Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 19. 9.
Konštantín
12°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.09.2018, 12:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Mamička s malou dcérou zažili hodiny strachu: V osobáku do Trnavy sa z nás stali rukojemníci!

156 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Hjurem
8.9.2018 12:09 | |
+33 -4
Reagovať
To co je za anketova otazka, ci sme mali uz nejaku dobru skusenost s nasimi vlakmi. Trapne.
Jolanka_jola
8.9.2018 12:17 | |
+30 -9
jedine v regiojete.
darina25
8.9.2018 14:14 | |
+15 -5
Prečo by to mala byť blbá otázka,chceli vedieť či popri zlých skúsenostiach má niekto aj dobré. A ja veru mám cestovala som z Ba do Ke vo vagóne bola pokazená klíma,okná sa samozrejme nedali otvoriť,sťažovala som sa sprievodkyni,tá poslala kolegu,ten mi našiel miesto v inom vozni a ešte mi aj preniesol ťažkú tašku s kufrom. Na to skutočne nikdy nezabudnem,takže je to o človeku a nie,že všetko na železnici je iba zlé. Keby sa každý pozrel na seba svoje svedomie,či on vo svojom zamestnaní vždy vydáva zo seba všetko 100% k zákazníkom,podriadeným,alebo spolupracovníkom . Najviac nadávajú tí,ktorí v živote pre iného nepohli ani prstom,pretože nevedia čo je spolupatričnosť,tolerancia a hlavne pokora.
monika_1266
8.9.2018 18:52 | |
+4 -1
je to fakt blba otazka ... :D asi chceli namiesto dobrej skusenosti dat zlu ... ale ved aj NC ma vsetko v pazi ... tak je to uplne jedno !!
mafiansky-stat
8.9.2018 12:05 | |
+53 -11
Reagovať
žsr je len dalšia obnož mafianského štatneho kartelu.. jednoducho na klientov jeßu
Galko
8.9.2018 12:16 | |
+6 -29
Aj na teba ?
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Ilustračná foto
Pri Šali horel osobný vlak Aktuality.sk
Rýchle správy
00:12
Komentár Daga Daniša: Za nápadmi Danka cítiť jeho sponzorov Aktuality.sk
Keď Danko prišiel s nápadom rekreačných poukazov pre zamestnancov, mnohí za tým videli populizmus. Skutočný motív Danka však môže byť iný. Obchodný.
00:02
Má takmer sto rokov a bojuje s podvodníkmi Aktuality.sk
V škatuli od topánok nosí dôchodca korešpondenciu s firmou, ktorá mu sľubovala výhru. To, že ho vodia za nos, zistil až po čase. Dnes ostatným seniorom vysvetľuje, ako sa vyvarovať chyby, ktorú spravil on sám.
18.9. 21:52
Hasiči zasahovali pri dvoch hromadných nehodách Aktuality.sk
Bratislavskí hasiči sú opäť v teréne.
Americký
Trump chce posúdiť škody po hurikáne Florence: Demokrati sa budú v blízkej dobe rozkrikovať
Americký
Trump označil zostrelenie ruského lietadla za veľmi smutnú vec: Nie je to dobrá situácia
ilustračné foto
V Belgicku objavili africký mor ošípaných: Je silne infekčný, krajiny zastavujú dovoz mäsa
Britská polícia
Dvojici prišlo v reštaurácii v Salisbury zle: Polícia to za podozrivé nepovažuje
Herečky Penélope
Foto
Odovzdávanie prestížnych cien Emmy: Známe krásky prišli ako biele labute
Izraelská paľba
Foto
Izrael zabil dvoch Palestínčanov: Desivé zábery násilia v pásme Gazy
(ilustračné foto).
Kňaz propagoval ukončenie zmrzačovania žien: Uniesli ho v Nigeri
Biely dom
Trumpova vláda prijala nové opatrenia: Pripravujú sa na biologické útoky a epidémie
Gérard Collomb
Francúzskemu prezidentovi klesá obľúbenosť: Jeho minister vnútra oznámil odchod z vlády
Ruský prezident
Putin po zostrelení ruského lietadla prehovoril k Izraelu: Varovanie od ruského prezidenta
Hráč Liverpoolu
V megašlágri uchmatol Liverpool 3 body až v nadstavenom čase: Hamšík v Belehrade nastúpil iba z lavičky
Puma laying on
Druhý pokus o útek sa jej stal osudným: V Južnej Kórei zastrelili pumu, ktorá unikla zo zoo