Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 23. 9.
Zdenka
17°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
10.09.2018, 11:02 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Dara Rolins reaguje na rázny krok svojho ex štipľavými slovami: Rytmus, toto ťa zabolí

80 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
medovka62
10.9.2018 13:03 | |
+43 -3
Reagovať
myslím, že najviac teraz trpí NČ, že nemá čo zverejňovať...
vlku7027
10.9.2018 13:03 | |
+38 -4
Reagovať
obaja to robia umyselne aby sa o nich hovorilo.........potrebuju to a tupela im to zozeru aj s navijakom
Kristinka7777
10.9.2018 13:02 | |
+58 -5
Reagovať
Dara má pravdu, Vrbovský má od zrelého muža ďaleko... o tom svedčí i fakt, že ju zámerne provokoval vyhláseniami a zacukrovanými príspevkami na sociálnych sieťach... urazené ego chlapa, ktorý dostal kopačky. No tiež sa čudujem Dare, že na tie provokácie reaguje a robí mu tým radosť a bulváru tiež :)
TestBugatti
10.9.2018 12:32 | |
+32 -45
Reagovať
To asi tá pripečená Dara chce, aby sa o ich rozchode furt písalo...lebo Rytmus už to ma davno na háku...
mi.ka22
10.9.2018 14:29 | |
+9 -6
TY SI PRIPECENY!!!!!
steve415
10.9.2018 12:27 | |
+76 -6
Reagovať
Dajte už pokoj s touto lúzou.
Jano_z_budy
10.9.2018 12:26 | |
+93 -7
Reagovať
P r i m i t í v n y cigánsky *** zostane vždy len p r i m i t í v n y cigánsky *** aj keď sa hrá na veľkého bossa ale vo svojej podstate je to len obyčajný biedny chudák.
Jano_z_budy
10.9.2018 12:28 | |
+42 -2
Admin ty d*e*m*e*n*t čo je vulgárne na slove d*e*m*e*n*t???
1959okuliare
10.9.2018 12:19 | |
+71 -5
Reagovať
Dnes je veĺkou módou zarábať na pi * čo . vi nách a tiež je veĺkou módou zabávať žobrač pi * čo . vinami, aby žobrač zabudla , že sa nemôže a nemá právo vyjadrovať k dôležitým veciam v jeho krajine, ktoré sa ho bytostne týkajú.
forcefull
10.9.2018 12:19 | |
+29 -2
Reagovať
So keres, Riťmaus? Chas mro kar. :-)
forcefull
10.9.2018 12:17 | |
+60 -6
Reagovať
Presstitutky z casu nemaju o com pisat, tak sa tu dokola zaujimaju o apača ktoreho umelecka hodnota je na bode mrazu. Hra sa tu na toho najspravnejsieho muza na svete a pritom je to len namysleny, arogantny , vulgarny "umelec". Za komunistov by ste ani nevedeli ze taketo individum zije, pretoze vtedy nebolo mozne aby sa takyto ludia dostali do " showbiznisu". To len tato demokracia priniesla to, ze sa takyto blbeckovia hraju na velkych umelcov.
zvon
10.9.2018 12:13 | |
+4 -85
Reagovať
Koho to zaujíma, dajte mi prosím plusku, koho to nezaujíma, dajte mi prosím mínusku. Ďíík
Brblosko1
10.9.2018 12:24 | |
+16 -19
Zaujíma vás to keď ste to čítali neklamte sami seba
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Víchrica vytrhla
Na Slovensko mieri orkán, môže narobiť škody Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 44 min
Nafarbený Muža z identikitu k vražde Kuciaka preverovala aj česká polícia Aktuality.sk
Policajti z Národnej protizločineckej jednotky pri vyšetrovaní spolupracujú s českými kolegami.
12:01
Na Slovensko mieri orkán, môže narobiť škody Aktuality.sk
Orkán, ktorý zasiahne najmä strednú Európu bude spôsobovať škody. Pred orkánom už platí varovanie aj v okolitých krajinách.
11:17
Pápež František: Ján Pavol II. bol svätec, ja som diabol Aktuality.sk
Pápež František na návšteve Litvy vyzval v sobotu obyvateľov tejto pobaltskej krajiny, ktorí desaťročia znášali sovietsku a nacistickú okupáciu, vyhnanstvo aj popravy, aby sa stali vzorom solidarity vo svete rozštiepenom netoleranciou.
Lepší štart
Tatran v extralige pustil nohu z plynu: Oplatilo sa, tiahnu na Európu
Ján Richter
Minister Richter vidí za dôchodkovým stropom sociálny rozmer: Názory ekonómov však rešpektuje
Predseda strany
Podľa Roberta Fica majú vlaky a obedy zadarmo opodstatnenie: Ako to vidí Richard Sulík?
Ferguson sa
Foto
Bývalý tréner United po ťažkej operácií späť na štadióne: Ferguson sa dočkal silného privítania
(ilustračné foto).
Na Slovensko sa valí extrémne silný vietor: V týchto oblastiach hrozí nebezpečenstvo!
(ilustračné foto)
Jeseň sa ešte ani poriadne nezačala, no choroby sú tu: Prichádza chrípková sezóna
(ilustračné foto).
Británia čelí po brexite ďalšej hrozbe: Toto sa stane, ak sa jej nepodarí dosiahnuť dohodu
Vidíte to aj vy?
Foto
Mama upiekla tortu pre svojho syna: Teraz sa na nej smeje celý internet
Exportný volej sa
Nádherný gól hráča Aston Villy: Lepšie by to netrafil ani Zidane
Vedci
Rusko má vo vinníkovi jasno: Za zostrelenie špionážneho lietadla môže Izrael
Dlhoročný pár
Foto
Tomáš Palonder a Kristína Greppelová sa zosobášili: Krásna nevesta v netradičných šatách
Britská premiérka
Britská premiérka sa pripravuje na najhoršie: Má tajný plán