Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 13. 11.
Stanislav
9°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.09.2018, 15:55 | Správy | Domáce správy | Západné Slovensko

Diskusia: Roman nemá vodičák, nafúkal a ušiel policajtom: Sudca mu to zrátal

13 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
kaukaz105
19.10.2018 07:29 | |
+0 -0
Reagovať
Pan sudca je "trieda" dal mu dozivotny zakaz vies motorove vozidlo. Ten chlap ma 52 rokov a doteraz nema vodiçak takze tento trest mu zabrani soferovat???
sven01
13.9.2018 09:26 | |
+0 -0
Reagovať
Pokial u nas nezacnu davat tvrde tresty za alkohol za volantom tak sa to nezlepsi. Kludne by som navrhol: do 1promile bez nejory podmienka, zakaz soferovania, opakovane basa povedzme tie 3mesiace..do 2 promile s nehodou a ublizenim na zdravy basa +pokuta+ zakaz. Podla vaznosti ale pokuta minimalne 5tis. Nech si odrobi v base papiernictvom, alebo vpp ....nad 1promile bez nehody basa 6mesiacov+pokuta 5tis+ zakaz, nad 1promile s nehodou a ublizenim na zdravy basa od1rok vyssie podla vaznosti+zakaz+ pokuta 10k...bez debaty. Ak nema peniaze odrobi kludne ako vpp zametanim ulic.
sven01
13.9.2018 09:28 | |
+0 -0
Samozrejme nie do 2 ale do 1...pardon za par preklepov.
banka32
11.9.2018 20:49 | |
+5 -0
Reagovať
K o k o t e k
Mennert
11.9.2018 16:21 | |
+12 -6
Reagovať
Romana poslal do väzenia na tri mesiace. Súčasne mu na doživotie zakázal viesť akýkoľvek dopravný prostriedok.To mu akože sudca zrátal mal toho magora zavrieť aspoň na 3 roky.Doteraz šoféroval bez VP a nemal problém myslím si že toto ho nezastaví.Dúfam že po odpykaní trestu bude ďalšia správa Roman znova opitý za volantom...............
vulcanrider1600
11.9.2018 16:24 | |
+17 -2
Ak bol Roman morgoš tak sa ani nečudujem tak nízkemu trestu, oni sú predsa vyvolení a chránení
Romankokolmanko
11.9.2018 16:07 | |
+8 -10
Reagovať
Ja som nič neurobil,akorat že sa mi nechce robiť,dufam že má nezavru za to ... ďakujem.. chooooochoo🇮🇱💋🌞
vulcanrider1600
11.9.2018 16:12 | |
+12 -3
Neboj nezavru... Veď ty si len neškodný troll čo to má v hlave pomýlené...
chochlik.p
11.9.2018 16:06 | |
+7 -2
Reagovať
No šak si normálny Roman?No povedz si?!
Romankokolmanko
11.9.2018 16:09 | |
+6 -5
Nejsom a ani nikdy nebudem... cheechecheee💋😝
1959okuliare
11.9.2018 16:04 | |
+9 -4
Reagovať
Keď Roman je čistý cccct, čo sa už dá robiť ? Ktorý normálny chlap si sadne za volant bez vodičského oprávnenia ? No len C.
aaddd
11.9.2018 16:01 | |
+10 -8
Reagovať
A policajtom to kto zrata? Jaaaj im zvysia platy...zabudla som
1959okuliare
11.9.2018 16:07 | |
+19 -8
MALI BY ! .....Naťahovať sa v lete, v zime , vo dne, v noci s toĺkými arogantnými hajzlami, za to by mali dostať aj poriadne zaplatené.
  • «
  • 1
  • »
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Novozvolený
Matúš Vallo: Pre každého slušného poslanca mám neuveriteľné lákadlo Aktuality.sk
Rýchle správy
02:10
Komentár Petra Bárdyho: Podozrenie, že Fico zneužil tajné služby Aktuality.sk
Robert Fico vyslovil niečo, čo vzbudzuje vážne obavy.
00:10
Vražda zakladateľa gangu sýkorovcov: rozbehne sa súd? Aktuality.sk
Ostro sledovaný proces s obžalovanými z popravy Miroslava Sýkoru spred 21 rokov viazne, tento rok sa neustále odročuje. Ďalšie pojednávanie je naplánované na dnes.
12.11. 22:00
V Nemecku obžalovali Turka, ktorý chcel kšeftovať s Lennonovými denníkmi Aktuality.sk
John Lennon zanechal denníky manželke Yoko Ono.
Herečka Meg Ryan
Foto
Herečka Meg Ryan sa zasnúbila: Svadba na dôchodku?
Političke Su Tij
Politickej líderke vzali ocenenie: Zapredala svoje ideály, tvrdí Amnesty International
Armádny plukovník
Rakúsko hlási posun v kauze ruského špióna: Skončí dôchodca vo väzbe?
Migranti sa
Pri Turecku sa utopili ďalší migranti: Väčšina z nich boli deti
Priaznivci
Hovorca maďarskej vlády vo Viedni: Sebavedomé slová na adresu Orbánovho Fideszu
Ukrajina sa
Atentát na ukrajinskú aktivistku: Uväznili podozrivého z objednávky útoku
Hockey skates
Z tejto fotky vám príde zle: Mladému hokejistovi odrezala korčuľa kúsok paže
Šéf Smeru
Šéf Smeru v otvorenom rozhovore: Chystá sa odísť z politiky? Fico dal jasnú odpoveď
Tréner Cifranič
Tréner Trenčína Vladimír Cifranič o príčinach krízy: Takú mizériu som ešte nezažil!
Diaľnicu
Foto
Vodičovi sa naskytol desivý pohľad: Pozerajte, čo sa rozmnožilo na ceste!
Na snímke hráč
Foto
Šokujúca fotka hviezdneho futbalistu: Pohľad na jeho rozkrok vás bude ešte dlho mátať
Stan Lee zomrel
Smutná správa pre fanúšikov Marvel komiksov: Zomrel otec Hulka, Spidermana či Thora