Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 16. 11.
Agnesa
6°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.09.2018, 15:50 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Alagič s Rytmusom sa v spoločnosti ruka v ruke neukazujú, Jasmina povedala narovinu: Toto je dôvod!

53 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
pmmp1
12.9.2018 14:52 | |
+11 -1
Reagovať
vie tu niekto ako sa vlastne dostala do showbiznisu? ako prišla k tej moderovačke ?? Cez posteľ? Cez peniaze??? Alebo ako vlastne?? Však z ničoho nič...to sa mi nezdá.
pppprojekt
12.9.2018 17:48 | |
+10 -1
Jednoducho, urobila snuru bez nohaviciek a je tam.
Sany73906
12.9.2018 14:30 | |
+1 -6
Reagovať
Nevieš, nerieš...! :-)))
gabriela.kohutikova
12.9.2018 09:20 | |
+22 -0
Reagovať
A KOHO TO ZAUJIMA TATO DVOJICA? ZAMORUJETE HLUPOSTAMI HLAVY LUDI CO BY SI UZ KONECNE PRECITALI AJ NIECO ZAUJIMAVE....OTREPANI SU A ZAUJIMAVI AKO VLANAJSI SNEH
mondieka
12.9.2018 08:20 | |
+10 -5
Reagovať
myslim ze sa zanho hanbi za rytmusa preto nechodia von a ma pravdu soc siete menej zabolia ako pohlady ludi
nevedies23
12.9.2018 08:18 | |
+8 -4
Reagovať
ano 150 cm rom a vysoka kraska to k sebe nejde
nevedies23
12.9.2018 08:18 | |
+6 -2
Reagovať
paradox ze s rytmusom von nechodi asi vie preco a s tym jej exom by to asi menej vadilo ludom aj jej to su paradoxy..
Gestaponaslovensku
12.9.2018 07:41 | |
+6 -0
Reagovať
Madaroalbanka ma dva metre a Riťmus špatny ma 150 cm aj teniska
3470
12.9.2018 07:40 | |
+10 -1
Reagovať
Lebo su vsetkym na smiech
up.wack
11.9.2018 21:03 | |
+8 -2
Reagovať
beeeeeeeeee
K1980
11.9.2018 19:23 | |
+0 -5
Reagovať
Renka1260 to by som bol fakt zvedavy jak vyzeras ty...
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Vymenovanie
Šéf SIS: Nikdy sme nesledovali organizátorov protestov Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 1 min
Šéf SIS: Nikdy sme nesledovali organizátorov protestov Aktuality.sk
„My dobre vieme, kto sa s kým schádzal a akú úlohu v tej dobe zohrával,“ povedal pred časom Robert Ficom.
pred 9 min
Turecká polícia podnikla ďalšiu sériu razií voči intelektuálom Aktuality.sk
Medzi zadržanými je aj učiteľka matematiky z prestížnej univerzity a aj dekan právnickej fakulty.
pred 19 min
V Bratislave sa dnes začnú vianočné trhy  Aktuality.sk
Hviezdoslavovo námestie v hlavnom meste už zdobí vianočný strom, ktorý tento rok meria 12 metrov.
Brayden Point
Špeciálny presilovkový hetrik: Útočník v NHL dal tri góly za menej ako dve minúty!
Spevák na boj
Karla Gotta opäť zradilo zdravie: Dýchacie problémy
Andrej Danko
Dankova práca má byť plagiátom z 5 kníh: Podľa politológa má šéf parlamentu len jedinú možnosť
14. november
Foto
Tieto unikátne zábery potešia mnohých fanúšikov: Tehelné pole, ako ste ho ešte určite nevideli!
Policajti
Obvinený z krádeže Perinbaby ide do väzby: Radoslav je polícii veľmi dobre známy
Veronika odbehla
Foto
Veronika odbehla svetové maratóny, ostávajú už len 2 metropoly: Zo svadby rovno po prestížnu medailu!
Pochod Za slušné
Zhromaždenia za Slušné Slovensko sa uskutočnia v 8 slovenských mestách: Pripoja sa aj v zahraničí
Od nástupu Kim
Prepustia ho: Severná Kórea vyhostí Američana zadržaného za ilegálny vstup do krajiny
Poprad dostal
Disciplinárka tvrdo potrestala hokejový Poprad: Strata bodov a zákaz činnosti!
Školák Adam sa
Smutná minulosť speváka Adama z Česko Slovensko má talent: Hrozné, čo všetko si musel vytrpieť
Ronaldo požiadal
Foto
Ronaldo oznámil veľkú novinu: Po tejto správe sa mu zmení celý život!
Škrteľ predivedol
Martin Škrtel ukázal svoje umenie: Skóroval z neuveriteľnej pozície!