Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 21. 7.
Daniel
26°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.09.2018, 21:47 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Pamätáte si na najkrajšie dievčatko na svete? Neuveríte, ako vyzerá teraz

53 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
cora44
13.9.2018 22:15 | |
+1 -1
Reagovať
mno neviem, ale nema pekne usta... ani vtedy, ani teraz... I ked je to velmi subjektivne, myslim ze vramci vseobecneho pohladu na krasu by sme nasli peknejsie tvaricky...
zaneta.knizna
13.9.2018 18:57 | |
+5 -3
Reagovať
Krása nie je dôležitejšie pre dievča ani pre ženu. Ktorá uverí klamstvo a svoj život si položí na kráse a dokonalosti, tá to môže v 40 tke zbaliť, ale predsa život po 40 tke len začína.
386dx
13.9.2018 18:57 | |
+9 -2
Reagovať
Pamatam sa. Dievxatko mojej svagrinej bolo najkrajsie na svte. A samozrejme ak Boh da tak moje dievcatko bude tiez urcite najkrajsie na svete. Co je to za titulok. Samozrejme z ze.... Vsetky det Su " najkrajsie" .
jozefbb
13.9.2018 18:50 | |
+10 -2
Reagovať
co to ma teraz s ustami? dostala po papuli, ci co?
Intermediary
13.9.2018 16:22 | |
+4 -6
Reagovať
Najkrajšie dievča je aj tak korytnačka IT-Tomanová...
Maja19501211
13.9.2018 16:21 | |
+31 -1
Reagovať
Nikto nevidel všetky deti sveta, aby mohol povedať, ktoré je najkrajšie. Pre milujúcich rodičov je to vždy to ich...
minulost1963
13.9.2018 15:39 | |
+29 -2
Reagovať
Že či sa zmenila Thylane,pravdaže sa zmenila,ako 4 ročná nepoznala mobil,teraz ako 17 ročná sa bez mobilu nejde ani vysrať,prepáčte mi za výraz.
1ivyn1
13.9.2018 15:15 | |
+32 -2
Reagovať
Ústa má v tvare opačného U, to vždy evokuje niečo ako nafučanosť, znudenosť a pod. Inak fakt nie je škaredá,len teda nazvať hociktoré dieťa "najkrajším na svete" je dosť silné, aj zbytočné.
skorec11
13.9.2018 12:49 | |
+57 -4
Reagovať
Pametáte si na najkrajšie dievčatko na svete??? Ano,pametám,sú to moje dve dcéry a tri vnučky!!!
rafaello123
13.9.2018 11:02 | |
+29 -4
Reagovať
Videl som aj krajsie.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Cena benzínu
Týždeň vo svetovej ekonomike: Pripravte si peňaženky, tankovanie bude bolieť Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Wedding
Mladomanželská pôžička nie je pre každého: Pár musí splniť tieto podmienky
Slovenský
Sagan si z Tour de France robí exhibíciu: Autogramiáda počas etapy
britskýtanker
Zadržanie tankera: Irán varoval Britániu pred stupňovaním napätia, Londýn zvažuje odvetné kroky
MLADOMANŽELIA:
Srdečné želanie Malachovskej mladomanželom: Ako prebiehal ich veľký deň? Pozrite si FOTOgalériu zo svadby
Hlavnou atrakciou
Nešťastná nehoda na hudobnom festivale: Muž († 31) zomrel po páde z ruského kola
Desať deka
Kuriózne potulky plaza v bratislavskom nákupnom centre: Neuhádnete, kam si to had gurmán namieril!
Driver Blowing
Polícia chytila ožratého kamionistu: Ukrajinec mal v dychu takmer tri promile alkoholu
Ruského
Ruský boxer je v kritickom stave: Po prehre skončil s otrasom mozgu
Matej Baluch.
Skvelý úspech pre Slovensko: Mladý talent vybojoval na juniorských ME cenný kov
Koreňoústka
Foto
Invázia monštier z hlbín: Potápač vyzerá pri obrovskej medúze ako trpaslík! Varovanie pre turistov
(ilustračné foto)
SHMÚ varuje pred búrkami a povodňami: V týchto okresoch museli zvýšiť stupeň výstrahy
Michal Truban sa vyjadril o dohode s KDH: Nie je o hodnotách, ale je signálom slušnej komunikácie