Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 21. 9.
Matúš
13°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.09.2018, 19:00 | Tip od Vás | Vaše horúce tipy

Diskusia: Čitateľ pristihol manželov Feldekovcov tak, ako by ste nečakali: V autobuse bez lístka!

44 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
sexibabina
11.9.2018 19:59 | |
+85 -13
Reagovať
Takíto nedonosení čitatelia s pozorným okom mi pekne lezú na nervy. Že ich hanba nefackuje, takto snoriť po cudzích ľuďoch.
monika_1266
11.9.2018 20:49 | |
+55 -7
a mne este viac lezu na nervy nekompetentni pisalkovia - ubohi amateri, ktori vobec daju zverejnit takuto bohapustu sprostost .... a klamsstvo !!
vasiv
11.9.2018 19:42 | |
+54 -75
Reagovať
Tých dvoch šaputrákov starých často vidím stať na Kamennom nám na zastávke električiek,alebo cestovať električkou smerom na Trnavské mýto. Ale aj ešte ich občas vídavam v meste a poviem vám,že títo dvaja sú v skutku strašní škrobi ludia. Majú obaja dôchodky,berú honoráre z televízii a ani čert nevie odkial dostávajú ešte peniaze,ale poobliekaní chodia ako dvaja vandráci,ako bezdomovec s bezdomovkýňou , ako poloviční žobráci. Starý chren chodí v obleku ešte z rokov sedemdesiatích,nohavice od obleku twisťáky a sako prešívané s opaskom vzadu.:-) Stará paprika , tá zase :- vyťahaný sveter s flitrami tiež ešte čo nosila asi pred 50 rokmi,alebo za slobodna ešte a sukňa stará,po bokoch pozošívaná a vidieť,že ju má asi po Vácvalovej,alebo nejakej inej "celebrite" ktorá jej to asi zo súcitu darovala. :-) Sú to skúpi škobi a asi 2 x by jedno zožrali,keby nes***elo. Hnus! Sú to ozaj čudní ludia-velmi čudní "Slováci". :-)
triumph66
11.9.2018 19:45 | |
+92 -23
by si sa cudoval, ale v Norsku tak chodia aj milionari....nemaju potrebu exhibovat, ako nasi zbohatlici, co im slama trci z topanok......;-)......takze cudny je niekto celkom iny a nie oni......:-D
brnki
11.9.2018 19:46 | |
+50 -30
Čo už... židia budú vždy len židia...
gigi5
11.9.2018 19:49 | |
+56 -13
pani je onkologicky chora, tak tipujem, ze ma preukaz ZTP so sprievodcom(manzelom). Nepoznam presne pravidla, takze iba tipujem. Pokial budes mat aj ty rozvetvenu rodinu,tak tiez dopadnes podobne. V tomto veku uz skor ludia myslia na deti, ako na seba. Nezastavam sa ich, ale do hrnca im nevidis.
vasiv
11.9.2018 19:57 | |
+27 -23
Ešte keď žil Vilko Polónyi,tak ten tiež tak chodil,ako bezďak. Brali krásne honoráre aj za socializmu,aj v tomto bordeli,ktorému vravia kapitalizmus a nič si z tých peniazi neušetrili. Žrali,chlastali,premrhávali,preku.rvili čo mali a ostali mnohí žobráci. Herec Debnár zomrel napríklad na ulici ako bezdomovec a to o tom sa mlčí všade,že zomrel na ulici ako pes.
sexibabina
11.9.2018 20:03 | |
+36 -20
vasiv, a teraz mi skús vysvetliť, prečo sú podľa teba slušní Feldekovci "stará paprika " a "starý chren" a prepitý Viliam Polónyi "Vilko". Prečo taký výrazný rozdiel?
vasiv
11.9.2018 20:18 | |
+16 -32
A ako ich mám nazvať? Mladá paprička a mladý chreník? :-) Sú starí,tak nemôžu byť mladí. A Vilko preto,lebo mu tak hovoria aj ostatní,že Vilko,hoci bol už starý tiež. Vlastne,čo by som tebe mal niečo vysvetľovať? Nie som tu pre vysvetľovanie tebe a aj ty napíš tiež svoj názor a týmto končí.
jamur
11.9.2018 21:51 | |
+21 -9
vasiv a co ta inspiruje ludske bytosti oznacovat ako zeleninu?
sakoakravata
11.9.2018 23:34 | |
+19 -4
nastastie pre takych ako si ty... mozes sa potesit pohladom na osobnostiach typu kutcherenko belohorcova...jakubec s bozankou, judiniova... tam uspokojis svoj narocny vkus a mohuzny intelekt, ucta k starsim ludom... mama doma nespominala asi
tvintetu
11.9.2018 19:37 | |
+49 -7
Reagovať
Skureny novy cas a podobny hnoj ste chudaci uz neviete ako mate zaujat na tie vase zumpy na nete nas este nachytate ale tie vase tlacene sra(ky som prestal kupovat pred rokmi
brit30
11.9.2018 19:30 | |
+58 -31
Reagovať
Vidíš ju trumpetu,,z vlakov zadarmo si uťahovala vysmievala v relácii glosárskej ,a sama sa vozí zadarmo,,vraj v rámci zákona,,či zo zákona??však ho môže kľudne ten zákon porušiť a lístky kúpiť glosárka blbaaaa
tabatas
11.9.2018 19:39 | |
+47 -17
aj ja so vozim zadarmo, preco by som mala porusovat zakon, a preco by som si mala tahat peniaze z vrecka, ked nemusim ,vysvetli mi logiku tvojho komentu
triumph66
11.9.2018 19:39 | |
+19 -21
doporucovat porusenie zakona?....no, co cakat od smeraka....zakonmi si vytieraju r.te.....charakter a moralka im nic nehovori.....
brit30
11.9.2018 19:51 | |
+23 -14
Tak prečo si z toho zákona uťahuje,,dokonca tvrdilaže to komunistický prežitok voziť zadarmo,jej zákon neprikazuje neplatiť,čiže nič neporuší ,ani ty
Lubomirantal
11.9.2018 19:27 | |
+12 -6
Reagovať
To som teda necakal a ktovie či to aj vôbec bolelo to zaujíma.
karolina322
11.9.2018 19:21 | |
+63 -10
Reagovať
ako toto vobec možete zverejniť...nakopať vas tam sakumprask aj s tým zdrojom!!! hlavy tupé!!!!
tabatas
11.9.2018 19:26 | |
+34 -9
by som ich zazalovala,lebo,vies kolko hlupa.kov sa na to chytilo? ze tito dvaja skutocne cestovali na cierno?
karolina322
11.9.2018 19:37 | |
+39 -13
banda luzerská novinárska. Dobre vedia, že načierno neišli, a aj tak to zverejnili. tabatas: na mieste Feldekovcov by som si s nimi ruky nešpinila. Pani Feldeková to zobrala s gráciou, sebe vlastnou a s nadhľadom
triumph66
11.9.2018 19:38 | |
+26 -4
posuk chcel byt slavny.....takto to dopada, ked clovek nema vseobecny rozhlad....;-)
tabatas
11.9.2018 19:40 | |
+19 -12
karolina ,ano, je to PANI,ta pani Feldekova
jamur
11.9.2018 19:20 | |
+62 -7
Reagovať
Ten citatel ma bujnu fantaziu alebo iq tykve a novinara by som este horsie oznacila, ze sa tym to vobec zaobera. Feldekovci su dochodcovia plus pani Feldekova je onko pacient, ti mozu mat vynimku a nemusia platit MHD.
majaokno
11.9.2018 19:43 | |
+8 -15
to v BA platia také vyhlášky? Lebo napr. v LM nie.
jamur
11.9.2018 19:51 | |
+31 -1
onko pacienti su zdravotne tazko postihnuti a ti maju MHD zadarmo , treba vybavit TZP preukaz, dochodcovia nad 70 takistoT
sexibabina
11.9.2018 19:54 | |
+33 -2
majaokno, seniori nad 70 rokov môžu v bratislavskej MHD cestovať zadarmo - tak je to stanovené v prepravnom poriadku dopravného podniku, zriaďovateľom ktorého je mesto. Vo veľa mestách to tak je a možno je to tak aj v LM, len máš k tomu veku ešte ďaleko.
jamur
11.9.2018 19:56 | |
+24 -1
Inak odporucam vsetkym onkologickym pacientom obratit sa o informacie na Ligu proti rakovine, mnohi nevedia, ake maju moznosti a naroky. Liga robi dobru pracu. Moj kamarat sa vdaka nim dostal k inforamciam, ktore by mu inak nik nepovedal, a aspon scasti mu ulahcili posledne roky zivota
tabatas
11.9.2018 20:08 | |
+13 -3
majaokno...preco dezinformujes,ked tvoji fortovci majuu nad 70 a platia MHD,ich chyba
Olijanka
11.9.2018 21:26 | |
+8 -1
v ZA od 62
Antisumrak
11.9.2018 19:02 | |
+7 -44
Reagovať
Nevadi, ved fico preplati
tabatas
11.9.2018 19:12 | |
+76 -9
po 72 ludia maju narok na cestovanie MHD zadarmo, odkedy mi pamat sluzi, bolo to tak,takze ziaden fico
Antisumrak
11.9.2018 19:31 | |
+13 -29
Fico je dobry ujco. Chudobe, bedaci dawa, od ust odtrhava si.
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Identikit osoby
Identikity a vraždy: páchateľa opísali aj školáčky Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 56 min
Streľba na rodinnej spomienkovej akcii v USA si vyžiadala päť zranených Aktuality.sk
Päť ľudí utrpelo vo štvrtok zranenia pri streľbe, ku ktorej došlo v meste Syracuse v americkom štáte New York. Medzi zranenými je aj osemročné dievča, informovala v piatok agentúra Reuters.
08:26
V Liberci nakrúcajú nového Spider-Mana Aktuality.sk
V Liberci si má filmovať výlučne cez noc a bude to veľká davová scéna, pretože spolupracujúca česká produkcia zháňala stovky komparzistov.
08:06
Na svete žije v chudobe 662 miliónov detí, vyplýva zo štúdie OSN Aktuality.sk
Približne polovica z 1,3 miliardy ľudí, ktorí žijú v chudobe, sú deti, teda osoby mladšie ako 18 rokov. Vyplýva to zo štúdie uskutočnenej v 104 krajinách, ktorú vo štvrtok zverejnila OSN, napísala agentúra DPA.
Vietnamský
Vietnamský prezident († 61) zomrel: Hlava štátu podľahla ťažkej chorobe v nemocnici
Zuzana má medzi
Foto
Haasová v markizáckej šou v roli Charlieho Chaplina († 88): Muky pred štartom
Tomáša († 21)
Tragédia pri cintoríne: Tomáš († 21) hľadal kozu, privalil ho traktor
Deti sa budú môcť
Neviete kam ísť s deťmi cez víkend? Do Košíc dorazia historické vlaky, a to nie je všetko!
Daňo zarobí
Daňov gól nezabránil prehre Winnipegu, Tatar s asistenciou
Záchranári nesú
Vo Filipínach hrozia ďalšie zosuvy pôdy: Ľudia však nechceli odísť z domu, evakuovať ich museli nasilu
Matej Oravec sa
Foto
Matej Oravec hral nedávno 3. ligu, teraz pochoval slávny Anderlecht
Nákladné auto sa
Aktualizované
Nehoda na diaľnici D2 na Záhorí: Päť zranených
Archeológovia aj
Vedci vyriešili desaťročia starú záhadu: Identifikovali najstaršieho živočícha na Zemi
(ilustračné foto).
Ľudia si prišli uctiť pamiatku zomrelého: Vtom sa spustila zbesilá streľba!
Streľba
Žena sa pohádala s kolegami, zrazu spustila streľbu: Zabila troch ľudí a potom seba
Julian Assange
Nejasný osud Assangea: Poslankyňa vyzvala na odňatie ekvádorského občianstva