Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 19. 9.
Konštantín
24°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.09.2018, 18:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Poplach v klenotníctve: Kucherenko ukázala, z čoho chce nový náhrdelník, šperkárka sa skoro zrútila!

87 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Weisseengel
11.9.2018 21:10 | |
+48 -6
Reagovať
To je jedine o kom viete pisat novinari z noveho casu..!!!!--möze vam byt ozaj hanba--ked sa ulakomite na tuto chuderu...!!!!!
Jano_z_budy
11.9.2018 20:55 | |
+39 -3
Reagovať
Pane Bože toto je totálna P Y Č A a navyše aj s tvrdým Y!!!
spravodlivost99
11.9.2018 20:54 | |
+49 -3
Reagovať
Veľká konkurencia plackovej 😂🤮ako tak tupe hoväda môžu byť celebrity 😁
spravodlivost99
11.9.2018 20:50 | |
+36 -4
Reagovať
🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮­🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🖕🖕🖕­🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕fuj fuj fuj čo to je preboha ?Toto patrí do koša nie do bulvaru🤪
Creizi
11.9.2018 20:43 | |
+6 -3
Reagovať
Swarovski https://www.stylight.de/Swarovski/Schmuck/
gakisova
12.9.2018 15:04 | |
+6 -1
to boli obyčajné sklenené gombíky ešte z čias socializmu, čo poodstrihávala mame zo župana. Aj ja mám také isté
efotky
11.9.2018 20:37 | |
+17 -3
Reagovať
Klip roka !! Televízie, médiá by to mali spropagovať ako Kajnšmetke !! Veľmi dobrá sranda, trapošina !! :-)
Creizi
11.9.2018 20:16 | |
+4 -3
Reagovať
http://www.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis/multiotec-boris-kollar-vliezol-do-kapusty-­znamemu-politikovi.html
yunost
11.9.2018 20:13 | |
+29 -4
Reagovať
asi bez sexu jej začína odchádzať myseľ
Jano_z_budy
11.9.2018 21:01 | |
+15 -4
Ona aj mala niekedy nejakú myseľ???
sonulqa
11.9.2018 20:05 | |
+52 -4
Reagovať
To je dobrá blbosť, akože ide si dať spraviť náhrdelník a hneď aj s kamerou. A že diamanty, keby tam dali aspoň lepšiu napodobeninu ako tie matné sklíčka. A vrchol keď odkopne ten akože diamant. Neviem či je to na smiech alebo skôr na plač. Úbohé .
mediator137
11.9.2018 20:08 | |
+49 -3
Úbohá žena, vedie úbohý život a ani si to vo svojej tuposti neuvedomuje. Taký zbytočný človek a ešte má aj svoju rubriku v bulvári.
Takyjedenchlapec
11.9.2018 19:51 | |
+21 -28
Reagovať
Preco ste vsetci taki jedovati? Ved nech si robi co chce, pozrem si ju a zabudnem nijako moj zivot co robi ona to neovplyvnuje ani ten vas ale kydat Na nu budete a z akeho dovodu? Zavist alebo pretoze je to vo vas ? Hanba vam , vidno co ste za ludi
norja
11.9.2018 19:52 | |
+27 -4
Nezávidím, nekydám, len v tichosti žasnem...
tabatas
11.9.2018 19:58 | |
+24 -4
Takyjedenchlapec...ja sa ozyvam minimalne preto, lebo robit si blaznov z ludi a pokladat ich za hlu.pakov ,je v rozpore s dobrymni mravmi,aspon ja to tak vidim... ostatní...ich vec
Takyjedenchlapec
11.9.2018 19:58 | |
+9 -6
To je ok zasnut aj mysliet si ze ty by si taka byt nechcela
tabatas
11.9.2018 20:04 | |
+11 -5
skus este raz a po slovensky
Takyjedenchlapec
11.9.2018 20:09 | |
+7 -9
A teraz ocakavas ze ked to vidis tak ty tak to tak musia vidiet vsetci? Aj kritika by mala mat svoju uroven to som chcel mojim prispevkom povedat a este ze aj ked pisete o niekom inom pisete hlavne o sebe ak si to neuvedomujete , co Na srdci to Na jazyku ako citis tak aj pises
gakisova
12.9.2018 15:09 | |
+3 -0
no, ja cítim, že by si rád použil tú fajčiacu hubu a preto ju brániš, lebo sa hanbíš za svoj chtíč
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Prezident
Skončil Imrecze: priateľ oligarchu, milovník luxusu a pomocník Smeru Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 6 min
Vodič narazil v Nitre do áut a ušiel, na mieste zostala poznávacia značka Aktuality.sk
Vodič spôsobil škodu vo výške 3-tisíc eur.
pred 26 min
Silný vietor si v Írsku vyžiadal jednu obeť Aktuality.sk
Búrku Ali, ktorú sprevádzajú najmä silné dažde a vietor, má postupovať na severozápad Británie.
pred 32 min
Skončil Imrecze: priateľ oligarchu, milovník luxusu a pomocník Smeru Aktuality.sk
Finančnú správu viedol viac ako desať rokov, o jeho prípadoch písal aj zavraždený novinár Ján Kuciak. Kritizovali ho za nevyšetrenie Bašternáka, kamarátstvo s Výbohom, informačný systém za 60 miliónov, ktorý nefungoval.
Pre tých, ktorí
Foto
TOP 11 záchodov, do ktorých vstúpite, len keď musíte: Pri pohľade na šiestu fotku vybuchnete
Na tomto
Šofér na strednom Slovensku zrazil na priechode otca s dcérkou: Dievčatko previezli do nemocnice
Chia semienka
Tešia sa čoraz väčšej obľube: Prečo sú chia semienka zdravé?
(ilustračné foto)
Muži v tejto krajine mohli vykonať okamžitý rozvod: Stačilo, aby 3-krát zopakovali jedno slovo
Michal Řepík
Tretia prehra belasých v rade: Slovan prišiel predĺženie 87 sekúnd pred koncom
Na snímke
Kužmová v Číne končí: S Američankou Perovou prišla v druhom sete o sľubný náskok
Seriál Ministri
Nič šialenejšie ste dlho nevideli: Vajda, Latinák a spol. to dali na Rytmusa!
(ilustračné foto).
Svet prišiel o ďalšieho umelca: Zomrel jeden zo scenáristov seriálu Alf a M*A*S*H
Zľava Peter Baran
Foto
Umelci vyrábajú „škaredé“ suveníry z betónu: Panelák z Petržalky je váš za 50€!
Ilustračné foto
Aktualizované
Vražda dôchodkyne v Bratislave: Polícia podozrivého zatkla
Foto
Saganov drsný odkaz manželke: Toto muselo Katku bodnúť do srdca!
Mohamed Salah
Salahova zvláštna reakcia na víťazný gól Liverpoolu!