Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 16. 11.
Agnesa
10°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.09.2018, 13:00 | Tip od Vás

Diskusia: Tajná svadba! Barbora Rakovská sa vydala, bola z nej prekrásna nevesta

107 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Ebaltopes
9.9.2018 13:11 | |
+35 -25
Reagovať
Otvorte diskusiu k dankovi vy hrdinovia,ani kiska neni tak na odstrel ako on,kapitan skerulkovany..
Infineon1
9.9.2018 13:09 | |
+27 -30
Reagovať
Dieta s Popovicom ktory zije v Amerike, ale hlavne ze ho ma, vsak naco cakat na normalneho partnera.
Ebaltopes
9.9.2018 13:09 | |
+34 -25
Reagovať
Mozem si tento bezvyznamny clanok o neznamom pariku precitat ako prvy? Dakujem..
Intermediary
9.9.2018 13:10 | |
+17 -36
Máš úplnú pravdu! Si bezvýznamné hovienko v obleku.
Ebaltopes
9.9.2018 13:13 | |
+11 -23
Daj si rychlo zensky nick,stracas svoju identitu,pohni sa!
Ebaltopes
9.9.2018 13:14 | |
+7 -18
Jajka3 je uz zrejme bezvyznamna,kedze som ta bonzol..som rad,budeme v tom pokracovat dobre?
Ebaltopes
9.9.2018 13:17 | |
+6 -19
Ani tabatat tu uz nevidat..hm,zase moja praca,postupne odhalim vsetkych tvojich 300 nickov,len ma musis poprosit,chrobacik..
Ebaltopes
9.9.2018 13:27 | |
+5 -19
Alebo sa hned prenickuj na meeandros..jednoducho si daj zensky nick,chcem ta vidiet strapneneho..
Intermediary
9.9.2018 17:00 | |
+5 -2
Staraj sa o svoju háravú fenu, ty trápny sexistický mrzák!
plieskac_na_muchy
9.9.2018 13:08 | |
+35 -22
Reagovať
dufajme že aj svadba bola na tajnej zakladni oblasť 51
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Námeste SNP
ONLINE: Slováci opäť vyšli do ulíc za slušné Slovensko Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 3 min
V Bratislave budú pred Vianocami posilnené hliadky, pribudli zábrany Aktuality.sk
Počas piatkového pochodu a najmä cez vianočné obdobie bude v Bratislave niekoľko policajných zložiek dohliadať na bezpečnosť.
pred 23 min
Pre nelegálne zamestnávanie cudzincov ide do väzby advokát z Bratislavy Aktuality.sk
Do väzby súd zobral všetkých obvinených z dôvodu hrozby, že budú pokračovať v trestnej činnosti.
pred 33 min
Polícia obvinila Košičana, ktorý mal z kostola odcudziť peniaze Aktuality.sk
Z uzamknutej pokladničky sa pokúsil odcudziť peniaze.
Matke tetovanie
Foto
Mladej mamičke sa po tetovaní olúpala koža z ruky: Pohľad len pre silné žalúdky
Hokej je
Založenie klubu NHL v Európe? Podľa prezidenta hráčskej asociácie je to len otázka času!
Čo pre vás robí Európska únia?
Zima
V Čiernom Balogu bola najchladnejšia noc jesene: Meteorológovia prišli na zaujímavý jav
Národný štadión
Foto
Národný futbalový štadión je takmer hotový: Kedy na ňom uvidíme prvý zápas?
Izraelský premiér
Rozruch kvôli ohláseniu predčasných volieb v Izraeli: Premiérova strana správy dementuje
Poslanci navrhujú
Nové mená v politike? Do parlamentu by sa podľa prieskumu dostali dve nové strany
Búrilové oslavy
Foto
Šialenstvo vo Švédsku: Fanúšikovia po triumfe zobrali ihrisko útokom!
Jack Chapman
Mladý muž si dal do genitálií vstreknúť silikón: Túžba po väčšom penise vyústila do tragédie
2018 - Andrej
Andrej Marcin starostoval polovicu života: Toto všetko som prežil za 39 rokov!
Akadémia
Foto
Mladí futbalisti budú mať dokonalé podmienky na rozvoj: Otvorili akadémiu v Dunajskej Strede
Zľava princ
Foto
Odborník na kráľovskú rodinu: Princ Charles do troch rokov preberie trón