Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 6. 12.
Mikuláš
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
10.09.2018, 10:15 | Správy | Krimi | Nehody

Diskusia: Motocyklista Marián († 38) zomrel pri návrate z pohrebu motorkára: Zostali po ňom dve deti, srdcervúce slová rodiny

158 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
dvojpes
10.9.2018 11:41 | |
+40 -10
Reagovať
treba tu staru potrestat dost tvrdo
montaznapaka
10.9.2018 11:46 | |
+22 -5
aspon ako Rezešovú,len ta bola zjetá,ožratá a zdivočelá,stará by už mala asi každý trest ako doživotie!!DDD
blavak666
10.9.2018 11:38
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
paloturansky
10.9.2018 12:46 | |
+10 -1
Ty si dobry somar..Skus to povedat jeho rodine, alebo kamaratom a ty by si lietal..
PeterVlado
10.9.2018 14:12 | |
+3 -1
1.Ty si asi na motorke v zivote nesedel. 2. pozeras moc filmov 3.Kedze urcite brzdil co to da stlacilo ho to o to viac k zemi...
zak18
10.9.2018 11:24 | |
+87 -21
Reagovať
Krava stara nevsimava,ona uz ma zivot prezity,ale chudak mlady sa mal len teraz vytesovat s deti a naplno zit zivot,celu rodinu mu znicila,nemali by uz taky stari ludia jazdit na autach...
PeterVlado
10.9.2018 14:14 | |
+7 -1
Tato dotycna urcite nie, kazdopadne dozivotne by nemala mat opravnenie na niejake motorove vozidlo, tym by som v tomto pripade v superrychlom konani zacal
pokemon1000
10.9.2018 11:20 | |
+42 -7
Reagovať
aut pribúda a ľudia sú stále viac uponáhľaný a nervózny.tieto veci sa budú vždy diať.. jedine prevencia v podobe psychotestov, testov pravidiel cestnej premávky , kvalitné autoškoly toto dokážu znížiť ale nikdy sa tieto nehody neodstránia úplne .. žial.. na budúci rok bude moja dcera robiť vodičák..a ja sa už teraz bojím.
Outsiiider
10.9.2018 12:38 | |
+7 -1
Aj motorkarov pribuda hlavne mladych na silnych strojoch.
montaznapaka
10.9.2018 11:19 | |
+30 -33
Reagovať
nie nadarmo su motorkari v nemocniciach vitaní ako darcovia orgánov,bohužial!!
kataldo
10.9.2018 11:14 | |
+58 -10
Reagovať
na motorku, čo sa týka ciest by som nikdy nesadol, tam človek nemá šancu
prasiak58
10.9.2018 11:50 | |
+8 -6
Neboj najde si ta auto kludne aj niekde na chodniku ci dokonca v obchode...
montaznapaka
10.9.2018 11:11 | |
+16 -35
Reagovať
povedzme si robit chyby je proste také ludské sú vodiči čo jazdia 30 rokov bez nehody a potom len na chvilu zaspia za volantom a je 10 mrtvych,proste ludia nie sú dokonalý a budu robit chyby vždy,len ich treba stale vychovat a kopat do ri.ti aby z tej bolševickej zgerby čo tu vyrastla za komunistov bol väčšinovo normálny národ a nie tento väčšinovo červený negramotný a nedisciplinovaný mužik,produkt kultury spoza Uralu!!DDD
Jawa355
10.9.2018 11:11 | |
+35 -8
Reagovať
..je asi najhoršie, že všetci si na cestách vynucujú svoje práva: "JA MÁM PREDNOSŤ, TAK JA IDEM!" Zabúdame sledovať ostatných a sme bezohľadný. Voľakedy nás učili v autoškole, že šofér má predvídať a ..."bez ohľadu"...je v testoch všetko nesprávne. Nie všetci motorkári sú blázni, šialenci a DDO. Sledujem ich a tí starší (čo už asi raz spadli...)a majú skúsenosti, sú úplne v pohode. Ale povedzme si ...motorka je predsa na vybláznenie sa! Len to treba vedieť. Nebol som iný... Život mladému človeku už nikto nevráti. Kto bol vinný, už nie je dôležité. Hlavné je, kto sa poučí. Cintoríny sú plné nenahraditeľných ľudí...
biker0
16.9.2018 16:54 | |
+0 -0
Nám autoškole hovorievali ak sa dvaja vodiči idúci po rôznych cestách približujú ku križovatke tak ak mám prednosť v jazde mám si povedať, či to vie aj ten druhý, ktorý prednosť nemá.
fated
10.9.2018 11:06 | |
+63 -9
Reagovať
tiez som jazdil na motorke, tiez som siel obcas na limit... bol som mlady a nerozvazny... vasen motorky som nechal, ked mi pred ocami umrel kamarat... tiez mu vybehlo auto pred cestu... clovek meni svoje priority a ked ma rodinu s malymi detmi, mal by duplom... ale poznate sebavedomie motorkarov... ked si nasadnu si myslia, ze im sa nic take nemoze stat... na cestach nie ste sami a nemate vzdy situaciu vo vlastnych rukach... nie ste na pretekarskom okruhu, ste na verejnej komunikacii plnej roznych soferov... majte to na mysli...
megacik
10.9.2018 11:05 | |
+89 -1
Reagovať
Po tom, čo vidím posledné roky na cestách, by som na motorku, či bicykel nikdy nesadol. Už aj keď idem peši s deťmi v blízkosti cesty, mám tiky, a obzerám sa za každým autom....na slovenských cestách, to aby sa človek vozil na tanku, ak nechce riskovať svoj život a život svojej rodiny
montaznapaka
10.9.2018 11:08 | |
+30 -2
myslím,že keby sa stretla čelne s iným podobným autom,tak nie je 1 mrtvy,ale možno traja,motorkari maju smolu aj s bicyklistami,že su lahko spustou vodičov prehliadnutý a neregistrovaní,z toho sa potom rekrutujú tie obete,bohužial!!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Vianoce na JOJ-ke: Známe sviatočné klasiky aj nové filmy Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
(ilustračné foto).
V materskej škole v Leviciach sa zrútil strop: Celú hrôzu objavil ráno školník
Kapitán Washingtonu Capitals Alex Ovečkin sa teší po strelení gólu.
Ovečkin zabáva fanúšikov: Čo si to počas zápasu nahrieva na striedačke?
Auto skončilo na streche v rieke Hornád.
Foto
Hororová nehoda v Košiciach: Auto plné mladých ľudí zišlo z cesty a skončilo v Hornáde
Život im očividne nebol dostatočne vzácny: Absurdné, čo robili dievčatá pár sekúnd po autonehode
Život im očividne nebol dostatočne vzácny: Absurdné, čo robili dievčatá pár sekúnd po autonehode
Mikuláš Vareha
Prvý deň Mikuláša Varehu na slobode po 9 rokoch za mrežami: Aj z basy som sa vrátil ako kráľ
Garbage on beach, environmental pollution in Bali Indonesia.
Drastické dôsledky výskytu plastov, ktoré zaplavili našu planétu: Vedci vyriekli hrozivý ortieľ
Americký prezident Donald Trump
Medzi Severnou Kóreou a USA to znova vrie: Nepríjemné vyhrážky Trumpa
Slovenský obranca v drese Tampy Bay Lightning Erik Černák sa teší so spoluhráčmi po strelení gólu.
Černák sa konečne trafil: Brankára Minnesoty zaskočil strelou švihom
V Starom Meste si za m² ľudia priplatia 88 %.
Vallo ohlásil drastické zvyšovanie poplatkov za bývanie: Stúpne daň z nehnuteľnosti aj o 131 %?!
You'll never be lost with modern technology
Za dva roky tisíce sexuálnych útokov: Známa taxislužba má na krku problém
Changhe Z-18
Pri nehode vojenského vrtuľníka zomreli traja vojaci: Helikoptéra sa zrútila počas skúšobného letu
Monika Potokárová († 27) si vlani prevzala Dosky za Mimoriadny počin v oblasti činoherného divadla.
Za Potokárovou (†27) smútia aj na východe: Herečka prezradila, ako vyzeralo ich posledné stretnutie