Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 20. 9.
Ľuboslava, Ľuboslav
16°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.09.2018, 05:57 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Krajčiová sa stala druhý raz mamou: Pred pôrodom ešte prijala pracovnú ponuku

14 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
KukuRICudusX
11.9.2018 07:55 | |
+7 -10
Reagovať
Aj "hlavne články" sa dajú komentovať či treba mesačne zaplatiť 3,6e ??? Ach vy banda darmo*zracov v "nezavislom" denníku, radšej budem neinformovany ako dezinformovany než by som mal podporiť ďalšiu zlodejinu !!!!!
SISA5987
11.9.2018 07:53 | |
+11 -28
Reagovať
Slovensko má vraj krásne ženy, tak potom prečo je v reklamách Petra Polnišová - vepř, Adéla Banášová - transka, Krajčiová a iné zrúdy v lokálnych tv markíza atď. dobudúcna budú ženy na SVK škaredé ako nemky, fuuuj
anavika
11.9.2018 07:57 | |
+17 -5
Ukáž sa krásavico
SISA5987
11.9.2018 08:34 | |
+1 -16
V pohode, ja s tým problém nemám, mimochodom aj Verešová je na SVK za obludu, chvalabohu, že žije v zahraničí
SISA5987
11.9.2018 08:36 | |
+2 -11
Prečo vždy chlapoženy píšu ukáž fotku, to keď Verešová nedá fotku, aby jej nepísali hlupáci je zrúda no logika ti poviem
anavika
11.9.2018 08:57 | |
+9 -1
Sisa si naozaj hlúpa ženská
karolina322
11.9.2018 12:36 | |
+3 -1
Možno to bude tým, že tvorcovia reklám nevyhľadávajú klasické modelky, ale normálne ženy aj s chybami krásy, ktoré reprezentujú klasickou vzorku slovenských žien.Polnišová je pri tele, lebo veľa žien je tu takých, Adela tiež nie je dokonalá,al tá reklama na farbu na vlasy jej ozaj zapasovala. Krajčiovú som v reklame žiadnej nevidela, ale to nie je podstatné. Veď choď na nejaký casting, možno by si vyhrala
SISA5987
11.9.2018 07:51 | |
+10 -20
Reagovať
Pani doktorka Oťapková aj ja Vám veľmi pekne ďakujem, že keď ste prijali 10 000€ od pani Krajčiovej Vaša alfa omega práca sa stala číslom 1 a pani Krajčiovej pôrod s 20 epidurálkami bol určite prirodzený, škoda, že iný pán doktor bez 10 000€ nechal zomierať pani od 3 sirôt, lebo 6 hodín sledoval futbalové zápasy a vrieskal, že nech drží hubu a rodí prirodzene Vitajte na Slovensku
meeandros
11.9.2018 08:10 | |
+21 -3
Primitívna a šialená Žilinčanka (určite z lazov), SISA, Ty si koleduješ o §§! Trepeš, dve na tri, len aby si niečo "zapotila". To, čo si napísala, hraničí s TZ! A nielen jedným paragrafom!
SISA5987
11.9.2018 08:32 | |
+4 -16
meeeeeeeee sedliačka si akurát ty, výhodňare v BA, už si spapkala paštičky a vieš, že v meste v obchode sa najprv vychádza a potom vchádza, mimochodom, pán lasica povedal, najradšej v ba mám víkendy, kde nič tu nič, všetko doma, moji prastarí a starí rodičia sú zo ZA, ale so sedlaňami ako ty sa stretávam bežne ako KNM, BY, ale napíše si zo ZA, vtedy pokladám jednoduchú otázku odkiaľ, že sú starí rodičia, a máš to evidentne v makovičke popletené sedieť pôjde niekto kto berie úplatky a nechá ženu 6hodín rodiť bez pomoci a ešte škrieka zvýšte nám platy, prečo nejde do zahraničia nízka výkonnosť a absencia jazykových daností a podľa čoho poznáš sedliačku zdegenerovaná tvár, kt. veľmi rýchlo starne, preto sa musia vydať do 25 lebo sú stareny aká náhoda
karolina322
11.9.2018 12:24 | |
+4 -2
Sisa, pokiaľ rodila na súkromnej klinike, tak tam sa platí hádam bežne. Aj keď si myslím,že až toľko nie. Neviem, nemám vedomosti a ani dovod sa o to zaujímať. Pokiaľ rodila v štátnej, tak súhlasím s meeandros. Ak to aj tak bolo, mala by si napísať list na MZ, podpísať sa svojim pravým menom, neskrývať sa pod nick, a najma! podať dokazy.Je to silné osočenie lekárky z brania úplatkov!!. Ale mám dojem, že na to by si zrejme gule nemala
Betty43
11.9.2018 07:37 | |
+9 -18
Reagovať
normalne rarita este nikto nerodil este kolko budete o nej basnit prijala ponuku v tych s r a c ka ch. to uz len je herecka
Nilsine
11.9.2018 07:02 | |
+16 -17
Reagovať
To nas zasa budete pol roka krmit tym, ze porodila? OK, prajem vsetko dobre jej aj dietatku, ale neda mi nepovedat nieco k nadpisu clanku: Keby robila za pasom vo fabrike, ziadnu pracovnu ponuku by pred porodom neprijimala.
anavika
11.9.2018 07:12 | |
+14 -9
Čo máte stále s tým pásom
anavika
11.9.2018 06:56 | |
+34 -7
Reagovať
Je trápne urobiť z jednej udalosti 10 článkov,vieme,že porodila,poblahoželali sme...obetavo sa stará o deti,tak to sa zvyčajne matky starajú obetavo o deti
  • «
  • 1
  • »
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Ilustračná foto
Mýtus o mlieku a hlienoch je vyvrátený Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 56 min
Ďalší z Druckerových podnetov išiel do stratena. Týkal sa liekov Aktuality.sk
Ministerstvo zdravotníctva si myslelo, že má v rukách silné dôkazy. Vyšetrovateľ ale nevidel dôvod na začatie trestného stíhania.
00:12
Smerácky návrh nás bude stáť 120 miliárd eur (rozhovor) Aktuality.sk
Na Slovensku môže začať platiť vekový strop odchodu do dôchodku, parlament o návrhu už intenzívne rokuje. Poslanci Smeru navrhli, aby bola horná hranica dôchodkového veku 64 rokov pre mužov. Pre ženy sa má hranica znižovať o pol roka za každé vychované dieťa.
00:02
Zastropovenie veku odchodu do dôchodku by bolo extrémne drahé Aktuality.sk
Pokiaľ Smer presadí s častou opozície skorší odchod do dôchodku, tak pracujúcim budú musieť extrémne vzrásť odvody. Zamestnancom tak výrazne klesne čistá mzda.
Theresa Mayová
Mayová má jednoznačný názor: Únia by mala nasledovať jej vzor a zmeniť postoj
Jeden zľavnený
Na zastávke autobusu v Tatrách sa objavil jeleň: Jeden zľavnený do Popradu, poprosím!
Vysvietená
Spomienku na Paríž už za pár drobných nezoženiete: Polícia zhabala 20 ton miniatúr Eiffelovky
Európska komisia
Maďarsko má v spore s Európskou úniou ďalšieho spojenca: Tento štát podporí vládu Orbána
Hráč Lyonu Maxwel
Liga Majstrov: Juventus zvládol zápas aj bez Ronalda, zaváhanie Manchesteru City
Donald Trump
Foto
Trumpa v hurikánom spustošenej oblasti ovládli emócie: Pozrite, čo robil v miestnom kostole
Bono na tlačovej
Bono z U2 sa stretol s pápežom Františkom: Keď som mu to hovoril, v jeho tvári bolo vidieť bolesť
Vodca radikálneho
Aktualizované
Šéf Hizballáhu zbrane neskladá: V Sýrii budeme bojovať, dokedy bude vláda chcieť!
Cristiano Ronaldo
Debut v Lige Majstrov v drese Juventusu ako z hororu: Cristiano Ronaldo sa rozplakal!
Najlepšie platená
Foto
Supermodelka Gisele Bündchen zmenená na nepoznanie: Fúha, to čo s ňou urobili?
Búrka Ali si
Írsko bičuje búrka Ali: Hlásia dve obete a desaťtisíce domácností bez elektriny
Triatlonista
Hrdinský čin slovenského triatlonistu: Obetoval výhru, zachránil ľudský život!