Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 17. 10.
Hedviga
16°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.09.2018, 21:47 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Pamätáte si na najkrajšie dievčatko na svete? Neuveríte, ako vyzerá teraz

55 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
tomatitoo
včera 22:02 | |
+2 -0
Reagovať
Skazeny vyraz tvare, skazene vnutro, dufam ze si nikdy nebude hladat priatela a obtazovat ho svojim snobskym pysnym spravanim.
cora44
13.9.2018 22:15 | |
+4 -2
Reagovať
mno neviem, ale nema pekne usta... ani vtedy, ani teraz... I ked je to velmi subjektivne, myslim ze vramci vseobecneho pohladu na krasu by sme nasli peknejsie tvaricky...
zaneta.knizna
13.9.2018 18:57 | |
+6 -3
Reagovať
Krása nie je dôležitejšie pre dievča ani pre ženu. Ktorá uverí klamstvo a svoj život si položí na kráse a dokonalosti, tá to môže v 40 tke zbaliť, ale predsa život po 40 tke len začína.
386dx
13.9.2018 18:57 | |
+12 -3
Reagovať
Pamatam sa. Dievxatko mojej svagrinej bolo najkrajsie na svte. A samozrejme ak Boh da tak moje dievcatko bude tiez urcite najkrajsie na svete. Co je to za titulok. Samozrejme z ze.... Vsetky det Su " najkrajsie" .
jozefbb
13.9.2018 18:50 | |
+10 -3
Reagovať
co to ma teraz s ustami? dostala po papuli, ci co?
Intermediary
13.9.2018 16:22 | |
+4 -6
Reagovať
Najkrajšie dievča je aj tak korytnačka IT-Tomanová...
Maja19501211
13.9.2018 16:21 | |
+37 -2
Reagovať
Nikto nevidel všetky deti sveta, aby mohol povedať, ktoré je najkrajšie. Pre milujúcich rodičov je to vždy to ich...
minulost1963
13.9.2018 15:39 | |
+36 -2
Reagovať
Že či sa zmenila Thylane,pravdaže sa zmenila,ako 4 ročná nepoznala mobil,teraz ako 17 ročná sa bez mobilu nejde ani vysrať,prepáčte mi za výraz.
1ivyn1
13.9.2018 15:15 | |
+37 -3
Reagovať
Ústa má v tvare opačného U, to vždy evokuje niečo ako nafučanosť, znudenosť a pod. Inak fakt nie je škaredá,len teda nazvať hociktoré dieťa "najkrajším na svete" je dosť silné, aj zbytočné.
tomatitoo
včera 22:04 | |
+1 -0
Presne tak, nafucanost, znudenost, pysnost, arogancia, narcizmus, zial to sa ukazuje aj v tvari, lebo ju to tak naucili tak si to osvojila.
skorec11
13.9.2018 12:49 | |
+63 -5
Reagovať
Pametáte si na najkrajšie dievčatko na svete??? Ano,pametám,sú to moje dve dcéry a tri vnučky!!!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Grilovali sme Fica - pre Gorilu (podcast) Aktuality.sk
Drahomíra má
Foto
Drahomíre doma rastú podivné uhorky: Ohromení ostanete, až keď uvidíte, čo z nich vyrába!
Pre dvojicu je to
Hororové chvíle v Pakistane: Lietadlo s Williamom a Kate nedoletelo do cieľa!
Tina prežíva
Foto
Matke povedali, že 15 minút po pôrode jej dcérka zomrela: Kruté odhalenie pravdy po 30 rokoch!
Slovenský tenista
Polášek s Dodigom nezvládli dôležitý zápas: Sen o Londýne sa im vzďaľuje
Lídri krajín
Aktualizované
Odklepnuté! Summit EÚ podporil uzavretú brexitovú dohodu
Miley Cyrus
Foto
Miley Cyrus sa nevie nabažiť svojho zajačika: Aha, kam mu strčila svoju ruku
ŠOK: Hapal takú
Komická situácia vo futbale: Slovenská repre nechce a nebude hrať na Národnom štadióne
(ilustračné foto)
Odborníci varujú: Závislosť môže vzniknúť aj od sprejov do nosa! Hranica, ktorú by ste nemali prekročiť
Andrej Bičan
FOTOhádanka: Z mladíka vyrástol jeden z najobľúbenejších slovenských zabávačov
Miroslav Beblavý
Vyhlásenia Fica a Pellegriniho o Gorile ho nenechali chladného: Beblavý im vracia úder
Na snímke
Foto
Hamšík sa dal na alkohol: Slovenský kapitán rozbieha nový biznis
Dvojročného
Dvojročného Alexandra vytočila mama k nepríčetnosti: Pozrite si dôvod zábavnej reakcie malého chlapčeka