Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 20. 1.
Dalibor
0°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.09.2018, 17:50 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Na maďarsko-rumunskej štátnej hranici mali rušno: V kamióne našli 53 migrantov

9 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
horakova.anna
12.9.2018 23:38 | |
+1 -0
Reagovať
Zaujímavé je,že doteraz nik nechytil pašerákov ekonomických migrantov,takže to vyzerá na organizovaný masívny prísun týchto ľudí do európy.
60Mi
13.9.2018 22:07 | |
+0 -0
oni saorganizuju sami ako ludia pred Mototechnou za socializmu
aamater
11.9.2018 19:41 | |
+18 -22
Reagovať
Vodiča zatvoriť na dva roky kamión zošrotovať a imigrantov vrátiť tak od kade tvrdili, že pochádzajú!!!
flakatko
11.9.2018 19:25 | |
+17 -18
Reagovať
Co hrali karty ked kruhu sedeli :) Ja som too povedal nemali ich sem do EU pustat ak dosli hned na spat lodami prenasat na spat vzdy by to bolo lacnejsie nez ich tu zivit...pracovat nebudu urcite.
jaguar77
11.9.2018 18:06 | |
+44 -28
Reagovať
nemilosrdne ich vyhostit tam odkial prisli .
kotelna007
11.9.2018 18:54 | |
+27 -22
Dalsim kamionom poslat naspat ...
DaIibor1185
11.9.2018 20:44 | |
+21 -8
A prečo ich vyhostiť? Keď už absolvovali takú dlhú, dlhotrvajúcu a strastiplnú cestu?!? Normálny si?Veď už doma, aby mali na cestu, predali celý svoj majetok, kam by sa asi tak ty "empatické" stvorenie bez štipky citu a ľudskosti mali vrátiť?
koteIna007
11.9.2018 20:49 | |
+20 -7
Dalsim kamionom poslat naspat ... ? A to už prečo? Vysvetli nám! Len preto, že si sa tak ty rozhodol? Ma gor jeden bez srdca.
60Mi
13.9.2018 22:06 | |
+0 -0
naspat pesi pod samopalmi
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Martin Glváč
Koniec Glváča po komunikácii so Zsuzsovou? Budeme s ním komunikovať, hovorí Tomáš Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 19 min
Stred a východ Slovenska čaká mrazivá noc s teplotami až -20 stupňov Aktuality.sk
Výstrahu 2. stupňa s platnosťou od nedele 22.00 h do pondelka (21.1.) 08.00 h vydali meteorológovia pre niektoré okresy Žilinského, Banskobystrického a Prešovského kraja.
pred 39 min
Netflix urobil kontroverzný krok. Do svojho hitu zamontoval reálnu tragédiu Aktuality.sk
Filmový hit od spoločnosti Netflix sa v tieto dni postaral o mimoriadny rozruch. A to nielen tým, že za niekoľko týždňov mal 45 miliónov videní po celom svete, ale predovšetkým kontroverzným zásahom, ktorý teraz vyplával na povrch.
pred 49 min
Izrael oznámil, že zneškodnil raketu vypálenú zo Sýrie Aktuality.sk
Rakety dopadli južne od sýrskej metropole Damask neďaleko Kiswe.
Výbuch vyhĺbil
Počet obetí stúpol: Pri výbuchu potrubia v Mexiku zomrelo 79 ľudí
Usilovné
Čo nastane, keď vyhynú včely? Následky pre ľudí budú mimoriadne hrozivé
Slovenská
Krásne okamihy pre Paulínu Fialkovú: Som šťastná, lebo som sa obávala, že...
Na snímke
937
Fantastický výkon Paulíny Fialkovej: Slovenská biatlonistka sa v Ruhpoldingu teší z pódiového umiestnenia
Zľava Matej Tóth,
Dnes zarábajú milióny, no začiatky hviezdnych športovcov boli ťažké: Predali auto aj žili v suteréne
Martin Glváč.
Zlomí Glváčovi väz škandál so Zsuzsovou? Erik Tomáš prehovoril o jeho osude
Štefan Svitko.
Foto
Totálna hanba: To čo napísali organizátori Rely Dakar o Štefanovi Svitkovi?!
Britský minister
Britský minister varuje: Ak sa brexit zastaví, bude to mať vážne následky
(ilustračné foto).
Bábätko († 8 mes.) zomieralo, matka odmietla pobyt v nemocnici: Nad tým, čo doma spravila, sa zastaví rozum
Badou Jack
Foto
Len pre silné žalúdky: Švédsky boxer skončil s hrozivo vyzerajúcim zranením
Jana Hubinská
Známe tváre o svojich novoročných zlyhaniach: Predsavzatia posúvame z roka na rok!
Novomanželia by
Tragédia na Maledivách: V lagúne objavili mŕtve telo Čecha († 84)