Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 13. 11.
Stanislav
8°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
10.09.2018, 10:15 | Správy | Krimi | Nehody

Diskusia: Motocyklista Marián († 38) zomrel pri návrate z pohrebu motorkára: Zostali po ňom dve deti, srdcervúce slová rodiny

127 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
NA_STGAY1488
11.9.2018 09:11 | |
+16 -2
Reagovať
2 mesiace dozadu na D2 z BA smer Malacky som obiehal kamión, moja rýchlosť 130 až 135 km/h. Motorkár, ktorý šiel zachraňovať svet pred inváziou Zombie a nestíhal sa musel dostať medzi mnou a kamiónom pred nás a to tam fakt nebolo veľa miesta a ja by som sa asi pri takom obiehani pos.ral. Človek nie v každej sekunde sleduje všetky spätné zrkadlá, vedel som že je za mnou, ale že bude obiehať v medzere cca 1,5m tak to by ma nenapadlo, ak by bola nejaká jama alebo nejaký vymol, vyhol by som sa mu 20cm doprava, mohlo ho mliet pod kolesami kamióna. A samozrejme, keď som mu zatrubil nezabudol ma pozdraviť zdvihnutym prostredníkom nedonosenec. Takýchto mi teda ľúto nie je, no najlepšie keby sa obmota o nejaký stĺp hrdina, nie pod kolesá kamiónu vďaka svojej hlúposti a ja by som s tým mal opletacky do konca života... Ale verím, že nejaké percento je aj slušných...
flynn911
11.9.2018 19:42 | |
+4 -0
bomba nick ....
Overitas
11.9.2018 04:32 | |
+10 -2
Reagovať
Mimochodom som náruživý motorista, jazdím rád i silňé auta a výkonný maxiskúter, viem teda čosi porovnať. Je všeovecná alergia autičkárov na motorkárov. Prejavuje sa bezohľadnost voči menšiemu, nie slabšiemu. Na druhej strane musím priznat, že nejeden motorkar svojou jazdou prezentuje, že nie je účastníkom cestnej premávky, ale pretekárom na okruhu. Beda ak sa takéto indivíduá stretnú, tragédia je na obzore. Vo väčšine ťahá za kratší koniec menší. Osobne sa snažím pri jazde pristupovať s úctou k druhým, odporúčam to aj tým, čo doteraz chceli dokazovat. Máloktoré auto má zrýchlenie 3s z 0 na 100. Máloktorá motorka ju nemá.
erika22
11.9.2018 08:07 | |
+7 -5
Nejeden = 98%
Overitas
11.9.2018 04:16 | |
+17 -3
Reagovať
Dve blbé náhody sa stretli, 76 ročná babička s výborným reflexom a odhadom a mororkár so silným strojom jazdiaci 90 km/h.
scotts
11.9.2018 08:32 | |
+15 -4
vek do toho miesas uplne zbytocne. a ziadne nahody, ale totalna hlupost. predbiehat kolonu 15 aut cez ciaru pred zakrutou. hlupost nie je liecitelna ani vekom, z mladeho ***a sa nestane mudry starcek, ale len stary ***. ani reflex s tym nema nic spolocne, ak uplne vedome porusis vsetko co existuje. potom je len otazka stastia a nahody, ci nieco nepojde v protismere. stastie stalo pri nej, ak by tam isiel 80 km rychlostou kamion, zoskrabovali by ju spachtlou z celneho skla.
1konto
11.9.2018 12:21 | |
+2 -4
Overitas - keby jazdil 50km/h a vyruti sa mu auto spoza zakruty, tak napises ze mal cuvat a mohol zit?
PeterMax69
11.9.2018 00:10 | |
+35 -12
Reagovať
Počúvajte motorkári. Skoro každý deň zahynie jeden z vašej komunity. Môžete sa donekonečna sťažovať na aroganciu vodičov .Nič vám to nepomôže. Realita na Slovensku je tak aká je. A názor nás, vodičov os.mot.vozidiel na vás je obdobný. Predbiehate kde sa vám zachce, zľava,sprava, predpísaná rýchlosť je pre vás nič, predbiehate sa v kolónach, väčšina z vás jazdí ako prasatá. Ale to je všetko jedno, kto je väčšie *** na ceste. Stále budete pri strete ťahať za kratší koniec. Ak máte kúsok zdravého rozumu a pud sebazáchovy,ak si uvedomujete realitu na Slovensku, ak je vám drahší váš život a kompletná rodina, zosadnite zo svojich motoriek a vzdajte sa s ťažkým srdcom svojho štýlu. Mŕtvemu motorkárovi sú už reči jeho obľúbenosti v kolektíve prd platné .
Hjurem
11.9.2018 00:59 | |
+26 -9
Dost zbytocny komentar v situacii, ked jednoznacnym vinnikom nehody bola arogantna jazda vodicky auta.
tanaPD
11.9.2018 07:10 | |
+16 -6
nieje zbytocmy, ale pravdivy. skratka motorkary budu na sk umierat, lebo je takych vodicov vela
1konto
11.9.2018 12:37 | |
+8 -1
tanaPD - ano takychto vodicov je vela. Vodici co v aute smskuju, co predbiehaju v neprehladnych zakrutach, takych co telefonuju bez handsfree, takych co si myslia ved sa ten druhy uhne, takych co nevedia jazdit a nevedia ako sa maju spravat na neoznacenej krizovatke. Takychto vodicov su plne cesty, bohuzial
RandyR
10.9.2018 23:01 | |
+15 -12
Reagovať
Načo sú pekné slová? Stačilo ísť autom, nie motorkou, možno by prežil.
Hjurem
11.9.2018 01:01 | |
+29 -4
Stacilo by, ak by ta zenska nepredbiehala v neprehladnej zakrute.
tanaPD
11.9.2018 07:10 | |
+5 -3
hjurem ale predbiehala. a dalsi stale budu
1konto
11.9.2018 12:22 | |
+4 -2
RandyR - Načo sú pekné slová? Stačilo ísť tankom a urcite by prežil.
kalmanb
11.9.2018 18:28 | |
+3 -2
Mozno, no v pripade celnej zrazky, sotva. Bolo by tam jedno pozitivum. Tesne pred tym, ako by dodychal, by mozno so zadostucinenim zaregistroval, ze aj ta truhlica, co to zapricinila, skoncila.
ml6250
10.9.2018 22:46 | |
+5 -0
Reagovať
Toto tu bude stale.Proste slovaci.Nezabranime tomu nijako.Ja by som napisal aj viac ale to by som pekne slovo na slovakov nenasiel.
zuj-muj-chuj
10.9.2018 22:43 | |
+25 -6
Reagovať
Toto ma dostalo... Sám jazdím na motorke, skútri. Hlavne na nákupy a do zamestnania. Na výlety už nie, už som čo chvíľa starý foter tak toto už nie je na mňa.. Neprajem nikdy nikomu nič zlé, ale... Tej starej tupej skyde to dúfam dajú ale že poriadne vyžrať! Povláčiť ju po súdoch, zhabať jej veškerý hnuteľný i nehnuteľný majetok, a tento previesť na pozostalých hlavne na jeho rodinu samotnú. Plus nepodmienečný trest odňatia slobody na aspoň desať rokov! A prepustenie na podmienku až po dvoch tretinách, ak nie troch štvrtinách. Normálne som ostal najprv zarazený, potom smútok nad tým, ako skončil tento človek kvôli nejakej kope fekálií a baktérií v ľudskej koži, a teraz sa ma zmocňuje priam zúrivosť, ani si nechcem predstaviť, čo by som tej svi.ni chrapúňskej narobil...
karin700
10.9.2018 22:59 | |
+19 -3
Nase sudy su v takychto pripadoch velmi zhovievave a pre vysoky vek jej daju podmienku. Mala by dozit na samotke s 1000 led svetlami svietiace nonstop a na hlavu jej nechat kvapkat nonstop vodu. Stravu len 1x za rok.
zuj-muj-chuj
10.9.2018 23:26 | |
+6 -1
Stravu len raz ročne? Ale kde to by už dávno zdochla. Naše súdy sú zhovievavé, áno, okrem iného. Ale inak s Tebou súhlasím, hlavne to kvapkanie vody na temeno hlavy...
karin700
11.9.2018 08:57 | |
+4 -0
Prave preto. Treba setrit elektrinou a vzacnou vodou.
ksksks
10.9.2018 20:58 | |
+41 -1
Reagovať
To je sila, co ta ani neviem ako ju nazvat, rozum potratila ked predbiehala v zakrute, plna ciara a 15 aut? Znicila mlady zivot, rodinu.
zaneta.knizna
10.9.2018 19:37 | |
+24 -68
Reagovať
Vie niekto vysvetliť čo má otec dvoch detí jazdiť na veľkej motorke ako slobodný mládenec - darca orgánov? A to, že sa neoženil tiež poukazuje na to aký bol, ako nedbal na matku svojich deti aj detí. Môžu mu poďakovať.
Gimi78
10.9.2018 20:59 | |
+22 -11
Máš trošku konzervatívne názory. A súdiť cudzieho ti naozaj ide, namiesto zdania pocti k mŕtvemu.
mirovisna
10.9.2018 21:01 | |
+26 -9
si chudera
zuj-muj-chuj
10.9.2018 22:47 | |
+13 -9
Ani si neuvedomuješ v tej tvojej vybrakovanej gebuli, že tu vlastne píšeš sama o sebe. Vie niekto vysvetliť, ako vložiť mozog tejto tupej puče do kuracej hlavy tak, aby nehrkal? Mala to sama urobiť, to tiež poukazuje, aká je lemra, ako nedbala na vlastný osobný rozvoj a svojich blízkych, môžu sa jej za tú ostudu všetcia poďakovať...
dmc9
11.9.2018 08:36 | |
+8 -4
Ty musis byt STRASNA KRAVA !!!!
Andrej196845
10.9.2018 17:33 | |
+62 -19
Reagovať
Už som to písal nie raz prečo vo veku 70 rokov neodoberú všetkým vodičom BEZ PARDÓNU vodičské oprávnenia. V takom veku už človek nemá čo hľadať za volantom. Dúchodci majú zadarmo vlaky myslím, že aj v autobuse má nejakú zľavu na lístku vo veku nad 70 rokov tak na čo si sadať za volant?! Prečo to páni poslanci neodsúhlasíte aby to bolo dané zákonom?! Aha to by potom nemohli šoférovať ani vaši rodičia. Ako napr. Otec poslanca Bastrnáka lieta v problémoch: Na priechode v Komárne zrazil dve ženy, v nemocnici zomreli!
norja
10.9.2018 17:46 | |
+39 -29
Ani netušíš, aká som zvedavá na tvoj názor, až budeš mať 70!😉😉
zuj-muj-chuj
10.9.2018 22:54 | |
+8 -7
Neboj Norja, chalan isto neklesne na tvoje IQ = 70...
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Novozvolený
Matúš Vallo: Pre každého slušného poslanca mám neuveriteľné lákadlo Aktuality.sk
Rýchle správy
04:10
NAKA: Mafia pašuje kokaín cez slovenské firmy Aktuality.sk
Práve v zásielkach z Južnej Ameriky mala do Európy pašovať kokaín aj 'Ndrangheta. O jej prepojení na Slovensko písal vo svojom poslednom článku zavraždený novinár Ján Kuciak.
02:10
Komentár Petra Bárdyho: Podozrenie, že Fico zneužil tajné služby Aktuality.sk
Robert Fico vyslovil niečo, čo vzbudzuje vážne obavy.
00:10
Vražda zakladateľa gangu sýkorovcov: rozbehne sa súd? Aktuality.sk
Ostro sledovaný proces s obžalovanými z popravy Miroslava Sýkoru spred 21 rokov viazne, tento rok sa neustále odročuje. Ďalšie pojednávanie je naplánované na dnes.
Český premiér
Šokujúce svedectvo Babišovho syna: Môj otec chcel, aby som zmizol, uniesli ma!
Izraelské
Izrael udrel zo vzduchu: Bombardovanie Gazy ako odveta za 200 vypálených rakiet
Političke Su Tij
Politickej líderke vzali ocenenie: Zapredala svoje ideály, tvrdí Amnesty International
Armádny plukovník
Rakúsko hlási posun v kauze ruského špióna: Skončí dôchodca vo väzbe?
Migranti sa
Pri Turecku sa utopili ďalší migranti: Väčšina z nich boli deti
Priaznivci
Hovorca maďarskej vlády vo Viedni: Sebavedomé slová na adresu Orbánovho Fideszu
Ukrajina sa
Atentát na ukrajinskú aktivistku: Uväznili podozrivého z objednávky útoku
Hockey skates
Z tejto fotky vám príde zle: Mladému hokejistovi odrezala korčuľa kúsok paže
Šéf Smeru
Šéf Smeru v otvorenom rozhovore: Chystá sa odísť z politiky? Fico dal jasnú odpoveď
Tréner Cifranič
Tréner Trenčína Vladimír Cifranič o príčinach krízy: Takú mizériu som ešte nezažil!
Diaľnicu
Foto
Vodičovi sa naskytol desivý pohľad: Pozerajte, čo sa rozmnožilo na ceste!
Na snímke hráč
Foto
Šokujúca fotka hviezdneho futbalistu: Pohľad na jeho rozkrok vás bude ešte dlho mátať