Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 24. 9.
Ľuboš, Ľubor
16°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.09.2018, 09:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Ani havária mu nezrazila hrebienok: Rytmus sa pochválil novým luxusným fárom

207 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
laser131
12.9.2018 20:50 | |
+13 -5
Reagovať
Nezáviďte mu, ja mu tie autá doprajem bez ohľadu na značku. Veď s jedným sa už len do toho neba za ostatnými degešmi dostane ešte predtým, čo by vybledol. Neprajem, viem.
tameka
12.9.2018 20:05 | |
+52 -3
Reagovať
Frajer by bol,keby si auto kupil za vlastne a rozdruzgal ho na srot,takto je len chudacik odkazany na milost druhych,ktorym sa mimochodom dost cudujem.
larged07
12.9.2018 19:42 | |
+39 -2
Reagovať
Veľký frajer s požičanými autami,nešťastník.
Sonula2712
12.9.2018 19:20 | |
+48 -2
Reagovať
Úbožiak v živote aj na cestách.Idol blbcov a primitívov.
ovca_beeee
12.9.2018 21:41 | |
+8 -0
už mu dať len policajnú uniformu a môže ísť robiť strašiaka do maku hh beeeee
ovca_beeee
12.9.2018 18:35 | |
+6 -13
Reagovať
keď sa zodratej OVCI beeeee neľúbi -_- tak to roz!ebe po trávniku ala RIŤMUS -_- a je hneď a automaticky v HÚŠTINE SR s.r.o. z nej turbo celebrita hh ... hh na zdravie & beeeee
Lubos2222
12.9.2018 17:37 | |
+19 -2
Reagovať
Ľudia vám sa páči jeho "umenie" ? Tí, ktorí odpovedia áno, sa ponáhľajte kúpiť si jeho výtvory, pretože keď rozbije toto nové luxusné fáro bude mi musieť kúpiť ďalšie ...
perita
12.9.2018 17:29 | |
+32 -2
Reagovať
čo je to za magor ? Chváliť sa požičaným ?! Jeho hodnoty sú úbohé !!!!!!!
ovca_beeee
12.9.2018 17:04 | |
+7 -10
Reagovať
nemáš sponzora -_- nie si na zozname -_- lebo si OVCA beeeee ... imidž je na nič hh nasleduj svoj smäd hh ... hh na zdravie & beeeee
vanns
12.9.2018 16:28 | |
+10 -2
Reagovať
Ak o Rytmusovi neprestanú uverejňovať tieto blbiny, tak mu úspešne zničia spevácku kariéru aj imidž.
ovca_beeee
12.9.2018 16:56 | |
+3 -7
tety zmagoreté uniformované policajné prostitútky nekromanky turbo ZDERU hh nikdy neprestanú dojiť zodraté OVCE beeeee -_- lebo business is business ala svačinka nepustí hh ... hh beeeee
bbrblo
12.9.2018 15:44 | |
+23 -1
Reagovať
Aspoň viem prečo a na koho platím havarijne poistky.
ROSTEK22222
12.9.2018 16:47 | |
+11 -0
Ahoj rytmus tvoja havária ma dojala ale keď som videla tvoje auto tak som sa rozplakala lebo som takéto auto som nikdy nevidela
ovca_beeee
12.9.2018 17:00 | |
+1 -9
hh to aby mala teta zmagoretá uniformovaná policajná prostitútka nekromanka turbo ZDERU hh si na čom vykázať tú svoju svačinku hh ... len plate OVCE beeeee do blba tie gáágagaga nezmysly -_- čo vám tety nakážu hh ... hh beeeee
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Víchrica vytrhla
Na Slovensko mieri orkán, môže narobiť škody Aktuality.sk
Rýchle správy
23.9. 20:18
Komentár Ľubomíra Jaška: Ako sa z opozičného lídra za minútu stal sociálny netvor Aktuality.sk
Opozičný líder v priamej konfrontácii s Robertom Ficom zostal verný „svojim“ stravovacím témam. Stihol Smeru vytknúť akurát školské obedy zadarmo a nedostatok čerstvých rožkov počas štátnych sviatkov. S týmto náhradníkom sa zlom v slovenskej politike konať nebude.
23.9. 19:8
Popularita francúzskeho prezidenta znova klesla Aktuality.sk
Popularita Emmanuela Macrona klesla o päť percent.
23.9. 17:30
Bugár pripustil vstup Mosta do ďalšej Ficovej vlády Aktuality.sk
Predseda strany Most-Híd Béla Bugár pripustil, že by opäť vstúpil do vlády, ktorú by viedol šéf Smeru-SD Robert Fico.
Na snímke vľavo
Košice v derby podľahli Popradu: Maďarské tímy sa z víťazstva netešili
Posledný veľký
Na druhej najväčšej bahennej sopke na svete došlo k erupciám: Vytryskla do výšky stoviek metrov
Hrôzostrašné
Hrôzostrašné zábery z nočného klubu: Zdrogovaný muž zrážal ľudí po tom, čo ho z neho vyhodili!
Alice so svojím
Tínedžerka († 19) oslavovala s priateľom výročie: Vychutnali si večeru, o 4 dni bola mŕtva
Na snímke
Fanúšikovia Dunajskej Stredy sa vyfarbili: Vysmievanie a zámerné blokovanie autobusu Spartaka Trnava
Frustrated
Kvíz
Zodpoviete otázky zo slovenčiny určené deviatakom? Otestujte sa v kvíze
Taký rýchly
Vnuk Buda Spencera dostal riadny výprask: Toto zabolí aj vás
Gizka pochybovala
Gizka Oňová si pred 70-kou udržuje vitalitu jedným rituálom: Toto fakt robí každý deň?!
Emma sa chcela
Peklo na dovolenke v Turecku: Emma odmietla sex, zobudila sa v kaluži krvi
Buckinghamský
Rozruch pred vchodom do Buckinghamského paláca: Pri vchode vyčíňal muž so zbraňou
Poľský crash test
Poľský crash test nedopadol podľa plánov: Takmer pri ňom zomrel človek
Niki Terpstra
Časovka družstiev pre mužský Quick-Step Floors, Slováci zdolali jediný tím