Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 21. 10.
Uršuľa
11°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
17.09.2018, 19:30 | TOP Čas

Diskusia: Ako dobre poznáte Bratislavu? Tento FOTOkvíz vám napovie

18 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
UrsulaUprkova
18.9.2018 12:55 | |
+6 -1
Reagovať
Veľmi rád mám toto mesto, mám naň zvláštne spomienky, z čias keď ešte Prúdy hrali bol som chlapec malinký......
rudychnebrat
18.9.2018 12:33 | |
+3 -4
Reagovať
To bol test pre vidlákov, či čo???????? ( Tak neviem, pre Bratislavčana trápny test...........)
4446
18.9.2018 12:09 | |
+2 -19
Reagovať
nepoznám Bratislavu, ani ju poznať nechcem. Predmestie krásnej Viedne, velka ošarpaná dedina na kalnom potôčku
tcpip
19.9.2018 03:01 | |
+9 -0
Podla mna nepoznate ani Vieden. 😉 Alebo? Co je Hundertwasserhaus? A ktora nehnutelnost je vo Viedni najvyssia?
slecnadashwoodova
18.9.2018 10:21 | |
+10 -5
Reagovať
citam diskusiu a jedine co mi napadne, tupy a nenavistny narod toto! zasluzi si vladu aku ma!
Sonnyliston
18.9.2018 11:09 | |
+3 -11
slečna je taky z východoslovesnkého valalu alebo blaváčka? Východňari preč z Bratislavy. Večne ožratí ruskí mužíci a ich bárišne.
timex36
18.9.2018 09:58 | |
+2 -29
Reagovať
2/10...som rád, že tam nebývam a nemusím tam často chodiť...hnusné mesto
Karcsil
18.9.2018 09:48 | |
+2 -23
Reagovať
Namyslí,že pokiaľ niekto nepozná Bratislavu prišiel o čosi významné,Nemá sa čím pýšiť,mnohé mestá na Slovensku sú v lepšej kondícií!!!!!
tihyno
18.9.2018 09:28 | |
+7 -13
Reagovať
Kým to bol Presburg ľudia boli domáci .potom prišli prisťahovalci a dnes si hovoria Bratislavčania . Humus.Len neviem prečo všetky akcie robíte na Blavu . Iné mestá tu na Slovensku nepoznáte ? Mali by ste navštíviť hodinu zemepisu .
stesvine
18.9.2018 02:52 | |
+6 -35
Reagovať
Hnusné komunistické mesto,peknú historickú časť postavili Nemci,ktorých ste vyhnali,betonovu nevkusnú džungľu zase Slováci,ktorí sa prisťahovali.
Golda.Silverstein.Cicmanova
17.9.2018 23:40 | |
+5 -16
Reagovať
2 namestia na obrazkoch patrili nasej rodine, ale potom nam ich gardisti zobrali a po vojne komunisti, ktori boli predtym gardistami, nas prestahovali na vychod
stesvine
18.9.2018 02:54 | |
+10 -10
No a teraz je tá zberba Bratislavčanmi.
quixilver19
18.9.2018 13:34 | |
+1 -1
aspon ste sa dostali bližšie k povodnemu domovu - haliču.
Jerdna
17.9.2018 21:08 | |
+10 -10
Reagovať
Prečo sa krucinál nedajú na aktualitách články aspoň čítať ??!! Na diskusiu im dávno kašlem (!), ale prečo si článok nemôžem aspoň prečítať ??!! Prečo ??!!
lipka
17.9.2018 21:49 | |
+16 -4
precitas, ak kliknes na veticku "Pokracovat na clanok zadarmo"
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Peter Pellegrini
Komentár Ľubomíra Jaška: Pellegrini na stope gangu Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Luxusný športiak
Rozmlátené Ferrari 812 na diaľnici pri Žarnovici: Šoféroval ho známy podnikateľ
Hongkong zasiahla
Demonštranti v Hongkongu protestovali napriek úradnému zákazu: 6 ľudí je vážne zranených
požiar
Hasiči zasahujú na skládke v Trnave: S ohňom bojujú desiatky hasičov
Chlpáč je
Štvornohý futbalista to nezvládol: Komický pád baví internet
David Lindtner
Porušil etické princípy priamo zakotvené v zákone: Sudcovia ho vyzývajú na odstúpenie z funkcie
Pospíšila súper
Bitka v AHL nedopadla pre Slováka dobre: Pospíšila súper nemilosrdne knokautoval
Roztržka medzi
Odveké derby sa vrátilo do Bratislavy: Haščákov nájazd zaistil víťazstvo Košíc
Radosť Parmy
Kucka spustil demontáž Janova: Bývalý klub načal presným zásahom
Amy Nicole
Agresívna nahá žena chcela od svojho priateľa orálny sex: Sadla si mu na tvár a... Hrôza!
Nitra si prišla
Bučekov návrat pokropil Nitru živou vodou: Budapešť zmietli z ľadu riadnym debaklom
Tréneri Solskjaer
Víťazná séria končí: Liverpool stratil na Old Trafforde prvé body
Tragická nehoda
Nešťastie na železničnej trati v Čechách: Osobný vlak zrazil a usmrtil človeka