Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 15. 11.
Leopold
3°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.09.2018, 09:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Ani havária mu nezrazila hrebienok: Rytmus sa pochválil novým luxusným fárom

207 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
laser131
12.9.2018 20:50 | |
+13 -5
Reagovať
Nezáviďte mu, ja mu tie autá doprajem bez ohľadu na značku. Veď s jedným sa už len do toho neba za ostatnými degešmi dostane ešte predtým, čo by vybledol. Neprajem, viem.
tameka
12.9.2018 20:05 | |
+53 -3
Reagovať
Frajer by bol,keby si auto kupil za vlastne a rozdruzgal ho na srot,takto je len chudacik odkazany na milost druhych,ktorym sa mimochodom dost cudujem.
larged07
12.9.2018 19:42 | |
+40 -2
Reagovať
Veľký frajer s požičanými autami,nešťastník.
Sonula2712
12.9.2018 19:20 | |
+49 -2
Reagovať
Úbožiak v živote aj na cestách.Idol blbcov a primitívov.
ovca_beeee
12.9.2018 21:41 | |
+8 -0
už mu dať len policajnú uniformu a môže ísť robiť strašiaka do maku hh beeeee
ovca_beeee
12.9.2018 18:35 | |
+6 -13
Reagovať
keď sa zodratej OVCI beeeee neľúbi -_- tak to roz!ebe po trávniku ala RIŤMUS -_- a je hneď a automaticky v HÚŠTINE SR s.r.o. z nej turbo celebrita hh ... hh na zdravie & beeeee
Lubos2222
12.9.2018 17:37 | |
+20 -2
Reagovať
Ľudia vám sa páči jeho "umenie" ? Tí, ktorí odpovedia áno, sa ponáhľajte kúpiť si jeho výtvory, pretože keď rozbije toto nové luxusné fáro bude mi musieť kúpiť ďalšie ...
perita
12.9.2018 17:29 | |
+32 -2
Reagovať
čo je to za magor ? Chváliť sa požičaným ?! Jeho hodnoty sú úbohé !!!!!!!
ovca_beeee
12.9.2018 17:04 | |
+7 -10
Reagovať
nemáš sponzora -_- nie si na zozname -_- lebo si OVCA beeeee ... imidž je na nič hh nasleduj svoj smäd hh ... hh na zdravie & beeeee
vanns
12.9.2018 16:28 | |
+10 -2
Reagovať
Ak o Rytmusovi neprestanú uverejňovať tieto blbiny, tak mu úspešne zničia spevácku kariéru aj imidž.
ovca_beeee
12.9.2018 16:56 | |
+3 -7
tety zmagoreté uniformované policajné prostitútky nekromanky turbo ZDERU hh nikdy neprestanú dojiť zodraté OVCE beeeee -_- lebo business is business ala svačinka nepustí hh ... hh beeeee
bbrblo
12.9.2018 15:44 | |
+23 -1
Reagovať
Aspoň viem prečo a na koho platím havarijne poistky.
ROSTEK22222
12.9.2018 16:47 | |
+11 -0
Ahoj rytmus tvoja havária ma dojala ale keď som videla tvoje auto tak som sa rozplakala lebo som takéto auto som nikdy nevidela
ovca_beeee
12.9.2018 17:00 | |
+1 -9
hh to aby mala teta zmagoretá uniformovaná policajná prostitútka nekromanka turbo ZDERU hh si na čom vykázať tú svoju svačinku hh ... len plate OVCE beeeee do blba tie gáágagaga nezmysly -_- čo vám tety nakážu hh ... hh beeeee
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Marián Kočner
Komentár Daga Daniša: Kočner vyčaroval z nuly desať miliónov eur Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 2 min
Macronov odkaz Trumpovi: Francúzsko je spojenec USA, nie ich vazal Aktuality.sk
Francúzsky prezident Emmanuel Macron v reakcii na kritické vyjadrenia amerického prezidenta Donalda Trumpa voči jeho osobe.
pred 22 min
Španielsko vyhlásilo vojnu alternatívnej medicíne Aktuality.sk
Španielska vláda vyhlásila vojnu alternatívnej medicíne, ako napríklad akupunktúra alebo homeopatia.
pred 32 min
Separatistický líder Donecka sľúbil po voľbách užšie vzťahy s Ruskom Aktuality.sk
Novozvolený líder samozvanej Doneckej ľudovej republiky (DĽR) na východe Ukrajiny Denis Pušilin prisľúbil užšie vzťahy s Moskvou. Urobil tak po víkendových voľbách, ktoré Kyjev aj Západ odsúdili a označili za podvod.
Pukalovič  je už
Pukalovič sa vrátil k trénovaniu: Do troch rokov chceme do extraligy!
Herec počas
Kamaráti na zosnulého herca nezabudli: Dojímavý darček pre Geišberga († 64)
Súdy podľa starej
Zúfalá starenka Eva musí žiť s dcérou a vnučkou v jednej izbe: O byt nás pripravil sobášny podvodník
Podľa Špirkovho
Prokurátor Špirko s trestným oznámením neuspel: Stopka na vyšetrovanie Kaliňáka
Intan a Rio sa
Najsmutnejší príbeh z pádu indonézskeho lietadla: Ženích zomrel cestou na sobáš
Miroslav (32) sa
Násilník s tĺčikom Miroslav priznal vinu: Prekvapujúce slová pred súdom
Danka priviedla
Jojkárka Čapkovičová má dcéru Sáru: Zdravotné problémy mala až do pôrodu
Denis Pušilin
Líder separatistov na Ukrajine: Voľby nás ešte viac priblížili k Moskve
Škótska premiérka
Dohoda o brexite: Škótov nepotešila, Nemci sú s jej znením spokojní
Perla, ktorá
Foto
Najdrahšia perla v dejinách: Šperk Márie Antoinetty vydražili za astronomickú sumu
Viola Hrubíková
Viola a Marta vyhrali v súťaži Nového Času po 1 000 €: Víkend v Bojniciach a nová kuchynská linka
Macron a Trump
Macron odpovedá Trumpovi: Nie sme vaším vazalom!