Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 16. 11.
Agnesa
9°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.09.2018, 05:55 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Tragický osud Mariána († 38) a Tomáša († 27): Pochoval kamaráta, o 2 hodiny zahynul aj on

124 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Hjurem
12.9.2018 00:11 | |
+6 -0
Reagovať
Az ma zamrazi ked si predstavim ako Marian sedi na tom pohrebe a ani netusi, ze o malu chvilu zomrie aj on a este rovnakou smrtou. Je to hrozne nespravodlive, ze niekto umrie vinou bezohladnej jazdy niekoho ineho. Rodinam prajem vela sil to prekonat. Velmi sympaticki chlapci to boli. Obaja.
trucker694
11.9.2018 23:06 | |
+1 -1
Reagovať
Talianska firma solesi v mochovciach neplati svojim gasterbajtrom zo slovenska mzdu. Za mesiac jul a august nedostali zobracenku, a ak by sa stazovali nevvyplatia im nic.
popelnice
11.9.2018 14:57 | |
+1 -3
Reagovať
diskutéri,treba za všetko platiť, a to kde sme...
trucker694
11.9.2018 12:23 | |
+18 -7
Reagovať
Tomáš vrazil do auta v Zlatých Moravciach, mimochodom išiel na výjazde zo ZM iba obvyklou 160kou, a vodič osobného auta nezareagoval včas. Len aby sa veci uviedli na správnu mieru.
Viladi256
11.9.2018 11:46 | |
+22 -16
Reagovať
motorkári mi poriadne lezú na nervy svojou bezohladnou hlučnou jazdou. Už by sa to malo začať regulovať....
1konto
11.9.2018 11:50 | |
+15 -21
Viladi256 - nasad si lieky a tes sa zo zivota :)
Juraj.Stur
11.9.2018 11:24 | |
+13 -15
Reagovať
Milí vodiči áut a motoriek. Keď už narafáte na ceste, tak si tie črepiny sklá a bordelu z tých vašich hávedî aj láskavo pozametajte a upracte!!! Potom ide niekto ráno na bicykli do práce a dostane defekt!!! Čo sme, kde sme??!!
1konto
11.9.2018 11:50 | |
+27 -3
Juraj.Stur - ucastnici nehod leziaci na ARE sa s tebou urcite plne stotoznia.
Juraj.Stur
11.9.2018 16:06 | |
+9 -2
a to sa tam majú ďalší zabiť? Ani ARO nepomôže, rovno hrobár!!!
LuciaOliver
11.9.2018 11:22 | |
+5 -3
Reagovať
Helewole - definujte prosím nedonosenca, to, čo opisujete, som zažila 1000x, a väčšinou to boli muži, nie mladí, a takisto to boli, i keď nie až tak často ženy, a okrem toho, držali v rukách ešte aj mobil...Hm? A nie, do nikoho sa nenavážam, to boli výpovede svedkov.
helewole
11.9.2018 11:39 | |
+8 -2
Prepáčte, na veľmi slušnú odpoveď som dostal oznam, že môj príspevok bude zobrazený po schválení. Ku rvy hnus né cen zorské
LuciaOliver
11.9.2018 11:17 | |
+0 -9
Reagovať
Please refer attached file for Delivery Schedule- SEPT 2018. Thank You, Maria Purchasing Dept. This message including any attachments to it represents the copyright and confidential business information of the company Lenis and is intended solely for the recipient(s). No unauthorized disclosure, copying or distribution is allowed. If you have received this email in error, you are kindly requested to delete this message from your system and to inform the sender of the delivery error.
LuciaOliver
11.9.2018 10:51 | |
+35 -9
Reagovať
Pokiaľ viem, pani, ktorá nehodu spôsobila, mala 76 rokov. Išla na Fábii a predbiehala riskantne. Kompetentní by sa mali zamyslieť nad sprísnením vodičského oprávnenia, kontrol zdrav. stavu a spôsobilosti pre ľudí nad 65 rokov a viac. Ako si to vôbec mohla dovoliť? Neodhadla situáciu a zomrel pri tom motorkár. Mohol niekto aj iný. Pred pár týždňami zabil 86 ročný pán 6-ročné dieťa. Bolo by fajn sa nad tým zamyslieť. A tieto komenty - že každý motorkár je darca orgánov a podobne sú úplné nezmysly.
LuciaOliver
11.9.2018 10:54 | |
+23 -6
a ešte niečo - kam sa mohla 76-ročná tak ponáhľať????
Viladi256
11.9.2018 10:58 | |
+27 -0
rovnaký meter by mal platiť aj na mladých vodičov velkých aut. Sposobujú 3 krát viac dopravných nehod....
LuciaOliver
11.9.2018 10:59 | |
+9 -3
Viladi256 aj s tým súhlasím
helewole
11.9.2018 11:00 | |
+6 -2
Ja netuším, či máš vodičák, či sa občas prevezieš po cestách Slowakistanu....tá pani nie je žiadna výnimka, dokonca možno sa nechala inšpirovať nedonosenými vykutrancami, kde takýto spôsob predbiehania je úplne bežný.
LuciaOliver
11.9.2018 11:04 | |
+16 -3
helewole - som aktívny vodič, už 20 rokov, a zažila som toho dosť, Slovensko mám precestované. Môžem však potvrdiť, že som stretla x-krát mužov, čo jazdili riskantne, nie len mladých a takisto aj ženy, čo nevedeli jazdiť vôbec. A hlavne tie, čo mali obrovské a silné autá a nevedeli ani zaparkovať.
helewole
11.9.2018 11:08 | |
+8 -1
Včera na račianskej smer centrum pri ml. garde som mal do činenia s vykutraným nedonosencom...išiel som v ľavom prúde, zrazu z pravého prúdu tesne tesne predo mnou vyskočil de ment, blinker zrejme nenašiel, oškrel mi pravý predný blatník a upaľoval 70m, aby zastal na červenú. No okomentujte to prosím.
LuciaOliver
11.9.2018 11:14 | |
+14 -3
Pre "mínuskárov" - moja mama má 76, ale jazdí max. zodpovedne, a chodí každý rok na prehliadky, potvrdenie má stále so sebou. Nemám nič proti seniorom, ale niečo predsa, a to voči víkendovým vodičom, a tým, čo si myslia, že sú "dokonalí". A aj tak mi nejde do hlavy, kam sa táto pani mohla ponáhľať, na omšu, alebo čo? No, to je jedno, to jej "ponáhľanie" stálo jedného mladého človeka, s dvomi deťmi život.
helewole
11.9.2018 11:17 | |
+2 -9
Takže nenavážajte sa do 76 ročnej pani. Jazdila úplne normálne....teda na Slowakistane normálne. Ak kompetentní majú čím sa zamyslieť, mohli by sa zamyslieť nad tým, komu vodičák vydajú.
helewole
11.9.2018 11:26 | |
+9 -1
Môj tatko jazdil do osemdesiatky. A vedel kde sú blinkre, že v meste je päťdesiatka, prednosť pravej ruky, vedľajšia cesta, hrubá neprerušovaná čiara na ceste....mám nabehaných pol milióna km aj po celej európe (nie som kamionista), ale vždy so si rád sadol s tatkom na sedadlo spolujazdca, vedel som, že bezpečne dôjdeme....
strasidlo31
11.9.2018 20:04 | |
+2 -0
Lucia0liver-si aktívny šofér?Či aktívna šoférka?Alebo vodička?
biker0
19.9.2018 19:07 | |
+1 -0
Koľľko rokov mali? Lipšic, Žitný, Skrúcaný, Labuda a kopec ďalších. Nenavážajte sa do seniorov. Koniec koncov ani nevieme ako to bolo. Dá sa veriť bulváru?
1959okuliare
11.9.2018 09:32 | |
+15 -7
Reagovať
Je to veĺmi mebezpečný koníček . Takýchto som ja mala na stole veĺa. A tých, ktorých som nemala, tí už boli po smrti.
best30
11.9.2018 09:41 | |
+8 -24
Na stole si bola akurát ty pod nejakým c i g a n o m
lynch
11.9.2018 10:43 | |
+3 -12
Na stole? Lepšie sa podľa mna sexuje na posteli, ale za určitých okolností aj na stole sa dá zrealizovať nejaká rýchlovka.
Milanese1
11.9.2018 14:18 | |
+9 -0
doktorka chlapci sprostí!
sexibabina
11.9.2018 19:42 | |
+1 -0
Milanese, doktorka s bakalárskym vzdelaním? Kto je tu sprostý?
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Béla Bugár,
Tri prieskumy za jedeň deň priniesli tri rôzne výsledky Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 9 min
Polícia obvinila trojicu z podvodu, pašovala sekt za 150-tisíc eur Aktuality.sk
Obvineným hrozí trest od 10 až do 15 rokov za mrežami.
pred 29 min
Banskobystrickí colníci zaistili tento rok v pošte stovky falzifikátov lega z Číny Aktuality.sk
Pošta z tretín krajín obsahovala falzifikáty detských hračiek.
pred 39 min
Silové zložky si nechali prelustrovať organizátora protestov Aktuality.sk
Šéf tajnej služby Anton Šafárik dnes rezolútne poprel, že by SIS študentov sledovala. Jedného z organizátorov si však preklepli.
Izraelský premiér
Rozruch kvôli ohláseniu predčasných volieb v Izraeli: Premiérova strana správy dementuje
Keď začula hlas
Keď začula hlas svojho zosnulého manžela, skončila v slzách: Video babky vás chytí za srdce!
Loď Diciotti
Z Ruska sa vrátilo domov 270-tisíc utečencov: Tvrdia im, že násilnosti v Sýrii poľavili
Rooney sa
Foto
Neubránil sa slzám! Rekordér Wayne Rooney sa v Anglicku lúčil s kariérou
Medzi Dankom
SNS stojí za Andrejom Dankom: Tvrdá kritika Bugára a celého Mosta-Híd za ich postoj
Rami Malek vz
Foto
Výkon hodný Oscara: Toto video dokazuje, že nik nemohol zahrať Mercuryho lepšie než Rami Malek
Mladík spôsobil
Mladík sa v lietadle správal ako zmyslov zbavený: Najskôr sa chcel dostať k pilotom, potom prišiel útok
Věra Jourová,
Babiš vysvetľoval kauzu zavlečenia syna v Bruseli: Je to len pripravená kampaň
Foto
Rastie nám nový Halák? Mladý brankár v zámorí predvádza parádne výkony
Hrôza na psychiatrii: Pacient dobodal ošetrovateľa († 39) a teraz behá po uliciach!
Kostol, v ktorom
Foto
Horel kostol, pri ktorom sa zjavila Panna Mária, mrazivé slová slovenských veriacich: Bolo to varovanie?!
Replika valca,
Vedecká revolúcia: Od roku 1889 prvý raz schválili novú metódu merania kilogramu