Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 23. 9.
Zdenka
17°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.09.2018, 08:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Primitívnosť, z ktorej vám bude zle: Robotníci v Zoo Bojnice sa zabávali trápením zvierat!

277 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
krilo1
8.9.2018 17:32 | |
+19 -11
Reagovať
Tí ľudia sú psychicky chorí a treba mať s nimi súcit .
6787
8.9.2018 17:20 | |
+29 -4
Reagovať
Klobuk dole, tito borci vyriesili ako sa zachovat pri stretnuti s medvedom, staci na neho vybehnut so slnecnikom.
jaguar77
8.9.2018 17:10 | |
+25 -4
Reagovať
A nie je toopacne ? Zvierata sa zabavaju na robotnikoch ?
ZAJO3
8.9.2018 16:57 | |
+22 -6
Reagovať
IQ )hojdací koník(
ovca_beeee
8.9.2018 16:45 | |
+1 -18
Reagovať
zodraté OVCE beeeee v HÚŠTINE SR s. r. o. si namýšľajú nejakú rozprávku ... som zavretý ako mačka v klietke hh = bavím sa s metrom -_- mám voľno na chvíľu ala zo mňa nie je otrok a netrápim sa -_- mnaaaaau & beeeee hh
REALISTA2020
8.9.2018 16:12 | |
+17 -16
Reagovať
To ja sa v práci trápim a som trapeny podstatne viac.
pavol7
8.9.2018 16:30 | |
+3 -5
...potrebujes prechadzku po lese a zacat milovat svoju rodinu ..nebud taky lakomec a pomahaj ludom aj prirode ..to je tvoja energia a nie REDBULL ..ozi v kozi ;D
ovca_beeee
8.9.2018 16:39 | |
+2 -10
v HÚŠTINE SR s.r.o. triezva OVCA beeeee -_- nikdy neprežije hh ... hh beeeee
axe-boss
8.9.2018 15:42 | |
+20 -36
Reagovať
Všetci čo sa tu zastávate zvierat ,tak ste hlupáci. Vôbec v tomto videu nevidím žiadne utrpenie tých zvierat. Pes a mačka už nie je vec....a čo ostatné zvieratá ,zivocichy vy tupci? Tu neplatí rovnosť? Sliepky,ošípané ,kozy,kravy,hady,mravce atď???? Spravodlivosť na tomto svete nikdy nebola ani nebude
ovca_beeee
8.9.2018 16:38 | |
+4 -6
je tak akurát zadefinovaná niekde v a.n.á.l.i. a to je tak všetko -_- ala ako policajné gáágagagaga ... hh beeeee
ZAJO3
8.9.2018 17:02 | |
+11 -3
Namiesto toho metra tam mali strčiť svojich...
DRDAMDIDAM
8.9.2018 15:27 | |
+40 -9
Reagovať
Leva to "rozzúrilo" asi tak, ako keď mačke ťaháte špagát popod fúzy. Nudilo ho to, tak celú vec ohlásil až po štyroch rokoch
ovca_beeee
8.9.2018 16:36 | |
+0 -5
to keby si uniformovanej policajnej prostitútke nekromanke turbo ZDERU hh zobral svačinku to by ju viac rozúrilo hh ... hh beeeeee
dobry.pes
8.9.2018 15:24 | |
+21 -20
Reagovať
Myslel som si, že to len na východe sú takto postihnutí ... ale vidím, že to je celoslovenský problém. A takéto čudá majú volebné právo .... preto sa ficek s kalim usmievajú od ucha k uchu ...
ovca_beeee
8.9.2018 16:35 | |
+1 -6
všade sa romáhajúca policajná prostitúcia to je veru závažný problém pre zodraté OVCE beeeee
ovca_beeee
8.9.2018 15:07 | |
+7 -13
Reagovať
takže keď zmagoretá teroristická gáágagagajúca uniformovaná policajná prostitútka nekromanka turbo ZDERU hh ... OVCI beeee do!ebe život -_- to je potom čo ? hh ... keď toto s vysuvacim metrom je akože týranie hh ... hh beeeee
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Víchrica vytrhla
Na Slovensko mieri orkán, môže narobiť škody Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 43 min
Nafarbený Muža z identikitu k vražde Kuciaka preverovala aj česká polícia Aktuality.sk
Policajti z Národnej protizločineckej jednotky pri vyšetrovaní spolupracujú s českými kolegami.
12:01
Na Slovensko mieri orkán, môže narobiť škody Aktuality.sk
Orkán, ktorý zasiahne najmä strednú Európu bude spôsobovať škody. Pred orkánom už platí varovanie aj v okolitých krajinách.
11:17
Pápež František: Ján Pavol II. bol svätec, ja som diabol Aktuality.sk
Pápež František na návšteve Litvy vyzval v sobotu obyvateľov tejto pobaltskej krajiny, ktorí desaťročia znášali sovietsku a nacistickú okupáciu, vyhnanstvo aj popravy, aby sa stali vzorom solidarity vo svete rozštiepenom netoleranciou.
Lepší štart
Tatran v extralige pustil nohu z plynu: Oplatilo sa, tiahnu na Európu
Vidíte to aj vy?
Foto
Mama upiekla tortu pre svojho syna: Teraz sa na nej smeje celý internet
Exportný volej sa
Nádherný gól hráča Aston Villy: Lepšie by to netrafil ani Zidane
Vedci
Rusko má vo vinníkovi jasno: Za zostrelenie špionážneho lietadla môže Izrael
Dlhoročný pár
Foto
Tomáš Palonder a Kristína Greppelová sa zosobášili: Krásna nevesta v netradičných šatách
Britská premiérka
Britská premiérka sa pripravuje na najhoršie: Má tajný plán
Bondra
Blackhawks to cez víkend preriedili: Bondra odchádza na farmu, nehral ani raz
(ilustračné foto).
Deviati muži znásilnili ženu: Obvinenie stiahla, no napriek tomu ich popravili
(ilustračné foto)
Na Slovensku vzniká nová komunita: Ich cieľom je zmena školstva
Ján Kontroš (64)
Foto
Záchranár Ján slúžil 40 rokov a jazdil na 8 typoch sanitiek: Pomohol státisícom pacientov
Martin Mikovčák
Nevídaný úspech mladého architekta Martina: Z Kysúc vyváža domy do Európy! Stali sa hitom
Hasiči mali
V Košiciach hasiči zasahovali niekoľkokrát: Požiar, dopravná nehoda aj spadnutý strom