Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 18. 11.
Eugen
1°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.09.2018, 10:33 | Správy | Domáce správy | Stredné Slovensko

Diskusia: Banka naletela maskovanému mužovi: Chytili už podozrivého z podvodu?

21 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
sedos
12.9.2018 12:58 | |
+11 -0
Reagovať
...a co tak podpisovy vzor?....nieco tu nesedi...
kamikadze55555
12.9.2018 12:49 | |
+16 -0
Reagovať
takto dojst obleceny do banky!a este mu to vyslo!nechapem,ci neboli spolu aj on a niekto z banky!
staramama45
12.9.2018 11:56 | |
+21 -2
Reagovať
Chybu urobila jednoznacne pracovnicka banky!, dat chlapovi odetemu v kapucni tisice € ktory ma navyse skoro cely cas na svojich ociach cierne okuliare a pri preukazovani totoznosti, porovnani fotografie na obcianskom preukaze s tvarou ziadatela mu staci snat len na par sekund okuliare, to je ciste faux-pas, ved uz len vstupom do banky musel vzbudit podozrenie, ak tam nebol rozum pracovnicky kde prave bola SBS? to dobre vymleti ludia robia v bankach, mne raz strhli prevod v sume 8,90€ do obce Kalinovo, stalo sa to konkretne vo VUB banke pred 2 rokmi, pracovnicka ze co z toho robim take halo a ja na to ako sa to mohlo stat, ze vraj som musela byt osobne v banke so svojim OP a este to podpisat, tak som ziadala dokument a zaznam a ze to oni nevydavaju, tak ze idem na policiu, potom prisla rychlo veduca banky, znova ma presviedcala nech nejdem na policiu a ked som povedala druhy krat ze idem lebo ze jej to taka banalita, tak zrazu ze sa to da riesit, na druhy den som mala peniaze spät na svojom ucte a este mi vratili aj prevodny poplatok 1€, darmo niekto na danej pobocke banky VUB si robil z toho dobry denny kseft, ved ked da par malych sum/prevodov x zakaznikov za den x22 pracovnych dni, zarobi natom pekne peniaze, su to zlodeji.
sensation278
12.9.2018 11:50 | |
+15 -1
Reagovať
tiež je záhada, že vedel, že môže 4500 vybrať. nemyslím si, že vedel koľko ma dotyčný na účte, alebo sa spýtal, koľko tam mam a zamestnancovi to nebolo už vtedy divné?
Feroo338-1
12.9.2018 11:47 | |
+28 -1
Reagovať
Tuto sumu by som dal k nahrade pracovnicke banky, ze si riadne neoverila totoznost klienta. Ved uz na prvy pohlad bol tento muz v kapucni a okuliaroch podozrivy ked tak napadne skryval svoju identitu. Myslim, ze tu za skodu jednoznacne zodpoveda banka a ta nech si uz urobi poriadok so svojim neschopnym personalom.
Brblosko1
12.9.2018 11:26 | |
+33 -3
Reagovať
Nabuduce nech v lete príde v rukaviciach s kuklou na hlave dá ženský on.preukaz a tvrdí že je žena..banka uverí,ako ľudia tam pracujú mentálne obmedzení?
alibaded
12.9.2018 11:15 | |
+44 -2
Reagovať
jednoznačne chybu urobil bankový úradník, že si neporovnal fotku z občianskeho s výzorom dotyčného. už len to, že prišiel takto zahalený - kapucňa, okuliare, muselo byť podozrivé!
sensation278
12.9.2018 11:50 | |
+2 -2
možno mal alergiu na slnko :-)
Janko.Hrasko123
12.9.2018 11:10 | |
+28 -1
Reagovať
to, že našiel občiansky, ešte ako tak, ale ako sa dostal k bankovému účtu a k podpisu ?
alibaded
12.9.2018 11:13 | |
+14 -8
na občianskom je už aj podpis. a číslo účtu nepotrebuješ - stačí ukázať občiansky a číslo ti bankový zamestnanec nájde sám.
martn8
12.9.2018 11:47 | |
+8 -0
no niekto nosí aj kartičku z banky s číslom účtu v peňaženke
SECMO1
12.9.2018 11:09 | |
+12 -4
Reagovať
Motocyklista ani na pumpe pri tankovani a plateni musi dat doke prilbu
SECMO1
12.9.2018 11:04 | |
+44 -1
Reagovať
To je pekna pikovina, to akoze takto prisiel k prepazke? Vsak normalne uz pri vstupe sa mali na neho zavesit a nie ze mu vydaju peniaze.Neverim tomu to nie je mozne!
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Veľavravné porovnanie armády Ruska a jeho susedov Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 21 min
Požiar v severnej Kalifornii má už 76 obetí Aktuality.sk
Na zozname nezvestných je 1300 ľudí.
pred 41 min
Počet ľudí s diagnostikovanou sklerózou multiplex rastie Aktuality.sk
Skleróza multiplex je autoimunitné ochorenie – imunitný systém bojuje s telom.
pred 51 min
PSaS bude hovoriť o eurovoľbách, na jej konferenciu príde aj Robert Mistrík Aktuality.sk
Konferencie sa zúčastní aj uchádzač o post prezidenta Slovenskej republiky Robert Mistrík.
SPOKOJNÝ: Hapal
Foto
Začala sa Hapalova éra: Prečo nový tréner rozvrátil Kozákovu koncepciu?
Zoologická
Foto
V košickej zoo chovajú ohrozené vtáky! Pre ich krásny spev ich ľudia ženú do záhuby: Šialené, čo s nimi robia
Foto
Výročie 17. novembra 1989: Čo sme si vyštrngali na námestiach?
Z blondínky
Silvia Kucherenko o rozvode: Kto navrhol ukončiť manželstvo?
Slovenský MMA
Végh a Deák víťazne, Boráros skončil zranený
Zosadený
Bývalý prezident Janukovyč mal vážne zranenie: Uzavreli kvôli nemu časť nemocnice
Foto
Prvé vianočné trhy sa začali v Bratislave: Koľko zaplatíte za obľúbené dobroty?
úsmev končí:
Sestry Fialkové dostali zákaz reprezentovať: Veľavravné slová šéfa biatlonu
Muž sa stal
Muža zabila vzácna raja: Stačilo jedno bodnutie, zastavilo sa mu srdce
Ibrahim Maiga: Na
Ibrahim Maiga prezradil pravdu o jeho rodine: Tajný život v Afrike
2008, 2009, 2010,
Foto
Nadalove telo je poriadne zničené: V 32 rokoch je hotový invalid
Slovenský brankár
Halák chytil aj nemožné, Tatar opäť skóroval