Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 15. 11.
Leopold
3°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.09.2018, 18:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Poplach v klenotníctve: Kucherenko ukázala, z čoho chce nový náhrdelník, šperkárka sa skoro zrútila!

92 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
efotky
11.9.2018 20:37 | |
+20 -3
Reagovať
Klip roka !! Televízie, médiá by to mali spropagovať ako Kajnšmetke !! Veľmi dobrá sranda, trapošina !! :-)
Creizi
11.9.2018 20:16 | |
+4 -3
Reagovať
http://www.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis/multiotec-boris-kollar-vliezol-do-kapusty-­znamemu-politikovi.html
yunost
11.9.2018 20:13 | |
+31 -4
Reagovať
asi bez sexu jej začína odchádzať myseľ
Jano_z_budy
11.9.2018 21:01 | |
+18 -4
Ona aj mala niekedy nejakú myseľ???
sonulqa
11.9.2018 20:05 | |
+57 -5
Reagovať
To je dobrá blbosť, akože ide si dať spraviť náhrdelník a hneď aj s kamerou. A že diamanty, keby tam dali aspoň lepšiu napodobeninu ako tie matné sklíčka. A vrchol keď odkopne ten akože diamant. Neviem či je to na smiech alebo skôr na plač. Úbohé .
mediator137
11.9.2018 20:08 | |
+54 -3
Úbohá žena, vedie úbohý život a ani si to vo svojej tuposti neuvedomuje. Taký zbytočný človek a ešte má aj svoju rubriku v bulvári.
Takyjedenchlapec
11.9.2018 19:51 | |
+24 -29
Reagovať
Preco ste vsetci taki jedovati? Ved nech si robi co chce, pozrem si ju a zabudnem nijako moj zivot co robi ona to neovplyvnuje ani ten vas ale kydat Na nu budete a z akeho dovodu? Zavist alebo pretoze je to vo vas ? Hanba vam , vidno co ste za ludi
norja
11.9.2018 19:52 | |
+30 -4
Nezávidím, nekydám, len v tichosti žasnem...
tabatas
11.9.2018 19:58 | |
+26 -5
Takyjedenchlapec...ja sa ozyvam minimalne preto, lebo robit si blaznov z ludi a pokladat ich za hlu.pakov ,je v rozpore s dobrymni mravmi,aspon ja to tak vidim... ostatní...ich vec
Takyjedenchlapec
11.9.2018 19:58 | |
+10 -7
To je ok zasnut aj mysliet si ze ty by si taka byt nechcela
tabatas
11.9.2018 20:04 | |
+13 -5
skus este raz a po slovensky
Takyjedenchlapec
11.9.2018 20:09 | |
+7 -10
A teraz ocakavas ze ked to vidis tak ty tak to tak musia vidiet vsetci? Aj kritika by mala mat svoju uroven to som chcel mojim prispevkom povedat a este ze aj ked pisete o niekom inom pisete hlavne o sebe ak si to neuvedomujete , co Na srdci to Na jazyku ako citis tak aj pises
gakisova
12.9.2018 15:09 | |
+4 -0
no, ja cítim, že by si rád použil tú fajčiacu hubu a preto ju brániš, lebo sa hanbíš za svoj chtíč
Intermediary
11.9.2018 19:42 | |
+13 -12
Reagovať
Čo keby si tak pysky vyšperkovala diamantami...Poskladajme sa jej na tú hovadinu.
norja
11.9.2018 19:51 | |
+11 -1
Nič nedám, sama mám málo!! 😁😁
flynn911
11.9.2018 19:37 | |
+22 -4
Reagovať
treba ju zavrieť ako kucherenka
blablaro
+40 -3
Reagovať
z takej hlupane by sa zrútili aj na psychiatrii. Ešte že neexistuje alarm na hlúposť, to by tam hučalo
dejvowc
+46 -3
Reagovať
aké úbohé sú tie osoby predavačky. Veľmi slabé herečky. Nejde im biznis tak si vymysleli reklamu. Ale má to opačný efekt. Ludia sa dobre na tom smejú. Ďakujeme tety herečky za komédiu, ste komické postavičky
BMWtico
11.9.2018 19:27 | |
+13 -47
Reagovať
Kučerenko je ukažka šikovnosti. Zavidite. Ja hovorim, kto je šikovny, ma sa dobre. Kto je neschopny, len nadáva a šomre. Vsetko dobré prajem pani Kučerenková !
flakatko
11.9.2018 19:31 | |
+47 -4
Ty budes jej sesternica alebo nieco podobne dievca :)
bukfenc
11.9.2018 19:35 | |
+32 -4
tak tak..mate pravdu...zabudli ste spomenut svoju krajanku pani Plackovu:-)))obe su prikladom sikovnosti a vsetci co sme tu, obom zavidime:_)))
tabatas
11.9.2018 19:43 | |
+10 -7
bukfenc..ved to pise ta hlupa kysucka hus zuza plačka,si nepochopila?
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Demonštranti
FOTO: V Prahe demonštrovali tisíce ľudí, žiadali demisiu Babiša Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 38 min
V Argentíne zadržali 12 osôb za bombové útoky pred summitom G20 Aktuality.sk
Ministerka pre bezpečnosť Patricia Bullrichová pripísala vinu za útoky ľuďom s "anarchistickou orientáciou".
20:50
Amnestie: Slovenský film, ktorý bude mnohých dráždiť Aktuality.sk
Ako poznačili osudy bežných ľudí amnestie niekdajšieho československého prezidenta Václava Havla a následná krvavá vzbura v leopoldovskej väznici? Túto neľahkú tému si za svoj námet vybrali tvorcovia pripravovaného slovenského filmu Amnestie.
20:44
V Prahe demonštrujú tisíce ľudí, žiadajú demisiu Babiša Aktuality.sk
Demonštranti na Václavskom námestí mali so sebou transparenty "Andrej do krimu" či "Namiesto syna na Kryme radšej fotra do krimu".
Priateľský zápas
Česi sa pred duelom so Slovákmi víťazne naladili: Lewandowski si ani neškrtol
Na jarné teploty
Počasie na Slovensku sa začína meniť: Mrazivá predpoveď na najbližšie dni
Bývalý macedónsky
Pomohlo Maďarsko macedónskemu expremiérovi pri úteku? Rázna odpoveď Budapešti
Big Brother
Chlapček prvýkrát uvidel svoju malú sestričku: TOP reakcia! Video bez vreckoviek ani nezapínajte
Zdeno Chára.
Foto
Dcéra Zdena Cháru prekvapila rodičov: Rastie z nej veľký talent
Speváčka Jessie J
Foto
Pred 4 rokmi jej lekári oznámili zdrvujúcu správu: Bolestivé tajomtvo speváčky Jessie J odhalené
Demonštrácia sa
Aktualizované Foto
Atmosféra v Česku hustne: Tisícky ľudí vyšli do ulíc, žiadali demisiu Andreja Babiša
Clare Waites
Foto
Namiesto budúcnosti si plánuje pohreb: Matka dvoch detí trpí zriedkavou chorobou
Britská premiérka
Facka pre Mayovú: Väčšina Britov je teraz proti brexitu a podporuje druhé referendum o EÚ
Hráči Slovana
Slovan ukončil bodové suchoty: Presadil sa aj navrátilec Jeglič
Auto zletelo dolu
Nešťastie pod horským priechodom Soroška: Vodiča po zrážke s jelenicou zrazilo vlastné auto
Pretty caucasian
Kvíz
Ako dobre poznáte svetových športovcov? Otestujte sa