Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 25. 9.
Vladislav
10°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
10.09.2018, 16:00 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Študentka si stále obhrýzala necht, má to desivé následky: Smrteľné nebezpečenstvo!

21 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
tameka
10.9.2018 18:59 | |
+13 -0
Reagovať
By som chcela vediet, ako mohla mat na tom prste gelovy necht, ked tam svoj nemala. Nemozneee
abvydavatelstvi
10.9.2018 18:59 | |
+3 -7
Reagovať
Hnus jak jsou nekteri blbi ...okusovat si pazury, kte je nejvic bakterii ...fuj .. az mi naskakala husi kuze ..
teplejhnis
10.9.2018 18:41 | |
+6 -2
Reagovať
mala radšej oblizovať susedovu slanú jahodu
presto
10.9.2018 18:11 | |
+2 -3
Reagovať
Fimox ja namam pocit ze by policia nefungovala, ze by sa v skole nevyucovalo, ty si asi z osady..
Fimox
10.9.2018 18:13 | |
+0 -0
tak to je fajn, ked si spokojny. si stastny clovek. z osady nie som.
presto
10.9.2018 18:05 | |
+4 -10
Reagovať
Konecne nieco pre ludi , autobusy zadarmo , obedy detom zadarmo.
Fimox
10.9.2018 18:08 | |
+8 -5
skoda ze nemame fungujuce skolstvo, zdravotnictvo, sudy a policiu, ale niekomu staci vlak a obed zadarmo.
abvydavatelstvi
10.9.2018 18:57 | |
+6 -2
CO MAS ZADARMO ...VSICHNI TO MUSI ZAPLATIT ZE SVYCH DANI ...KTERE BY SE DALY VYUZIT NA ROZBITE CESTY, NA PRIDANI PENEZ LIDEM A JINAK ...CO JE ZADARMO TOHO SI LIDE NIKDY NEVAZI ...
balancer
10.9.2018 17:24 | |
+8 -1
Reagovať
A potom išla na"veľkú" a rozbila si riť na maderu.
JollyFun
10.9.2018 16:55 | |
+18 -1
Reagovať
Opat de bilita Anglicanov. dost ze ich tam vyvrazduju a prerastaju pristahovalci, este toto. pamatam si ze ked som bola dieta v Ang boli len anglicania a ZIADNE utoky. Je to smutne, co take svi ne ako Merkelova, Zmatkovic, Hniska a im podobni chcu mat z europy :(
Sonula2712
10.9.2018 16:50 | |
+17 -1
Reagovať
Sú dosť nerôzny tí Angličania.Ale môžu si za to samy.
TestBugatti
10.9.2018 16:37 | |
+15 -3
Reagovať
Pekna žienka a takto sa sama doránať...
teakmon55
10.9.2018 16:30 | |
+12 -10
Reagovať
Mám rád študentky.
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Čerstvý sneh
Slovensko čaká mrazivá noc, mráz hrozí takmer na celom území Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 29 min
USA uvalili sankcie na ministrov aj manželku venezuelského prezidenta Madura Aktuality.sk
USA uvalili finančné sankcie na štyroch blízkych spolupracovníkov venezuelského prezidenta Nicolása Madura vrátane jeho manželky, informovala v utorok agentúra DPA.
pred 57 min
Slovensko čaká mrazivá noc, mráz hrozí takmer na celom území Aktuality.sk
Nasledujúca noc bude podľa meteorológov ešte studenšia, ako tá predošlá.
pred 59 min
Michael Kors kupuje taliansky módny dom Versace za 1,83 miliardy eur Aktuality.sk
Americká módna skupina Michael Kors Holdings kupuje legendárny taliansky módny dom Gianni Versace za 1,83 miliardy eur.
Bill Cosby si
Foto
Súd poslal komika Billa Cosbyho na 3 až 10 rokov za mreže
Kardinál Reinhard
Nemecký kardinál oficiálne zverejnil správu o zneužívaní v katolíckej cirkvi: Šokujúce odhalenia!
Beňuš  z kanála
Vodnoslalomári po ôsmom zlate v rade: Je to úžasný pocit!
Ministerka vnútra
Saková chce policajného prezidenta vyberať po novom: Tieto zmeny sa pokúsi presadiť
Mohli sa tieto
Kvíz
Mohli sa stretnúť tieto osobnosti? Otestujte sa, ako dobre poznáte slávne tváre
(ilustračné foto).
Slovensko čaká studená noc, oveľa mrazivejšia než tá predošlá: Varovanie pre celú krajinu!
Sagan
Časovka na MS s dlhou rovinou a brutálnym kopcom: Kto bude hájiť slovenské farby?
Marián Kotleba
Obžaloba na predsedu ĽSNS: Kotlebom sa bude zaoberať Najvyšší súd SR
Letuška
Slovenská letuška pripravila rodičom na palube veľké prekvapenie: Pri tom videu budete mať slzy na krajíčku!
Cesta
OĽaNO reaguje na škandál železníc: Ak ZSSK dostane pokutu, manažéri by ju mali zaplatiť a hneď odstúpiť
Dominika Cibulková
Cibulkovej senzačná výhra: Z kurtu sfúkla svetovú jednotku!
Sagvan Tofi
Sagvan Tofi ako hosť v relácii Nikto nie je dokonalý zostal v šoku: Toto nebolo v scenári!