Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 25. 4.
Marek
23°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
13.09.2018, 11:00 | Tip od Vás | Vaše horúce tipy

Diskusia: Po boku hokejistu Tatara už nevídať Slaninkovú, ale inú sexicu: Je TOTO jeho nová láska?!

29 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
666444
14.9.2018 10:41 | |
+11 -0
Reagovať
Hlavne ze ma gold credit card, zlatokopiek plne vlecky ako hnoja.
andrej022
14.9.2018 08:58 | |
+8 -0
Reagovať
Hovno dokáže aj v Kanade keď ma pri sebe takú ♦️ Tr7kanie odoberá energiu... Tomáš co chceš dokázať keď ti v guloch hučí
smartikon
14.9.2018 07:44 | |
+8 -0
Reagovať
to je s chlapom?Ani neviekto je Tatàr.Nejaky zacin.hetec?Homo-hetero..to je uz jedno v dnesnej dobe.
patulko-hulic
13.9.2018 15:26 | |
+23 -5
Reagovať
lepsie by bolo kebyze je s niakym sexi chalanom
smartikon
13.9.2018 15:21 | |
+14 -2
Reagovať
ten nadpis ma chyby:-)))) Je TOTO NOVA LASKA TATARU?? a foto chlapa ..Ked noekto nevie kto ako vyzera Tatar,,tak by povedal ze Tatar ma chlapa.No hold bucina ako bucina..:-))
ex00svk
13.9.2018 15:01 | |
+24 -1
Reagovať
Malo fotiek ma slecna. Mala by este zamakat. Stavim sa, ze za par rokov bude mat vacsie kozy a vacsie pery. Ta fotka za volantom Porsche je nejvystiznejsia.
kubko32
13.9.2018 14:15 | |
+46 -3
Reagovať
Bud nech sa venuje hokeju ,alebo sliepkam
teplejhnis
13.9.2018 13:49 | |
+29 -12
Reagovať
už jej striekal do úst?
londonboy
13.9.2018 13:47 | |
+34 -1
Reagovať
takych este bude...
kalinka0503
13.9.2018 13:42 | |
+62 -2
Reagovať
čím to je, že sa vždy spári športovec a nejaká misska? žeby rovnaké IQ?
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Penta predstavila svoju vlajkovú loď nemocnicu Bory, o ktorú má záujem aj štát Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
cyklistika
Foto
Bývalý cyklista Ján Svorada porozprával o Saganovom rozpoložení: Kvôli tomuto trpí!
Vodiace psy
V Levoči predstavili najlepších štvornohých pomocníkov: Slepecký pes stojí ako nový tereniak
Vladimir Putin
Putin: Severná Kórea je pripravená vzdať sa jadrových zbraní
Herečky sa tvária
Foto
Gwyneth Paltrow s exmanželovou frajerkou Dakotou Johnson v jednom podniku: Najprv rivalky a teraz ...
Princ William
Princ William navštívil nemocnicu na Novom Zélande: Malá pacientka ho zaskočila
Dvojicu
Aktualizované
Zaryto mlčia: Prečo Úrad špeciálnej prokuratúry nechce informovať o vyšetrovaní Kuciakovej vraždy?
Miloš Říha sa
Česká reprezentácia je pred MS bez trénera: Říha skončil v nitrianskej nemocnici!
Hasiči robili
Rodinné nešťastie v Hornej Súči: Otec dal nabíjať autobatériu, o chvíľu prišiel o všetko!
Umiestniť dieťa
Škôlka má byť povinná pre všetky päťročné deti, navrhuje koalícia
Mórová a Prachař
Mórová reaguje na záhadné sms-ky o vášnivej noci so ženatým Prachařom: Čo bolo medzi mnou a Jakubom!
Anastasia
Foto
Kuzminová na Kamčatke relaxovala: Pri tejto fotke vám budú behať zimomriavky po chrbte
Prezdent Vladimir
Prezident Putin po stretnutí s Kim Čong-unom: Dôležitá výzva