Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 20. 11.
Félix
4°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.09.2018, 12:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Mamička s malou dcérou zažili hodiny strachu: V osobáku do Trnavy sa z nás stali rukojemníci!

156 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Hjurem
8.9.2018 12:09 | |
+33 -4
Reagovať
To co je za anketova otazka, ci sme mali uz nejaku dobru skusenost s nasimi vlakmi. Trapne.
Jolanka_jola
8.9.2018 12:17 | |
+30 -9
jedine v regiojete.
darina25
8.9.2018 14:14 | |
+15 -5
Prečo by to mala byť blbá otázka,chceli vedieť či popri zlých skúsenostiach má niekto aj dobré. A ja veru mám cestovala som z Ba do Ke vo vagóne bola pokazená klíma,okná sa samozrejme nedali otvoriť,sťažovala som sa sprievodkyni,tá poslala kolegu,ten mi našiel miesto v inom vozni a ešte mi aj preniesol ťažkú tašku s kufrom. Na to skutočne nikdy nezabudnem,takže je to o človeku a nie,že všetko na železnici je iba zlé. Keby sa každý pozrel na seba svoje svedomie,či on vo svojom zamestnaní vždy vydáva zo seba všetko 100% k zákazníkom,podriadeným,alebo spolupracovníkom . Najviac nadávajú tí,ktorí v živote pre iného nepohli ani prstom,pretože nevedia čo je spolupatričnosť,tolerancia a hlavne pokora.
monika_1266
8.9.2018 18:52 | |
+4 -1
je to fakt blba otazka ... :D asi chceli namiesto dobrej skusenosti dat zlu ... ale ved aj NC ma vsetko v pazi ... tak je to uplne jedno !!
mafiansky-stat
8.9.2018 12:05 | |
+53 -11
Reagovať
žsr je len dalšia obnož mafianského štatneho kartelu.. jednoducho na klientov jeßu
Galko
8.9.2018 12:16 | |
+6 -29
Aj na teba ?
Aktuality.sk Globálny pakt o migrácii Prezidentské voľby 2019 Komentáre Šport TV program Počasie Horoskopy
Minister
Lajčák pre globálny pakt o migrácii pohrozil demisiou Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 4 min
KĽDR likviduje strážne posty na hranici s Južnou Kóreou Aktuality.sk
Obe Kórey plánujú do konca novembra zbúrať 20 postov.
pred 24 min
Slovensko bude na klimatickej konferencii presadzovať pozíciu Únie Aktuality.sk
Výsledkom konferencie má byť napríklad dohoda na podobe globálneho hodnotenia, ktoré sa ma prvýkrát konať v roku 2023.
pred 44 min
Parlament bude odvolávať Danka v stredu od rána Aktuality.sk
Opozícia sa pokúsi vysloviť Dankovi nedôveru pre kauzu jeho rigoróznej práce.
Malý prváčik
Na Slovensku odmietli chorého Nathaniela operovať: Prípad prešetrí generálna prokuratúra
Predseda
Stanovili termín: Andrej Danko bude čeliť odvolávaniu
2018 -  Dnes má
Foto
Obchodný dom na bratislavskom Kamennom námestí jubiluje: Legendárny Prior má 50 rokov
Americký
Federálny sudca sa postavil proti Trumpovi: Prezidentovi bráni presadiť zákaz azylu pre imigrantov
Riaditeľ ruskej
Ruskí kozmonauti pripravujú misiu na Mesiaci: Nečakané slová o veliteľovi posádky
NAKA zadržala dve
Policajná razia v troch krajoch: NAKA zasahuje pre daňovú trestnú činnosť
Sport, fitness,
Fitness tréner odhalil dve najväčšie chyby žien pri cvičení: Robíte ich aj vy?
Tréner Pavel
Foto
Nový tréner Pavel Hapal rieši prvé nepríjemnosti: Bude mať Weissove zdúchnutie dohru?
Hraško nastúpil
Lučanský vs. Hraško: Vojna policajtov! Prečo si idú po krku?
Námorníctvo
Rekordný úlovok vojenského námorníctva: Toľko drog naraz ešte nezhabali
Minister
Aktualizované
Minister Lajčák hrozí demisiou: V koalícii to vrie!
Gotta opäť
Karla Gotta museli hospitalizovať: Karanténa! Hrozba je priveľká