Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 15. 12.
Ivica
2°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
13.09.2018, 11:00 | Tip od Vás | Vaše horúce tipy

Diskusia: Po boku hokejistu Tatara už nevídať Slaninkovú, ale inú sexicu: Je TOTO jeho nová láska?!

29 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
USAfilcki
13.9.2018 13:36 | |
+59 -8
Reagovať
Jedno je isté že za peniaze si lásku nekúpiš, skôr by som povedal, že byť bohatý a nájsť si lásku je priam nemožné(to isté platí aj o kráse, byť fakt model/modelka, tak to každý sa chce s vami len pobaviť a skúsiť vás ako nové predvádzacie auto), preto by sa mal vy+++rať na vzťahy a brať si k sebe každý pol rok, nejakú inú šľapaju, najlepšie nejakú čerstvú 18-ku - 19-ku je ich dosť, kľudne aj na letné prázdniny nejaké študentky, aspoň tri. Furt lepšie jak mať nejakú šľapajdu na krku a živiť ju celý rok a ešte nejakú maklérku tá koľko chalúp predala cez pi++++ču si nechcem ani predstaviť, tá ma už dieru vybehanú ako líška noru. Do tej by som sa bál aj vopchať, či nemá viac pohlavných chorôb ako medzinárodný červený kríž vo svojej databáze.
Anonymný nick
13.9.2018 13:24 | |
+32 -4
Reagovať
tomas davaj ich zaradom "dole" si mlady bohaty ked budes stary a bohaty nebudes vladat ich davat dole.Uźivaj
persecutor
13.9.2018 13:15 | |
+63 -2
Reagovať
Ze realitna maklerka...uplne jej tie reality srsia z oci
jaguar77
13.9.2018 12:20 | |
+55 -2
Reagovať
takze dalsia kefa .
grmbolec
13.9.2018 12:12 | |
+42 -1
Reagovať
myslia si títo športovci že ich majú skutocne rady? ak s nimi začali žit v časoch ked sa trápili na slovači za pár šupov a špičková liga bola v nedohladne, tak sa tam tá laska nachádza
Milan_84
13.9.2018 12:08 | |
+36 -2
Reagovať
Slaninková sa už asi prejedla :D
anthinari
13.9.2018 12:07 | |
+34 -1
Reagovať
krasky pojdu po zazobanych ludoch - k nim patri aj TATAR
grmbolec
13.9.2018 12:03 | |
+34 -6
Reagovať
už som bol v blízkosti takýchto báb dokonca konkrétne aj tejto ale poviem vám ovela viac mi tahajú oči šikovné baby aj ich maminy čo behajú po Ziline. a veru ktorési maminy sú zahryznutiahodnejšie ako dcéry
Golemx
13.9.2018 11:48 | |
+36 -8
Reagovať
Ta musi mat celkom peknu klucovu dierku...
grmbolec
13.9.2018 12:09 | |
+44 -3
tá ju má v tvare portu na kreditnú kartu
Pepsisvk17
13.9.2018 11:36 | |
+44 -12
Reagovať
mať jeho prachi mám také kazdi deň 3 kusi
mino0091
13.9.2018 15:41 | |
+19 -2
hm hokejista nebudeš...a podľa príspevku ani jazykovedec....
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Kalkulačka: Vypočítajte si zvýšenie dôchodku v roku 2020 Aktuality.sk
Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan.
V Istanbule sa konala tajná schôdzka Erdogana so Sarrádžom: Pred pár dňami podpísali dohodu
Svoj názor dali jasne najavo.
Francúzski odborári avizujú celoštátny protest: Bojujú proti penzijnej reforme
Malý imitátor Rogera Federera.
Malý fanúšik tenisu opakuje z televízie každý pohyb: Je jasné, kto je jeho najväčší vzor
Na hasení plameňov sa podieľalo viac ako 200 hasičov.
V Bangladéši horela továreň na výrobu ventilátorov: Zomrelo najmenej desať ľudí
Demolačný stroj dorazil k poškodenej bytovke na Mukačevskej ulici.
S likvidáciou prešovskej bytovky sa začne v pondelok: Ľudia z okolitých domov musia opustiť byty
Kevin De Bruyne zostrelil Arsenal.
Naháňačka za Liverpoolom a Leicestrom pokračuje: De Bruyne zo City zničil Arsenal
close-up of person counting stack of paper cash in wallet
O koľko sa vám zvýši dôchodok? Teraz si to môžete vyrátať na kalkulačke od Sociálnej poisťovne
Švédky ovládli MS.
Vo florbale sa nič nemení: Švédky ovládli šampionát siedmykrát za sebou!
Anna Karina († 79)
Francúzska kinematografia prišla o legendu: Zomrela Anna Karina († 79)
Jackuliak má na školské časy nepríjemné spomienky.
Ján Jackuliak si servítku pred ústa nedával: Aj pre toto chce zavesiť herectvo na klinec!
(ilustračné foto).
V okrese Michalovce havarovala mladá vodička: Nafúkala 1,83 promile
(ilustračné foto).
Tragédia v Konžskej demokratickej republike: Zosuv pôdy v bani si vyžiadal životy 24 ľudí