turecku: Takto bude reagovať Slovensko
Prezidentova
Prezident Asad: Sýria bude čeliť invázii Turecka všetkými legitímnymi prostriedkami
Molly zomrela
Tínedžerka († 17) zomrela na rodinnej dovolenke v Španielsku: Ďalšia rana pre jej rodičov
Jana Kiššová.
Aktualizované
Odídenci z SaS vstupujú do konkurenčnej strany: Volebným lídrom bude Jana Kiššová
Prvý muž Slovana
Foto
Trest za hajlovanie: Ivan Kmotrík ml. zaplatí pokutu, súd nebude!
Ján Sýkora
Ján Sýkora si zo zranenia ťažkú hlavu nerobí: Rameno obviažem a hrám ďalej
Rybári neverili,
Rybári neverili, že vytiahli takýto úlovok: V strede jazera ich udivilo nečakané prekvapenie
Fuj, ale som sa
Vtipná momentka sa stala hitom: Fuj, ale som sa zľakol
Jaro sa
Práca sa podpísala aj na porotcovi ČSMT, Slávik priznal problém: Sype do seba lieky
Marek Maďarič
Foto
Exminister Maďarič po odchode zo Smeru výrazne zmenil imidž: Hipster s účesom Janka Tribulu!