Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 18. 2.
Jaromír
7°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.09.2018, 08:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Primitívnosť, z ktorej vám bude zle: Robotníci v Zoo Bojnice sa zabávali trápením zvierat!

377 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Buff
8.9.2018 12:35 | |
+18 -8
Reagovať
Ved ten Lev to bral ako zabavu. Ale tak je vseobecne zname, ze stavebny robotnik(hlavne zivnostnik) je primitivny a zakerny tvor. Nic lenivejsie(okrem cigana) a vulgarnejsie nenajdete ako je stavebny robotnik. Stale len oddychovat, chlastat a fajcit, ale zarobit by chceli tisice aj ked pracu odvadzaju mizernu. Jedine co vedia je pytat zalohy. Mam skusenosti s viacerymi "partiami" robotnikov tak viem o com hovorim.
ovca_beeee
8.9.2018 12:38 | |
+3 -12
ty si sa ráno zobudil a nádobičko ti asi lízala divá mačka -_- alebo si sa s koňom zrazil -_- alebo ti nedávno pridali hviezdičku a nemá ti ju kto lízať hh ... hh beeeee
tvorimweb
8.9.2018 12:44 | |
+4 -6
dalsi pri-je-bany ficovolic si potreboval kopnut do zivnostnikov...
Hjurem
8.9.2018 12:52 | |
+5 -0
Buff ano chceli by mat tisice, ale zial nemaju. Tisice totiz dostanu ti, ktori ich pridu skontrolovat a dirigovat. Keby nebolo tych robotnikov, tak si nemas kde ulozit prdel. Postavili ti dom ci blok kde byvas, budovu kde robis, cesty po ktorych jazdis, obchody kde nakupujes aj restauracie kde si das obed ci kavu. Vdaka Bohu za nich, za tych "lenivych" robotnikov.
Buff
8.9.2018 13:01 | |
+2 -2
Hjurem vsetky domy na okoli si tu postavili rodiny a ich pribuzni(aspon tie pred 89 rokom, cize takmer vsetky) a nie robosi a drvivá vacsina z toho co spominas bola postavena za zleho komunizmu. Ja som spominal robotnikov tejto doby, cize zlateho kapitalizmu. Vsetky moje skusenosti boli negativne.
Hjurem
8.9.2018 13:30 | |
+7 -0
Napisal si, se je vseobecne zname, ze stavebny robotnik je primitivny a zakerny tvor. Ja som o tejto "vseobecne znamej" formulke nikdy nepocula. A ani ty nie, len si to proste teraz napisal, lebo ti to napadlo. Chapem ak mas zle skusenosti, ale zovseobecnovat a hadzat vsetkych do jedneho vreca nie je spravne. Ja mam zle skusenosti s niektorymi lekarmi, pravnikmi, predavackami, casnickami, vodicmi, ale rovnako mam so vsetkymi aj dobre skusenosti. Vsade sa najdu taki aj onaki. Aj medzi stavebnymi robotnikmi.
ovca_beeee
8.9.2018 12:35 | |
+2 -3
Reagovať
tá mačka je hviezdna atrakcia -_- tá zarába kráľovsky hh ... len NIČ z toho nevidí hh lebo jej všetko zoberú tety zmagoreté policajné prostitútky nekromanky turbo ZDERU hh beeeee
Hjurem
8.9.2018 12:31 | |
+26 -6
Reagovať
Och, a to odkedy ste Vy v Novom čase takí precitlivení. Keď sa rýpete v súkromí cudzích ľudí, fotíte ich, informujete kto koho podvádza, ubližujete svojimi článkami celým rodinám, vtedy Vaša citlivosť z nejakého dôvodu chýba. Alebo keď sa neštítite dotrepať sa na pohreby, div že sa nevopcháte do truhly. Pohoršovať sa nad inými viete a robiť z komára somára. Aké týranie zvierat?? Ze povedal bububu?? alebo že sa hrali s levom, unudeným v klietke? Aspoň trochu obžil. Jediné nebezpečie, ktoré hrozilo bolo to, že sa mohlo stať niečo tým robotníkom, ak by ich bol chmatol za ruku. Ako pozerám tak pozerám, ja na tých videách nevidím nič zlé. A som si istá, že to Vaše pípanie bolo tiež prehnané, je evidentné,že to píp zaznie aj v čase keď je úplne ticho. Len ste to chceli zdramatizovať, lebo sami si uvedomujete, že nič hrozné nerobili.
petok000
8.9.2018 13:14 | |
+5 -1
Pekne si to napísala,palec hore. Ale nedajbože by sa k redaktorom dostalo neuveriteľne kruté video ako som zvinovacím 5 metrom trápil našu 4 mesačnú mačičku. Je to tak drastické neľudské zavrženiahodné,že osoby so slabou povahou by hromadne odpadali a tí so slabším srdcom by umierali ako na bežiacom páse... Dokonca som pre zväčšenie týrania a svojho potešenia na koniec metra dal pierko a táto krutosť trvala neuveriteľných no takých aj desať minút. Mačička potom odpadla a po prebratí sa mi ukradla mobil a volala na Slobodu zvierat. Bohu vďaka,že sa nedovolala už tu mohli krúžiť vrtulníky a protiteroristické komando by ma bolo oprávnene zadržalo!
ovca_beeee
8.9.2018 12:29 | |
+2 -7
Reagovať
Už pomaly budú zmagoreté teroristické policajné prostitútky nekromanky turbo ZDERU hh ... určovať ktorá OVCA beeeee má právo sa pohybovať v blízkosti zvierat -_- to bude zase turbo business hh ... hh beeeee
neskaas
8.9.2018 12:28 | |
+13 -4
Reagovať
Ten lev bol rád,ak by sa s ním nepohral tak zdochne nudou,aké trápenie,už čo za Mongol tento článok napísal,to je trhák :-) /// Pre NOVÝ ČAS :Mačka ulovila myš ,ked s ňou išla ešte tá myš žila,chúďa tak trpela ,pišťala,treba s tým niečo robiť.Strašná tragédia . Už vám asi hrabe.///
Samsung26
8.9.2018 12:21 | |
+14 -10
Reagovať
Už pomaly budú mať zvieratá väčšie práva ako má človek. Doprial by som tomu čo tieto zákony schvaľuje aby mu bod oknom celý deň a celú noc štekali vlčiaky a nemohol kvôli ním spať. Som zvedavý ako by potom zastával zvieratá. Tie zvieratá stejne trpia v ZOO tým že sú tam a nie na slobode.
ovca_beeee
8.9.2018 12:24 | |
+7 -7
to je ako každý by chcel diaľnicu -_- ale nie aby išla pred jeho domom ... hh beeeee
ovca_beeee
8.9.2018 12:21 | |
+2 -12
Reagovať
hh intelektuáli cvičili primitívnu mačku -_- to mali ako presčas ... prišli NATO -_- že každé zviera musí vedieť kto je jeho pánom ... len bez príkazov ala teroristická uniformovaná policajná prostitútka nekromanka turbo ZDERU hh to nemalo žiadny efekt hh ... pokus sa bude opakovať hh beeeee
ovca_beeee
8.9.2018 12:11 | |
+3 -25
Reagovať
keď tá mačka zdochne ... tak ju vypchajú ako exemplár -_- mačka ktorá objavila vysúvací meter ... hh beeeee
Jerdna
8.9.2018 12:20 | |
+13 -4
Nie si ty jeden z nich ?
page01
8.9.2018 12:05 | |
+18 -6
Reagovať
Dobrý den, 4 roky sa nič nedialo? Alebo teraz sa len objavili na sociálnej sieti? Som strašne zvedavá, či sa v tomto niečo bude diat aj dalej, nakolko všetko sa len načne a nikto nenesie žiadnu zodpovednost. Je to lahké, vyhladat podla záberov a zoznamov ludí, ktorí tam v tom období pracovali, takže na to nikto nepotrebuje kriminalistiku absolvovat. Ale ako vo všetkom tak ani v tomto sa nič diat nebude. Len na 5 minút by som ich dala do klietky k tým zvieratám!!!!!
ovca_beeee
8.9.2018 12:07 | |
+6 -18
ty si stvorená byť gáágagagajúcou policajnou prostitútkou hh ... len kto bude robiť na VÁS -_- tá mačka ? hh beeeee
ovca_beeee
8.9.2018 11:54 | |
+1 -20
Reagovať
to podľa predpisov hh ... by mala každá zmagoretá policajná prostitútka nekromanka turbo ZDERU hh mať vyštudovanú veterinu hh ... aby dokázala bežne zodrať OVCU beeeee v jej teritóriu hh ... ala stačí 1 predpis -_- musíme ju utratiť hh ... hh beeeee
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Logo spoločnosti
Zmena pre zákazníkov: Potraviny CBA premenujú Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 4 min
Muža z Anglicka obvinili z podnecovania na útok v Nemecku Aktuality.sk
Muž mal vyzývať na útok autom, nožom a bombou v Nemecku.
pred 34 min
Albánsky parlament plánuje opustiť 31 opozičných poslancov Aktuality.sk
Opoziční poslanci plánujú usporiadať pred parlamentom protestné zhromaždenie.
pred 54 min
EÚ podľa Lajčáka trvá na tom, aby sa vo Venezuele konali demokratické voľby Aktuality.sk
Pre Európsku úniu sú podľa Miroslava Lajčáka riešením krízy vo Venezuele demokratické voľby.
Sezóna je dlhá,
Vlhovej tréner prekvapil informáciami o Petre: Súkromie majsterky sveta odhalené
Ministerka
Pod Lubyovou sa trasie stolička: Ministerku školstva odvolávajú už viac ako 5 hodín
Piercing bol
Kráska si dala do nosa piercing: Prišli následky, nad ktorými krútil hlavou aj skúsený lekár
Vo veku 85 rokov
Česko sa zahalilo do smútku: Zomrel legendárny kameraman a manžel uznávanej herečky
Dominik Hrbatý
Bojujete každý mesiac s tým, aby ste vyžili z výplaty? Riešenie problému máte rovno pod nosom
Záchranári mali
Vážna nehoda na Kysuciach: Zrážka cisterny s osobným autom
Škriniar nakoniec
Škriniar sa radoval z ukážkového gólu: Rozhodca mu oslavy prekazil
Autá stoja
Situácia na bratislavských cestách: V popoludňajšej špičke hlásia vodiči zdržanie aj nehodu
Renáta Názlerová
Jojkárka Názlerová ťahá domácnosť aj za chorého manžela: Prázdnu peňaženku sme mávali pravidelne
(ilustračné foto)
Film o sexuálnom škandále cirkvi pôjde do kín: Súd odmietol zákaz premietania
Motorkár nakrúcal
Motorkár nakrúcal šialenú jazdu bieleho BMW: Nervydrásajúce zábery s hrozivým koncom!
Na snímke vpravo
Foto
Vlhovej brat sa neubránil emóciám: Verejný odkaz svojej malej sestričke