Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 19. 11.
Alžbeta
3°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.09.2018, 08:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Primitívnosť, z ktorej vám bude zle: Robotníci v Zoo Bojnice sa zabávali trápením zvierat!

277 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Striptiz
8.9.2018 15:05 | |
+7 -31
Reagovať
Ja som v roku 2012 bol pritomny pri oprave kosickej zo.kde sa.rozsirovala priehrada a vybeh pre ovce a ine bylinozravce..na obednej pauze sme s kolegom sme sa hrali s oveckou.A nikto nic do dneska..Bikto sa nestazoval nikto noc nepovexal..Potom som prisiel domov a dal.ho do svojej zeny a pohoda..do dneska si spominam na to meeeeeeeeeee meeeeeeeeeeeeeeeee
pavol7
8.9.2018 15:11 | |
+23 -9
a potom si ozraty zaspal z hlavou v nesplachnutom zachode a zobudil si sa na to ako ti dalsi ozran grca na hlavu a do ucha nejaky zkysnuty salat ..zaspominaj si
DylanFromKentucky
8.9.2018 15:00 | |
+41 -16
Reagovať
No je tam toho, pár robošov blblo v práci a pohrali sa s levíkom.(áno,bolo to hlúpe) Ale celonárodná tragédia.Dúfam,že každý z vás nežerie mäso lebo ak vám toto príde otrasné, nechcite vedieť čo sa deje na bitúnku, resp čo zviera prežije kým sa tam dostane.Alebo čo tisíce slobodných matiek, otcov ktorí sú nútený otročiť za úbohú almužnu, pretože sa rozhodli mať deti a vychovávať ich doma. Tých nech je vam ľúto,tí sú inak stresovany. Ale tomu vy nerozumiete, lebo vašimi deťmi sú psíky a mačiatka.
Bilirubin
8.9.2018 14:38 | |
+50 -11
Reagovať
Ved te levik bol podareny ako sa s tym centimetrom zabaval. Bol rad, ze sa mu niekto venuje. Ako take ihrave maca.
pavol7
8.9.2018 15:06 | |
+9 -23
..ano mas velku pravdu o levikovi a ze sa mu to pacilo a preto mu tam nabuduce strc svoju ruku a hraj sa s nim pekne ako z metrom ..tesim sa na videjko ake tu este nebolo ;DDDD
Bilirubin
8.9.2018 18:56 | |
+5 -6
Ty cu rak a preco by sommu tam mal strkat ruku. Co si dive hu by pojedol?😂😂😂
SLIMBOYFAT
8.9.2018 14:33 | |
+43 -8
Reagovať
Chodte sa pozriet na bitunok, aby ste vedeli identifikovat trapenie zvierat...
jofko1111
8.9.2018 14:37 | |
+16 -9
nech si pozru ako zabijaju zvierata Arabi,, najprv ich sputaju a podrežu je to cirkus
pavol7
8.9.2018 14:51 | |
+13 -10
..zial ano nie vsetky zvierata su stastne a rovnako su na tom ludia ale to neznamena ze si z ich zivota budeme robit srandu ..a zial len v ZOO ma byt o zvierata lepsie postarane ..podalsie co ma ZOO z Arabmi ? to chces povedat ze je spravne strkat metrom do Leva a hovorit ako sa po.se.ru medvede ????
Intermediary
8.9.2018 14:26 | |
+26 -15
Reagovať
No však preto sú doteraz len robotníci. A všetci volia Fica.
ovca_beeee
8.9.2018 14:25 | |
+4 -10
Reagovať
zodratá OVCA beeeee sa cíti akoby žila totálne v kravskej pi... kde aká EÚ -_- všetko zdevastované -_- príroda, spoločnosť, všade len policajný čurbes, nič nefunguje ... OVCI beeeee sa dostáva len aktívny t€ror 😼 -_- ktorý robia zmagoreté, predplatené ... "POL!CAJNÉ PROSTITÚTKY" nekromanky turbo ZDERU 😫 ... ani tie vysuvacie metre nie sú čo bývali ... hh beeeee
Foxinka1010
8.9.2018 14:22 | |
+15 -17
Reagovať
Ok, nepaci sa mi ak sa niekto takto sprava k zvieratam. Nepaci sa mi vsak ani ZOO. Bojnicka uz vobec nie. Nesuhlasim so spravanim muzov, este to aj vesat na internet....Ale zas vyhadzov z prace kvoli tomu? Trosku moc nie? Mali byt verejne potupeni, co sa aj stalo a v praci napomenuti...ale zas vyhodit ich, to je trosku moc
Inversi
8.9.2018 14:33 | |
+11 -10
Predstav si, ze riadis danu firmu. Od ludi ako su tu je tvoja firma zavisla. Toto je podla mna minimalny trest pre tych hajzlov.
Bilirubin
8.9.2018 14:41 | |
+3 -5
Ty si uz potupene a riadne.
Foxinka1010
8.9.2018 14:46 | |
+7 -5
Inversi, ano chapem. Ale su horsie, daleko horsie formy tyrania zvierat. Za tym si stojim, pretoze sama pomaham mnohym zvieratam v nudzi. A ked vidim tie pripady...toto je len lahky odvar. Neobhajujem ich spravanie, ale videla som uz daleko horsie veci. Bilirubin, ty sa staraj do seba a komentuj si svoju manku. Jak keby ta niekto ziadal o reagovanie...
petedea
8.9.2018 14:57 | |
+7 -7
Foxinka, na nieco si akosi zabudla a sice na to, ze prave takito primitivi, su schopni aj horsich foriem tyrania, o ktorych hovoris.Kebyze pracuju v mojej firme, zatocil by som s nimi tvrdsie, ako len vyhazovom.
Bilirubin
8.9.2018 20:01 | |
+0 -1
Foxina a ty sa staraj oseba hladaj si zamestnanie a o vaseho alkoholika Slotu. Ste potupena potupa a hanba SK.
olo-olo
8.9.2018 23:03 | |
+0 -0
Tak blízko nemôžu vstupovať ani diváci. Je to pre bezpečnosť návštevníkov
rudige
8.9.2018 14:21 | |
+12 -9
Reagovať
Niektorý ludia sú sprostejší než tie zvieratá taký je môj názor
Striptiz
8.9.2018 15:16 | |
+5 -3
Niektori ty tupa hus
dadan853
8.9.2018 14:16 | |
+15 -14
Reagovať
Čo iné možno čakať od Slovákov.....? A ešte to má aj volebné právo.....
jofko1111
8.9.2018 14:16 | |
+2 -5
Reagovať
prečo nedaš aj o tom Bardy
Intermediary
8.9.2018 14:31 | |
+6 -2
"Sedíš pri PC"... a mal by si sedieť v ruskom blázinci!
jofko1111
8.9.2018 14:34 | |
+1 -4
ale Thai
Aktuality.sk Marián Kočner Správy Komentáre Šport TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Ilustračné foto
Slováci sa konečne dočkali. Prichádza veľký kaviarenský reťazec Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 9 min
Azerbajdžanský súd nariadil prepustiť z väzby vodcu opozície Aktuality.sk
Opoziční lídri boli zadržaní v súvislosti s organizovaním pochodu, ktorý bol spojený s kladením kvetov na národnom cintoríne, známom aj ako Aleja mučeníkov.
pred 19 min
Taliban potvrdil rokovania s americkou delegáciou v Katare Aktuality.sk
Vodcovia militantného islamistického hnutia Taliban sa so zvláštnym vyslancom USA pre Afganistan Zalmayom Khalilzadom stretli v uplynulom týždni v ich politickom sídle v Katare.
pred 29 min
Janušeka zobrali policajti do väzenia, čo je so Štefanovom, je nejasné Aktuality.sk
Právni zástupcovia odsúdených tvrdia, že zatiaľ nedostali nič písomne.
Mamička s druhým
Očakávate ďalší prírastok do rodiny? Za druhé dieťa čakajte vyššiu materskú
Tomáš Fusko
Foto
Vyhlásenie právnych zástupcov sestier Fialkových: Rozhodnutie zväzu je nezákonné
Prvá česká Barbie
Trpká spoveď českej Barbie: Chcela som sa zabiť!
Túto ženu takmer
Túto ženu takmer roztrhlo od zlosti: Pozrite si VIDEO tanca chorobne žiarlivej manželky so svojím mužom
Veľká zbierka
Foto
Keď si ich Juraj všimol, bral domov plnú náruč: Šialené, aký úlovok sa mu podaril na druhý deň!
Americký
Fíni si uťahujú z prezidenta Trumpa: Svojím výrokom poriadne prestrelil
Juraj Kucka
Foto
Slovenský futbalista Juraj Kucka chodil cez víkend po vyšetreniach: Dobitý, ale pripravený hrať!
Ministerka
SaS podáva na Kálavskú trestné oznámenie: Ministerka zdravotníctva reaguje na obvinenia
Americký
Foto
Totálny výsmech Trumpovi: Takto po novom Američania umývajú záchody
Silvia bráni
Modelka Silvia Kucherenko prekvapuje: Obrúčku budem nosiť aj po rozvode!
(ilustračné foto).
Čínsku spisovateľku odsúdili na desať rokov: Jej pikantná kniha bola na úrady príliš
V austrálskom
Nelichotivé prvenstvo: Úmrtnosť ľudí v Nitrianskom kraji je najvyššia na Slovensku