Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 23. 1.
Miloš
-3°C  Sneženie  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.09.2018, 18:40 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Záhadná smrť dvoch britských turistov v Egypte vyriešená: Osudný výber hotela!

8 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
zenac1
12.9.2018 21:38 | |
+5 -3
Reagovať
no škoda že tam bol vírus...inak by to ako vždy angláni hodili na Rusko...
Georgexyz
12.9.2018 20:48 | |
+3 -2
Reagovať
Tento hotel je furt v ponuke slovenskych aj ceskych ck.
bbigben1
12.9.2018 20:19 | |
+10 -3
Reagovať
nemali po ruke Kramného tak to hodili na E - Coli
jaguar77
12.9.2018 20:13 | |
+12 -1
Reagovať
Rano sa prebudim v Hurgsde potiahnemnosom a citim zapach žumpy presne ako u nas na dedine kde nemame kanalizaciu a ludia tahaju suverejne obsah zumpy na zahrady . Tak sa pozriem z okna hotelovej izby a co nevidim pod mojim oknom hodena hadica a z nej tecie hnojovka ku kmenu palmy. Takze ma to vôbec neprekvapilo som ako doma a to ma potesilo.
jaguar77
12.9.2018 21:46 | |
+0 -0
suverenne.. izvinite rebiata .
lDlOT
12.9.2018 19:46 | |
+23 -17
Reagovať
Ešte aby objasnili záhadné úmrtie matky a dcéry z Českej republiky a bude vymaľované! Lebo neverím, že za ich smrť je zodpovedný manžel a otec, ktorého justícia ČR odsúdila iba na základe pochybne spravených posudkov a predsudkov verejnosti len preto, že odoslal žiadosť o poistné plnenie...
zvoncek111
12.9.2018 19:52 | |
+13 -12
úplne s Tebou súhlasím...
montaznapaka
12.9.2018 20:27 | |
+7 -6
a ctitelia Kramného a Kajinka,zdravim Idi..oti!!DDDD
leo73
12.9.2018 19:35 | |
+45 -6
Reagovať
Do Egyptu nikdy nepôjdem ani zadarmo toto má iba naďalej uisťuje ako ostatne kauzy už pred 20 rokmi som povedal Egypt nikdy neuvidím
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Kandidát na post
Ficove vyhrážky poslancom. Čaká nás ústavná kríza? (podcast) Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 4 min
Líder venezuelskej opozície Guaidó sa vyhlásil za dočasného prezidenta Aktuality.sk
Opozičný vodca Juan Guaidó sa pred zhromaždeným davom svojich podporovateľov vyhlásil sa dočasného prezidenta.
pred 14 min
Cestári upozorňujú vodičov pred zľadovatelým snehom na cestách Aktuality.sk
Všetky sledované úseky diaľnic, rýchlostných komunikácií, horských priechodov a ciest na Slovensku sú momentálne zjazdné.
18:20
V Číne zatkli desiatky aktivistov pre zakladanie nezávislých odborov Aktuality.sk
Kampaň za nezávislé odbory okrem miestnych predákov z fabrík podporovali aj marxistické organizácie z prestížnych čínskych univerzít.
Recep Tayyip
Putin pochválil Erdogana: Drahý priateľ, je to vo veľkej miere vaša osobná zásluha
KLara tvrdí,
Klara mala všetko, no podľahla drogám a anorexii: Teraz vyzerá ako plastiková kráľovná! Jej spev si ale musíte vypočuť
Kandidátka
Verejné vypočutie kandidátov na ústavného sudcu: Smeráčka Jankovská odmietla na 2 otázky odpovedať
Lindsey Vonnová.
Vonnová sa odmieta vzdať: Ak je tu šanca pokračovať ďalej, chopím sa jej
Judínyová
Judínyová a Skrúcaný už 3 roky stavajú rodinný dom: Števova peňaženka krváca!
The Strongest
Žena, ktorá bola 10 rokov vo vegetatívnom stave, porodila: Test DNA odhalil, kto je otec
Andrej Babiš
Úrad rozhodol o Babišovom konflikte záujmov, hrozí mu mastná pokuta: Premiér sa odvolá
Takto ostal opitý
Opitý Michal s autom vletel do snehu: Poriadne si zavaril, súd sa s ním nemaznal
Slovenský
Ondreja Duda prekvapil fanúšikov: Čo spravil s peniazmi zo stávky?
(ilustračné foto).
Smutná správa pre slovenský futbal: Zomrel bývalý hráč († 87) Nitry
Takto dopadlo
Študenti, ktorí si dali rande naslepo, opísali svoje dojmy zo stretnutia: Ups, trapas!
Eva Fulcová
Aktualizované
Vypočutie kandidátov na ústavných sudcov: Fulcová poslala len list, chcela sa vyhnúť nepríjemným otázkam?