Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 25. 5.
Vivien , Urban
13°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
23.09.2018, 18:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Z toho, čo prezradil vodič bratislavskej MHD, ostanete prekvapení: Toto robím tesne predtým, než sadnem za volant!

58 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
bodeka
24.9.2018 13:23 | |
+3 -1
Reagovať
Ja len ked som pomahala Anglicanom kupit si listky na autobus z letiska s ktorym sme prileteli aj my ,tak ma sofer skoro odmietol vpustit.pritom som mala listky ja,je to ubohe,islo o par sekund,oni sa dostali a stihli ten isty vlak ako my.lenze sofer nemal zaujem?
3470
24.9.2018 12:02 | |
+2 -11
Reagovať
Ja len neviem co upratuje ked ked kazdy autobus pred zaparkovanim do depa potiahnes na kanal aby mechanik zkontroloval stav vozidla a za ten cas nabehnu upratovacky a upracu interier autobusu. Potom prejde cez umyvacku,dotankuje a odstavi. Takze autobus je skontrolovany mechanikom,upratany a umyty a pripraveny na dalsiu smenu. Tak nechapem preco tento saso pozuje z metlou pred tym ako sadne za volant. Jedine ze ma potrebu yzit si par minut slavy.
Marek543211
24.9.2018 09:53 | |
+6 -11
Reagovať
Nech zametá,,,nič tým nepokazíte je to jeho povinnosť mať čistý autobus..v minulosti to bolo normálne...co sa ukazuje teraz...
SECMO1
24.9.2018 10:08 | |
+14 -2
Omyl, dnes je to platená upratovacia firma, vodič už nemá na to prestávku,prostriedky a samozrejme ani peniaze
SECMO1
24.9.2018 07:38 | |
+19 -0
Reagovať
Prepravný poriadok hovorí: “cestujúci má byť v čase odchodu v priestore zástavky” bodka. Ale keď dobieha ešte v čase keď sú otvorené (nie zavreté) dvere šofér keď ho vidí (nie vždy musí) môže ho počkať.
taurus20
24.9.2018 00:35 | |
+14 -8
Reagovať
toto je možno jeden z mála čo ma normány pristup ku cestujucim.inak väčšina je presny opak okamžite zvru dvere a odidu ako priastane dalši bus či električka za nim a ludia nestihnu prestupiť alebo ešte lepší pripar ked su na Hlavnej stanici zoradene nočne spoje na nastupištiach a šoferom je jedno či vonku priší alebo duje vietor a ludia čakaju vonku aj 10 min pred odchodom ale "šlachta"vodiči a ostatny personal z Dopravneho podniku končiaci službu a prichadzajuci so služobnými vozňami na Hlavnu stanicu si spokojne sedia v autobusoch a s kludom angličana sa bavia so šofermiprijemnom prostredi na rozdiel od ludi čo čakaju na spoj .a presne minutu úred odchodom všetci zrazu otvoria dvere a potom sa rozozvučia signaly na dverach ukončeniu nastupu lebo odrazu mau naponáhlo a masa ludi stal v nečase pred očami "šlachty"z DP vonku 10-15 min a oni si tam hoveli v klude a teple
ovca_beeee
23.9.2018 20:53 | |
+4 -17
Reagovať
hh musí si dať dychovú rozvičku -_- pred tým ako bude zmagoretým tetám uniformovaným policajným prostitútkam nekromankám turbo ZDERU hh fúkať balónik hh ... hh beeeee
TOMI_z_BA
23.9.2018 20:29 | |
+4 -7
Reagovať
To je kaliho otec ten kali..... Ze klobuk dole...za to co odvadzate vsetci
peter4646
23.9.2018 20:24 | |
+30 -2
Reagovať
som vodic MHD v Prievidzi a toto robim po kazdej otocke,som v robote a k tomu to patri ,nic extra a co sa tyka cestujucich,,,,,,,,,,, 50%nevychovane *** 50% pohoda
3470
24.9.2018 10:34 | |
+8 -4
Ja som robil na mhd v bratislave. 70% nevychovane 20% totalny kreteni 10% slusny v pohode.
Aajanka
23.9.2018 19:07 | |
+8 -14
Reagovať
Ja som si vsimla ze to robia naschval ti vodici. Vsilmla som si to v elektricke z dubravky smer mesto. Zvlast ked ludia prebiehaju cez cestu, na cervenu a pod. sofer im zatvara dvere pred nosom ...Asi aby to ludia prestali robit. Niekedy totiz pockaju ked clovek dobieha a ide normalne cez prechod ze nepreskakuje zabradlie a pod ....
SECMO1
24.9.2018 10:11 | |
+6 -0
Niekedy sú schopný aj pod električku vojsť len aby stilhli spoj a paradoxne tí čo maju najviac času,penzisti
3470
24.9.2018 10:38 | |
+10 -1
Vsetci sa stazujete ze vas necakaju. A ked cas budu cakat tak dojdu na dalsiu zastavku neskoro. A zase sa budete stazovat ze prisiel neskoro.
magdalenakudelova
23.9.2018 18:44 | |
+41 -1
Reagovať
Keby takto upratovali aj vo vlakoch, cítila by som sa ako na západe. Škoda, že niektorí cestujúci si myslia,že MHD je reštaurácia.Len čo nastúpia, vyberajú svoje jedlá, mrvia okolo seba a vôbec ich netrápi,že po nich nastúpia ďalší cestujúci.
bandacenzorov
23.9.2018 18:57 | |
+21 -3
Na to sú revizori a prepravný poriadok. Tých, ktorí ho nerešpektujú by mali poriadne pokutovať. potom by nikto z nich nežral a nechlastal v MHD. Za boľševika nevpustili di MHD ani so zmrzlinou. Mimo iného som zvedavý kto v prípade zašpinenia oblečenia postihnutému nahradí škodu. Či dotyčný cestujúci, alebo dopravný podnik. Lebo dopravný podnik je zodpovedný za prepravu osôb.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Repka olejná
Ministerka Matečná vysvetlila, prečo máme toľko repky. Viní z toho neziskovky Aktuality.sk
David sa bál
David sa hanbil vyzliecť si tričko: Ani vo sne by mu nenapadlo, že bude robiť modela
Pri výbuchu sa
Výbuch vo francúzskom Lyone: Zranenia utrpelo aj malé dievčatko
Fantastický
Foto
Šporar vyrovnal strelecký rekord ligy, Slovan sa rozlúčil s Vittekom
Za účet
Foto
Keď zbadali svoj účet v reštaurácii, nemohli uveriť vlastným očiam: Veď to je čisté zdieranie
Americký
Trump pri svojom rozhodnutí obíde kongres: Bude predávať zbrane do Saudskej Arábie
Na snímke vpravo
Zlaté Moravce oslavujú: Trenčín sa bude zachraňovať v baráži
two german
Novinky v ruskej armáde: Skúšobne zavádzajú novú hodnosť
Neslušné
Finále Európskej ligy poznačil škandál: Chelsea a Arsenal vrátili tisícky vstupeniek
Žena neverila
Žena neverila vlastným očiam: Na okraji cesty našla tú najsmutnejšiu vec
(ilustračné foto).
Čakajú na rozhodnutie krajín EÚ: Nemci chcú presadzovať daň z finančných transakcií
Hoci kvalitatívny
Nádherné slová talianskych hokejistov: Slovensko vychválili do nebies
Wolfgang Schäuble.
Predseda nemeckého snemu o probléme s migráciou: Mali by sme brať na východoeurópske krajiny väčší ohľad