Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 20. 9.
Ľuboslava, Ľuboslav
19°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
10.09.2018, 11:02 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Dara Rolins reaguje na rázny krok svojho ex štipľavými slovami: Rytmus, toto ťa zabolí

80 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
judrxyz
10.9.2018 11:55 | |
+16 -9
Reagovať
tak cigoš vymenuj teda všetky kam si zasunul nech je sranda.
Vasniia
10.9.2018 11:58 | |
+5 -20
Za to ty si musis platit zeny aby si vobec zasunul aposielat tu zenam ponuky na s za fo.Nezavid mu lasku ale dopraj.
vulcanrider1600
10.9.2018 12:00 | |
+12 -3
...Dara, araňa z luníka, pellegriny, paviel rochnyak. A alagičovi zatiaľ iba fajčil
Vasniia
10.9.2018 11:55 | |
+28 -14
Reagovať
Vsak dobre urobil Rytmus.Vztah ukoncil tak aj ztiahol fotky z ucty k Jasmine.Preco by mal mat na nete niekto fotky byvaleho vztahu.Daru to stale s e r e a moze sa pretvarovat kolko len chce.
Darafans
10.9.2018 14:37 | |
+8 -6
Vztah ukončila Dara... ne rytmus. A dobře udělala.
montaznapaka
10.9.2018 11:41 | |
+21 -6
Reagovať
sranda ako sa stále chcu sprostí papagaji zverejnovat,kde som bol,koho som potkal,komu som zasunul,pre sprostých a so sprostýma!!!DDD
TeZo11
10.9.2018 11:28 | |
+42 -6
Reagovať
Prečo si myslíte, že to niekoho zaujíma, alebo len skúšate aké budú reakcie?
vulcanrider1600
10.9.2018 11:23 | |
+64 -8
Reagovať
Boa, vy neprestanete otravovať ľudí s týmito exkrementmi??? Bezvýznamné články o bezvýznamných lúzroch....
portina
10.9.2018 11:22 | |
+26 -17
Reagovať
Spraaaaavne urobil.
Vasniia
10.9.2018 11:56 | |
+10 -8
portina Presne tak.
segedinsky-gulas
10.9.2018 11:20 | |
+60 -16
Reagovať
co cakala od cigana
Vasniia
10.9.2018 11:57 | |
+14 -31
Ked uz tak,polo cigana,lebo ammu ma peknu bielu blondinku,A Rytmus sa vypracoval z chudoby sam.Tak to urob aj ty a nezavid.
Miminka02
10.9.2018 11:58 | |
+24 -6
Lebo tvoja žena má stále fotky svojho bývalého asi u teba je to normálne
Miminka02
10.9.2018 12:01 | |
+12 -21
A nezávidte mu toľko no a čo keď je cigáň nekradne a nezije z tvojich peňazí to vás bolí že cigáň sa ma lepšie ako slovak.
creak
11.9.2018 12:11 | |
+0 -0
Nie sú aj slušní cigáni, ktorí sú zaslúžene tam kde sú. Ale takéto invididuá či sú takej alebo onakej rasy si nezaslúžia pocty v slušnej spoločnosti.
creak
11.9.2018 12:24 | |
+0 -0
Všetci tí "rapperi" od zadu.
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Ilustračná foto
Mýtus o mlieku a hlienoch je vyvrátený Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 3 min
Smerácky návrh nás bude stáť 120 miliárd eur (rozhovor) Aktuality.sk
Na Slovensku môže začať platiť vekový strop odchodu do dôchodku, parlament o návrhu už intenzívne rokuje. Poslanci Smeru navrhli, aby bola horná hranica dôchodkového veku 64 rokov pre mužov. Pre ženy sa má hranica znižovať o pol roka za každé vychované dieťa.
pred 13 min
Zastropovenie veku odchodu do dôchodku by bolo extrémne drahé Aktuality.sk
Pokiaľ Smer presadí s častou opozície skorší odchod do dôchodku, tak pracujúcim budú musieť extrémne vzrásť odvody. Zamestnancom tak výrazne klesne čistá mzda.
19.9. 22:12
V Ľvovskej oblasti na Ukrajine zakázali filmy či piesne v ruštine Aktuality.sk
Oblastní zákonodarcovia v rade schválili "zavedenie moratória na verejné šírenie a používanie ruskojazyčného obsahu".
Bono na tlačovej
Bono z U2 sa stretol s pápežom Františkom: Keď som mu to hovoril, v jeho tvári bolo vidieť bolesť
Vodca radikálneho
Aktualizované
Šéf Hizballáhu zbrane neskladá: V Sýrii budeme bojovať, dokedy bude vláda chcieť!
Cristiano Ronaldo
Debut v Lige Majstrov v drese Juventusu ako z hororu: Cristiano Ronaldo sa rozplakal!
Najlepšie platená
Foto
Supermodelka Gisele Bündchen zmenená na nepoznanie: Fúha, to čo s ňou urobili?
Búrka Ali si
Írsko bičuje búrka Ali: Hlásia dve obete a desaťtisíce domácností bez elektriny
Triatlonista
Hrdinský čin slovenského triatlonistu: Obetoval výhru, zachránil ľudský život!
Dvaja hráči
Kľúčoví hráči si v prvom zápase Európskej ligy nezahrajú: Nezvyčajná suspendácia!
Kate poruší
Francúzsky časopis pyká za obnažené prsia Kate Middleton: Pikantné fotky za 45-tisíc eur!
Mellisa teraz
Foto
Táto žena trénuje Kim Kardashian: Pred pár rokmi by ste jej však nedali ani cent
Gabriella Windsor
Britská kráľovská rodina vyšla s pravdou von: Buckinghamský palác chystá ďalšiu svadbu!
Tisíce ľudí sa
V sýrskom Idlibe utíchlo bombardovanie, tisíce obyvateľov sa vracajú do svojich domov
Dejan Lovren
Známy chorvátsky futbalista má na krku veľký problém: Obvinenie z krivej výpovede?!