Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 26. 9.
Edita
14°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.09.2018, 14:15 | TOP Čas

Diskusia: Žene sa podarilo schudnúť desiatky kíl, potom sa na diéty vykašľala: Jej odkaz sa stal hitom

12 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
zaneta.knizna
12.9.2018 09:15 | |
+21 -1
Reagovať
Niektorým ženám aj mužom pristane viac mierna nádvaha ako ukážková štíhlosť. Je to v poriadku.
el_trustee
11.9.2018 23:47 | |
+11 -26
Reagovať
Len vyhovorky ako ospravedlnit, ze sa znova vyzrala, aj ked nie znova na zakalaciu hmotnost. Keby bola so sebou happy, nedavala by do sveta taketo zbytocne vyhlasenia, ale uzivala by si to. Nie je ziaden dovod, aby mala na sebe 20 kil tuku navyse.
mirandus
11.9.2018 23:58 | |
+23 -4
na tých 65 kg zrejme musela riadne makať a taký režim sa nedá dlhodobo udržať bez toho, aby sa tým neustále zaoberala..človek musí zmeniť celkovo životosprávu, nájde si takú pre seba optimálnu váhu, ktorú dokáže udržiavať a aj robiť iné dôležitejšie činnosti ako dvakrát denne cvičiť a vážiť si jedlo...fungovať bez toho,aby sa tým trápil
kralovna-beatrix
12.9.2018 09:36 | |
+21 -3
pravdepodobne kto nevie, co udrzanie nizkej vahy si vyzaduje, ten tu bude vypisovat svoje ,,mudrosti,,. kto ma v genoch mat 47 kg aj s botami bude mat tolko. a kto ma v genoch rychle priberanie bude mat 80 kg. aj ta 80kg moze mat menej ale budto musiet byt no,1 v jej zivote a vsetko tomu podriadit stale rozmyslat co ma jest, co ma varit, co ma na to jedenie kupit, ze pojde na oslavu a co tam bude jest pocas toho ako vsetci budu jest hocico. je to pekne na psychiku. a stale cvicit. no ako co ma clovek z takeho zivota.....
Rockybalboa7
11.9.2018 19:44 | |
+14 -21
Reagovať
Vyzrat sa na 120kil to je dosť
EsoSilvia827
11.9.2018 17:48 | |
+8 -19
Reagovať
ja sa ľúbim, keď som štíhla :-)
chochlik.p
11.9.2018 17:18 | |
+42 -6
Reagovať
Taká zlatá bacuľka
rafaello123
11.9.2018 16:03 | |
+39 -45
Reagovať
Podla mojho nazoru, tu nejde o nic ine, len o chaby pokus ospravedlnit potrebu prezierat sa.Akoze, ta baba v 2014 vypadala uzasne a ak so sebou nebola spokojna vtedy, tak nemoze byt spokojna ani teraz, ked je z nej neforemna moletka.To su totalne hlu pos ti, ktore splieta.Schudnut nie je ziadny problem, sam som za necely polrok schudol vyse 30 kil, problem je udrzat si vahu.Ale, ziadny jojo efekt neexistuje, to su tiez len dri sty, existuje len prezieranie sa a nedostatok pohybu.A moze si kto chce co chce hovorit, viem o com hovorim, udrzat si vahu po schudnuti, je ovela tazsie, ako schudnut.
JOGY1984
11.9.2018 17:31 | |
+32 -5
No hovor za seba . Svojho času som športoval dva krát denne beh, plávanie, futbal , činky . Kondiciu som získal užasnú ale váha začala klesať až potom čo som extrémne zmenšil porcie až na hranicu hladovania . A bolo to neuveriteľné ťažké . Tie veci ako jesť 5 denne malé porcie . žiadne ovocie po obede . žiadne malinovky a podobne poznám a vlastne sa toho aj držím lebo sa veľa vecí ma zmysel aj vrámci zdravia ale v chudnuti mi nepomohli
rafaello123
11.9.2018 19:27 | |
+10 -10
Jogy, ono vobec nezalezi len na velkosti porcii.Normalne jedla, su totiz energeticke bomby, obsahuju prilis vela uplne zbytocnej energie.Problem je v tom, ze ludia vseobecne jedia nezdrave a energeticky prilis vydatne jedla a povazuju to, za uplne normalne a je velmi tazke, ich od toho oducit.A v tvojom pripade, to nebolo inak.Co sa mna tyka, pocas chudnutia, som cele mesiace jedol len ovocie a v parnom hrnci varenu zeleninu, kuracie prsia a ryby a doma peceny celozrnny chlieb.A v ramci chudnutia, som na skusku absolvoval, aj 21 dnovy post, co znamena, ze som celych 21 dni nezjedol, ani omrvinku, len vodu pil, co ma naucilo takej striedmosti v jedle, ze teraz jedavam asi tretinove porcie, oproti tomu co som jedaval pred chudnutim.Cely problem ludi spociva v tom, ze jedia s prepacenim sra c ky plne cukru, co su prazdne kalorie, ktore sa menia na tuk a pecivo z bielej muky, co je dobre tiez len s rac ka dobra len na puchnutie a vela mastneho masa a to totalne zaklincuju roznymi energetickymi bombami, v podobe vseliakych omacok.A okrem toho, vela solia a sol okrem toho, ze zvysuje tlak, zadrziava v tele vodu.Cize, problem nie je vo velkosti porcie, ale v tom, ze stravovanie ludi, je cele zle.Proste od zakladu cele zle.
kralovna-beatrix
12.9.2018 10:02 | |
+14 -1
rafaelo 123, je toto velmi individualne a v ziadnom pripade sa to neda pausalizovat. ja mozem za seba povedat ze ja som sa takmer 20 rokov omedzovala v jedle aby som ,,vyzerala dobre,,. ale aj tak ked som zjedla nieco navyse som mala tendenciu priberat. neznasala som na sebe tuk aj ked podla rodinej dispzicie mame skor sklony priberat. navyse mi chutilo uz od narodenia a tak som si s vypatim vsetkych sil udrzialavala hmotnost +/- 60kg / 168cm. prestym, nez som s tym sekla som sa naozaj uz nectila dobre a mala som traviace tazkosti vsetkeho mozneho druhu a fyzicky som sa cititla na pokraji svojich sil. ku koncu som sa snazila chybajuce kalorie dohnat dokonca pitim vina po veceroch. no uzasne. a navyse aj ked som mala denny prijem kojenca moja vaha nebola nikdy nejak extremne nizka. tak ked som sa na to vykaslala a asi za pol roka pribrala 15 kg a mam ich uz 3 roky tak som konecne stastna. nepacim sa sice sama sebe ako predttym ale moje psychicke zdravie mi je 100 krat prednejsie . kaslem na to ci si niekto mysli ze som tlsta alebo neviem co to ma absolutne nezaujima. nikto nesiel ,,v mojich topankach,, takze to nevie pochopit tym padom je mi to jedno. zacala som normalne jest dokonca aj obedy v kantine a traviace tazkosti zmizli smahom ruky. nie som taka stihla ako predtyma ale zato sa tesim na opekacky, rada idem na oslavu bez toho aby som mala hrozu z toho ze vsetci budu jest a ja budem hovorit ze nie dakujem, som plna ...a pritom im budem zavidiet. takze radsej obalena ale bez mindrakov a zdravotnych problemov. stihlost sa precenuje .
abvydavatelstvi
11.9.2018 15:19 | |
+37 -16
Reagovať
Staci jist pravidelne 5 krat denne mensi porce ....neprezirat se .... nejist sladkosti ..kdyz je hlad vzit si jablko, nebo se napit poradne vody ...Kdyz vaha klesne na jakou chcete, staci si ji priblizne udrzovat ... Clovek by mel za tyden zhubnout kilo ...za mesic 4 kila ...Zaludek se staci pomalu stahovat i svaly a kuze se prizpusobi ...rychle hubnuti neni zdrave trpi zaludek a hlavne zustava hnusna ovisnuta kuze na tele ...ktera dela lidem problemy ...
  • «
  • 1
  • »
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
SNS zosilňuje útoky na hokejistov pre nové dresy. V hre sú milióny eur Aktuality.sk
Rýchle správy
15:10
Orbánova strana stratila od volieb pol milióna priaznivcov Aktuality.sk
Podľa prieskumu stratila vládna strana sedem percent podporovateľov.
15:00
Jeana-Mariu Le Pena opäť hospitalizovali Aktuality.sk
Le Pena hospitalizoval kvôli pretrvávajúcej horúčke.
14:50
Žena neprežila zrážku so zverou na juhu Slovenska Aktuality.sk
Polícia po nehode upozorňuje, že s príchodom jesene je aktívna aj lesná zver a vodiči by mali preto ubrať nohu z plynu.
Seriál Ministri
Nová radkyňa premiéra nie je všetkým po chuti: To čo si tá slečna dovoľuje?!
(ilustračné foto)
Dopyt po nemecky hovoriacich zamestnancoch stúpa, študentov nemčiny na školách ubúda: Slovenské školy zaspali?
Sestry sú
Zdravotným sestrám sa majú zvýšiť platy, sumu sa dozvedia koncom týždňa
Turistku (47),
V Slovenskom raji turistka spadla z výšky 5 metrov: Zletela do Hornádu
Od nástupu Kim
Severná Kórea opäť vyzvala Japonsko na ospravedlnenie: Náš ľud nezabudol
Holuby pochúťku
Radi kŕmite holuby? V tejto krajine za to hrozia trestami väzenia
Anna Karolína
Schmiedlová sa prebojovala v Taškente do štvrťfinále, vyradila Japonku
Tak originálne bábky ste nikdy v živote nevideli: Úchvatné divadlo anglického youtubera budete pozerať stále dokola
Za nezaočkovanie
Taliani rušia povinné očkovanie: Čo hrozí slovenským rodičom, ak nedajú dieťa zaočkovať?
Finalistky
Foto
Nestratili by sa ani vo svetle reflektorov: Finalistky z Miss leta na módnej prehliadke!
Nela
Drsný rozchod Nely Slovákovej: Bývalý jej dal drahý darček, teraz ho vymáha polícia!
Premiér Peter
Premiér Pellegrini: Nemienim kandidovať na prezidenta, je to nemenné