Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 12. 11.
Svätopluk
7°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
22.09.2018, 15:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Chaos okolo ceny za čipovanie psa? Žiadnych 10 eur: Zo sumy na Zuzkinom bločku od veterinára sa vám zatočí hlava!

287 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
707NATA
21.10.2018 07:10 | |
+1 -4
Reagovať
To jej ani jeden pes nestaci, ale musi mat troch...?
707NATA
21.10.2018 07:26 | |
+1 -4
...diskutuje sa kolko CO2 sa uvolni pri vyrobe mäsa a kolko vody sa pri tom spotrebuje. Zaujimave je, ze nik nediskutuje kolko CO2 sa uvolni a kolko vody spotrebuje pri vyrobe potravin, konzerv, granul energy-granul, hraciek, oblecenia, sackov a chemickej podstielky- WC pre macky a psov. Ktovie preco???
hajzlik
31.7.2019 20:10 | |
+4 -0
Lebo v tomto priebanom svete musia mať ľudia aj niečo čo im robí radosť, povedal by som, to ale pzda ako ty ťažko svojím dvadsaťgramovým neabdertálnym mozočkom vstrebe. Aj ty mimochodom stojíš svet veľa CO2, snáď sa radšej rovno odstráň, urob niečo užitočné pre ľudstvo.
Fernandino1
26.9.2018 19:38 | |
+2 -2
Reagovať
Cipovat ano bo treba vytiahnut miliony zase z pracujúcej triedy ,,kolko psov je ,,viete aký balík to hodí??Ale že mali zakázat bojové plemená bo zabíjali ludí ,,to nie bo sami ich chovaju,,Proste vláda si robí z ludí rit za štátne peniaze si odsuhlasia svoje vymoženosti a pohodu
zboy
25.9.2018 15:06 | |
+2 -1
Reagovať
Myslím si, že nieje správne čipovať živú bytosť, avšak začalo to kvôli nezodpovedným ľuďom. Aspoň si nedovolia vyhodiť toho psa len tak na ulicu, sú viac kontrolovaný a pod. čo je na opak zase dobré. To, že by to mal štát preplácať nesúhlasím. Keď chcem psa, musím sa vedieť o neho postarať, keď na to nemám, tak si kúpim tamagoči. Ja niesom psíčkar a prečo by som mal platiť ešte aj výdavky na niekoho psa, aj keď proti psíčkarom nič nemám(pokiaľ po psoch upracú).
zuj-muj-chuj
23.9.2018 14:38 | |
+2 -0
Reagovať
Aj keby toto bolo celé, ako sa to tu prezentuje, a pritom je to trochu ináč, pravda, tak? Kto za to môže? Znova tí dvaja? Samo a Sato? Nie náhodou je to tým, že sme neprajný chamtivý a závistlivý národ?!? Celé je to jeden začarovaný kruh... Kde väčšina jedincov nemá ani šajnu o tom, čo je to primeraný zisk a nejaké čestné podnikanie. Mäsiar predáva za premrštené ceny, a už to ide. Lekár si kúpi u neho mäso, a keď že ho vyšlo viac, ako sa patrí, tak pacientovi naúčtuje riadnu pálku za často úplne banálne výkony. Pacient je automechanik, a tak tiež pre toto si urobí to svoje "nacenenie" výkonov a služieb. Potom ku nemu jedného dňa príde ten mäsiar, dať si opraviť auto, a keď mu samotný mechanik zadrie, koľko má platiť, tak sa mu zatočí hlava aj oči v nej jak ringlšpíl. A cestou domov bude celý nas#atý a rozhodený, že koľko to len musel vycálovať, a tak zajtra zas dvihne ceny tam na karé, tam na šunke, a kolotoč sa veselo točí ďalej... Akurát,že miesto radosti a zábavy tento typ kolotoča prináša pravý opak, ale keď sú raz niekde ľudia sprostí a nevidia si ďalej od nosa, tak iné to sotva kedy bude...
zuj-muj-chuj
23.9.2018 14:55 | |
+2 -1
Btw, v kontexte s týmto ma napadol jeden taký vtip o ZSSR: Delegácia z NDR na čele s Erichom Honeckerom prišla do Moskvy na priateľskú návštevu aj rokovania. Najprv sa rozhodli sovieti z politbyra, že súdruhov z NDR povodia po Moskve a títo budú mať možnosť sa pozhovárať s bežnými občanmi Sojuzu o ich živote a hlavne o práci a zárobkoch. Prvého si pristavili milicionára, a pýtajú sa, koľko zarobí koľko minie a tak. A on im na to: No, zarobím mesačne 750 rubľov, a miniem 900. A to ako? S údivom sa ho pýtajú delegáti. On im nato: Nu, dokľadiváju! Nechápavo sa zarazení pobrali ďalej. Idú okolo predajne s odevmi. Vojdu dnu a hneď prvej predavačky sa pýtajú tiež, ako je na tom s príjmami a výdavkami. Tá im odvetí, že zarobí za mesiac 520 rubľov, a minie 780. Znova im to nedá, že ako to. Tak aj jej sa pýtajú, že ako sa jej podarí. A znova: Dokľadiváju ja. Opäť z toho zostali celí udivení, tak reku do tretice sa im už snáď nedostane rovnakej odpovede. No, mýlili sa, keď vošli do autoservisu, a vedúcemu dali tiež otázku takú istú. Ten im zdelil, že mesačne si príde na nejakých 1200 rubľov, a minie 1930. Aj ten im na to, že: Dokľadiváju. To už im nedalo, a tak sa pýtajú svojich sovietskych hostiteľov, čo to znamená, že či to má nejaký súvis s kladivom, alebo o čo tu teda vlastne ide. A vtedy jeden z predsedníctva strany sa ku nim nakloní, a dáva im vysvetlenie. Viete, ono je to tak, hm hm, v tom slove je miesto R písmeno Ľ, aby to neznelo až tak sprosto okato...
piczeria
23.9.2018 11:10 | |
+11 -0
Reagovať
v meste mám 5 veterinárov, no za 10€ ani jeden , pod dvadsať sa nedostanete, zákon super, ale malo to byť korigované aj u veterinárov, takto im z toho nastal biznis.
Katarinavelka
23.9.2018 08:43 | |
+10 -4
Reagovať
Ja sama mam psa, je to ozaj kamos, ale to, ze psi chodia volne bez vodzky a s.. u kade tade ma hneva. Ak sa rozhodnem mat psa tak musin brat na vedomie aj povinnosti.
Katarinavelka
23.9.2018 08:46 | |
+14 -4
Podotykam na dvore, pes v byte je trapenie ?
DRDAMDIDAM
23.9.2018 08:12 | |
+5 -6
Reagovať
Len aby jej ten bločik fico neroztrhal, ako faktúry za elektrinu. Áno vyššie, ešte vyššie...nám sa to páči
aaddd
23.9.2018 00:08 | |
+30 -10
Reagovať
cipovat by mali smerakov aby po volbach neusli pred basou
Fernandino1
26.9.2018 19:33 | |
+3 -0
Sral by som ich zase Vládny s.mradi si nahánaju peniaze do vreciek schválením hovadiny ,, Už Eurofondy nejdu tak vytahuju inak z ludí peniaze
Fernandino1
26.9.2018 19:34 | |
+1 -0
Počiatek už zdrhol do Ameriky aj s nakradnutími miliónmi aj bez čipu
ElectricSalome
22.9.2018 22:00 | |
+13 -19
Reagovať
Podla mojho nazoru nieje spravne ich cipovat...vsetcia hovoria ze maju mat podobne prava ako my tak preco si nemozu vybrat? Ha? Plus o tomto rozhodnuti som nepocula az dokial nedosli s tym aby to bolo povinne ... hm zas dalsia habadura aby z nas dostavali peniaze...nestaci ze davame vecne dost za veterinara za salony za jedla a hracky pre nich? Nieee musime im davat i cipi aby nam ich zmagorili...pekne vazne dakujem...
shadow1310
24.9.2018 21:48 | |
+2 -2
kto ta nuti platit salony ci hracky? za sprostosti ti nie je luto peniaze vyhodit ale za prakticku vec jednorazovo za cely zivot psa ti to luto je? riadne si s.e.r.ies do huby. a to s tym zmagorenim je hadam vtip ze? ty musis behat s alobalovou capicou po uliciach :-D
zvedavy32
22.9.2018 21:10 | |
+43 -7
Reagovať
mnohí kritizujú psíčkárov, za to,že psi značkujú svoje cestičky. No kto chodí po turistických chodníkoch v Tatrách pozná, že chodník je lemovaný stovkami použitých hygienických vreckoviejk a toaletných papierov. A to ich ešte nepoužívajú muži....
jojo.ano
22.9.2018 21:27 | |
+31 -4
dobra poznamka . teraz som sa vratil z tatier a to co som tam videl tak by som zakazal chodit turistom do prirody. to co som vydel v lese tak v osadach je poriadok.
dunciii
22.9.2018 21:58 | |
+15 -4
SUHLAs dnes sme sa o tom presne bavili ze najviac odpadu vidim vo vysokych tatrach popri chodnikoch
aaddd
23.9.2018 00:09 | |
+14 -5
si asi nikdy nebol v romskej osade ked si toto napisal..
zuj-muj-chuj
23.9.2018 14:12 | |
+1 -0
Presne, máš recht. Jedinou útechou je, že je to papier a behom krátkej doby sa rozloží.. Ale ide tu aj o princíp. Keď si niekto chce otvárať na druhého žgraňu za psie výkaly, nech si najprv prace po sebe aspoň tie servítky a hajzľáky!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Taliansky prokurátor spochybňuje rozpustenie vyšetrovacieho tímu Kuciak Aktuality.sk
Srbská premiérka
Ďalšia krajina zrušila uznanie nezávislosti Kosova: Srbská premiérka je nadmieru spokojná
Žilina -
Autobus plný robotníkov vpálil v Žiline do dodávky: Cestou do šichty sa zranilo 7 ľudí
Poľsko si
Obrovská účasť na výročnom pochode nezávislosti Poľska: Akciu narušili protifašisti
Mexiko udelilo
Mexiko sa zľutovalo nad bolívijským exprezidentom: Azyl z humanitárnych dôvodov
Demonštrácie sa
Strach zo situácie v Hongkongu: Z čoho má Británia najväčšie obavy?
Ruský prezident
Putin a Merkelová mali dôležitý rozhovor: Čo je pre nich momentálne najdôležitejšie?
Americký
Trump rečnil o Bagdádího smrti aj v Deň veteránov: Vodca je mŕtvy, na rade je muž č. 3
Podpredsedníčka
Politická kríza v Bolívii: Budúca dočasná prezidentka prisľúbila, že vypíše nové voľby
Kapitán Bostonu
Nádherný moment: Chárovi tlieskali na štadióne Bostonu Bruins
Old cracked wall
Francúzsko, Británia, Nemecko a EÚ sú extrémne znepokojené najnovším rozhodnutím Iránu
Popredný ruský
Foto
Ruský profesor, ktorý rozštvrtil svoju milenku († 24), prehovoril: To dievča sa premenilo na netvora
(ilustračný
Tragická správa zo sveta športu: Zomrela mladá americká gymnastka († 20)