Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 20. 2.
Lívia
8°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.09.2018, 10:33 | Správy | Domáce správy | Stredné Slovensko

Diskusia: Banka naletela maskovanému mužovi: Chytili už podozrivého z podvodu?

24 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
sedos
12.9.2018 12:58 | |
+11 -0
Reagovať
...a co tak podpisovy vzor?....nieco tu nesedi...
kamikadze55555
12.9.2018 12:49 | |
+16 -0
Reagovať
takto dojst obleceny do banky!a este mu to vyslo!nechapem,ci neboli spolu aj on a niekto z banky!
staramama45
12.9.2018 11:56 | |
+22 -2
Reagovať
Chybu urobila jednoznacne pracovnicka banky!, dat chlapovi odetemu v kapucni tisice € ktory ma navyse skoro cely cas na svojich ociach cierne okuliare a pri preukazovani totoznosti, porovnani fotografie na obcianskom preukaze s tvarou ziadatela mu staci snat len na par sekund okuliare, to je ciste faux-pas, ved uz len vstupom do banky musel vzbudit podozrenie, ak tam nebol rozum pracovnicky kde prave bola SBS? to dobre vymleti ludia robia v bankach, mne raz strhli prevod v sume 8,90€ do obce Kalinovo, stalo sa to konkretne vo VUB banke pred 2 rokmi, pracovnicka ze co z toho robim take halo a ja na to ako sa to mohlo stat, ze vraj som musela byt osobne v banke so svojim OP a este to podpisat, tak som ziadala dokument a zaznam a ze to oni nevydavaju, tak ze idem na policiu, potom prisla rychlo veduca banky, znova ma presviedcala nech nejdem na policiu a ked som povedala druhy krat ze idem lebo ze jej to taka banalita, tak zrazu ze sa to da riesit, na druhy den som mala peniaze spät na svojom ucte a este mi vratili aj prevodny poplatok 1€, darmo niekto na danej pobocke banky VUB si robil z toho dobry denny kseft, ved ked da par malych sum/prevodov x zakaznikov za den x22 pracovnych dni, zarobi natom pekne peniaze, su to zlodeji.
sensation278
12.9.2018 11:50 | |
+16 -1
Reagovať
tiež je záhada, že vedel, že môže 4500 vybrať. nemyslím si, že vedel koľko ma dotyčný na účte, alebo sa spýtal, koľko tam mam a zamestnancovi to nebolo už vtedy divné?
Feroo338-1
12.9.2018 11:47 | |
+29 -1
Reagovať
Tuto sumu by som dal k nahrade pracovnicke banky, ze si riadne neoverila totoznost klienta. Ved uz na prvy pohlad bol tento muz v kapucni a okuliaroch podozrivy ked tak napadne skryval svoju identitu. Myslim, ze tu za skodu jednoznacne zodpoveda banka a ta nech si uz urobi poriadok so svojim neschopnym personalom.
Brblosko1
12.9.2018 11:26 | |
+34 -3
Reagovať
Nabuduce nech v lete príde v rukaviciach s kuklou na hlave dá ženský on.preukaz a tvrdí že je žena..banka uverí,ako ľudia tam pracujú mentálne obmedzení?
alibaded
12.9.2018 11:15 | |
+45 -2
Reagovať
jednoznačne chybu urobil bankový úradník, že si neporovnal fotku z občianskeho s výzorom dotyčného. už len to, že prišiel takto zahalený - kapucňa, okuliare, muselo byť podozrivé!
sensation278
12.9.2018 11:50 | |
+3 -2
možno mal alergiu na slnko :-)
Janko.Hrasko123
12.9.2018 11:10 | |
+29 -1
Reagovať
to, že našiel občiansky, ešte ako tak, ale ako sa dostal k bankovému účtu a k podpisu ?
alibaded
12.9.2018 11:13 | |
+15 -8
na občianskom je už aj podpis. a číslo účtu nepotrebuješ - stačí ukázať občiansky a číslo ti bankový zamestnanec nájde sám.
martn8
12.9.2018 11:47 | |
+9 -0
no niekto nosí aj kartičku z banky s číslom účtu v peňaženke
SECMO1
12.9.2018 11:09 | |
+13 -4
Reagovať
Motocyklista ani na pumpe pri tankovani a plateni musi dat doke prilbu
SECMO1
12.9.2018 11:04 | |
+45 -1
Reagovať
To je pekna pikovina, to akoze takto prisiel k prepazke? Vsak normalne uz pri vstupe sa mali na neho zavesit a nie ze mu vydaju peniaze.Neverim tomu to nie je mozne!
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Patrik Magdoško
Farmári začali v Bratislave zostra. Naznačili, aké majú prekvapenie Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 11 min
Čo Brusel dosiahol zákazom žiaroviek? Čísla sú veľavravné Aktuality.sk
Mnohí ľudia boli pred desaťročím pobúrení, že sa budú musieť vzdať vynálezu, ktorý produkuje najmä teplo a len malú časť energie mení na svetlo.
19.2. 22:10
Na možný tvrdý brexit sa pripravuje aj svetový výrobca cereálií Aktuality.sk
Keďže riziko odchodu Británie z Európskej únie bez dohody sa zvyšuje, na túto možnosť sa pripravuje aj svetový výrobca cereálií Kellogg.
19.2. 22:00
Inštitúcie EÚ sa dohodli na opatreniach proti výpadku leteckej dopravy Aktuality.sk
Dohoda bude predložená na schválenie veľvyslancom členských štátov EÚ.
Horst Seehofer
Nemecký minister vnútra umožní návrat bojovníkov Islamského štátu: Toto sú podmienky, ktoré musia splniť
Predseda
Eurokomisia kritizuje ostré vyjadrovanie Budapešti proti lídrom EÚ: Dezinformácie a falošné správy?
Zľava Amira
Ako 15-ročná sa pridala k Islamskému štátu: Británia ju chce zbaviť občianstva, rodina je zhrozená
Eurokomisia dostala podklady ku kauzám v agrosektore: Slovenské poľnohospodárstvo je v katastrofálnom stave
Liverpool -
Foto
Diváci ostali sklamaní: V dvoch atraktívnych zápasoch Ligy majstrov nepadol ani jediný gól
Hraničný priechod
V Česku zadržali na colnici podozrivú dodávku: Nechutné, čo v nej bolo
Venezuelský
Verní až za hrob: Vojaci potvrdili neobmedzenú poslušnosť a podriadenosť Madurovi
Lady GaGa
Šokujúci zvrat vo vzťahu slávnej speváčky a herečky: Lady Gaga zrušila zásnuby
Juncker
Juncker pred ďalším stretnutím s Mayovou: Neočakávam produktívnu diskusiu
Beggar with dog
Nechutný prípad z Viedne: Opitý bezdomovec zo Slovenska zneužíval šteňa
Žena predvádzala
Toto musíte vidieť: Žena v sukni a šľapkách predvádza triky s loptou á la Neymar
Útok nožom sa
Foto
Útok nožom v Marseille: Prokuratúra prehovorila o motíve vyzbrojeného šialenca