Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 16. 12.
Albína
2°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.09.2018, 10:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Aneta Parišková o zásnubách s priateľom Miroslavom: Romantiku vystriedal plač

116 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
celtic-vs
9.9.2018 11:28 | |
+29 -30
Reagovať
Dokedy bude princezná šťastná?zlatokopka ako všetky!Zaplatia si publicitu ale jednoduchý a šťastný život z ďaleká obchádzajú.Tak im treba!!!!
pravda123
9.9.2018 11:26 | |
+57 -21
Reagovať
Strasne je citat tieto velke sûdy snad by ste ju upalili lebo si dovolila snivat o manzelstve.Vazeni sudcovia poznAte ju?Vidite do jej hlavy a srdca?Nema pravo zit aby Vam vyhovela?Chore zavistkive prispevky a vobec nikto nema pravo sa takti vyjadrovat ...snad iba ak sam je uplne dokonaly a zije v ukazkovom vztahu s ukazkovym partnerom.Trapne je to citat ale nedalo mi.
Lucifer-z-Vatikanu
9.9.2018 11:23 | |
+35 -14
Reagovať
načo ich sem jeßeťe
Betty43
9.9.2018 11:18 | |
+70 -25
Reagovať
od dvoch dcer zdrhol a 3 cudzie kazde s inym to je teda vyhra pre dotycneho toto su tie celebritne vzory z este sa pretrcaju na obrazovke aka uzasna to rodinka
CarrieAnne
9.9.2018 11:10 | |
+25 -47
Reagovať
no Aneta ...nechty nemas prave ukážkove ani kožu okolo nechtov...manikura ti nic nehovori?Aj pri tolkych detoch sa da ak sa chce
1ivyn1
10.9.2018 15:18 | |
+1 -0
CarrieAnne ja neviem...čo je na tých nechtoch zlé? Má ich čisté, ostrihané. Ja som nikdy v živote nemala urobenú žiadnu manikúru. Robím v kancelárii, aj s ľuďmi, ale nelakujem si nechty. Len strihám a používam pilníček. Som tiež "neukážková", podľa tohto?...
TestBugatti
9.9.2018 11:05
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
minerva59
9.9.2018 11:22 | |
+36 -8
A? Snivat treba. Vecna optimistka. Clovek aj vo vyssom veku, velakrat aj ked ho telo neposlucha, moze mat dusu mladeho cloveka. A ona? Co je to 45?
TestBugatti
9.9.2018 11:28
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Diktator-Bob
9.9.2018 12:15 | |
+16 -9
minerva59 - Problém s ňou je že nebola a nie je ochotná čakať na riadny vzťah a riadneho človeka, ženie sa do toho a naviac má na partnera vysoké nároky ktoré sa netýkajú osobnosti ale skôr postavenia a sú to aj kadejakí exoti tak ako ten jej aziatický Kanaďan.
jojka4444
9.9.2018 13:04 | |
+7 -3
a čo to je normálný vzťah ?
32marika
9.9.2018 11:02 | |
+46 -12
Reagovať
no to teda optimistka táto Parišková, hor sa do tretieho manželstva
skomentoval
9.9.2018 10:51 | |
+56 -8
Reagovať
Ďakujeme pani Pariškovej za zážitok, veľmi poučné..
Alex265
9.9.2018 10:47 | |
+63 -22
Reagovať
Sliepocka naivna.
renton25
9.9.2018 10:46 | |
+80 -31
Reagovať
Anetka Parišková po skončení štúdia VŠ sa chytila svojej šance keď začala tr(tkávať so Stanislavom Gurkom, ktorý ju dostal do markízy.. ich vzťah však nevydržal.. Anetka ucítila životnú šancu keď začala rozťahovať nožičky Davidovi Dočekalovi pri ktorom si myslela, že bude zabezpečená a peniaze už nikdy nebudú hrať žiadnu rolu avšak z Dočekala sa vykľul podvodník, tak Anetka podala žiadosť o rozvod a skutočnosť, že bude žiť rozprávkový život sa rozplynul.. z tohto manželstva sa narodil jeden syn... srdiečko jej to však nezlomilo lebo prišla príležitosť v podobe dobre zabezpečeného a údajne pochádzajúceho z vplyvnej a bohatej rodiny eskimáka z Kanady, s ktorým cca. rok od rozvodu s Dočekalom uzatvorila manželstvo.. ale ako sa nekôr ukázalo eskimák bol tiež len nejaký hochštapler a zdúchol do kanady a odvtedy o ňom nepočuť.. z tohto manželstva má 2 synov dvojičky.. teraz už 45 ročná Anetka 2 krát rozvedená s tromi deťmi od 2 mužov už nemá na výber, tak je jej dobrý aj IT-čkár, ktorý mal problém nájsť si ženu - a na obzore je už tretia svadba.. určite však nie kvôli peniazom a majetku :-D ... vôbec sa nezdá táto naša Anetka ;-)
Rockerinka
9.9.2018 10:53 | |
+36 -43
Nema dvojicky ziadne,ten maly je najmladsi.Tie hluposti co ty pises sa uz nedaju citat.Z a l e z
renton25
9.9.2018 10:57 | |
+50 -20
Tak pardon, že som sa sekol pri tych dvojičkach.. ale ide o podstatu veci, ktorá je opísaná pravdivo...
Dr_Acula
9.9.2018 11:25 | |
+34 -9
Rockeinka, renton má pravdu, teda až na tie dvojičky. Anetu poznám z vtedajšej UPJŠ v Prešove, bola spolužiačka mojej manželky. Normálne dievča z Košíc, no ukázala sa až po raketovom výstupe na Slovenské televízne výslnie. Prvý televízny priateľ Stano bol od nej nehorázne starší a vyzerali ako otec s dcérou, no účel to splnilo. Skromné východoslovenské dievča okúsilo sladkosť slávy a peňazí. A potom to už išlo od 9-tich k 5-tim. Ale tak zasa na rovinu: každá jedna markizáčka bola a je úplne rovnaká. Poznám osobne Ďurianovú, čoby ďalšiu zlatokopku. No aj obyčajné sekretrtky sú v Markíze takéto. Ak nenabehneš na parkovisko v Markíze s najnovším medveďom alebo bávom, ani sa o teba neobtrú. Popri práci sa venujú len fitku, aby mali zadočky krásne, vylepšujú sa silikónmi a plastikami...no des a hrôza. Nie, nepočul som to nikde, zažil som to na vlastnej koži. Pozlátko a mamon. Btw. Mišo Hudák a aj Marcel Forgáč sú moji spolužiaci tiež z UPJŠ. Kým Mišo svoju manželku Editu, na ktorú neskutočne žiarlil počas štúdií, čoskoro po výstupe na výslnie tiež vymenil, pokiaľ viem, Marcel je stále so svojou študentskou láskou. Asi Adrianka sa volá, pokiaľ ma pamäť neklame. V každom prípade nech si každý žije svoj život, no treba pamätať aj na to, že všetko sa nakoniec človeku vráti. Aj to dobré, no najmä to zlé. Anetka sa hádam konečne zobudila a nejde len po peniazoch.
1ivyn1
10.9.2018 15:21 | |
+0 -0
renton25 a teraz daj v skratke tvoj rozprávkový život..
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Kalkulačka: Vypočítajte si zvýšenie dôchodku v roku 2020 Aktuality.sk
Beatrice so svojím vyvoleným Edoardom sa nevedia dočkať svadby,
Foto
Dcéra princa Andrewa sa bude vydávať: Kráľovská svadba v tieni škandálu!
Francúzi bojujú so zlým počasím.
Zlé počasie vo Francúzsku si vyžiadalo tretiu obeť: Muža našli v potopenom aute
Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan
Erdogan pohrozil USA: Uzavrie dve americké vojenské základne?
Muslim rebel
V Maroku zadržali islamistu: Mal sa chystať samovražedný atentát
V Libanone protestovali tisíce ľudí.
Libanonskí demonštranti protestujú ďalej: Nezastrašil ich ani brutálny zákrok
Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan.
V Istanbule sa konala tajná schôdzka Erdogana so Sarrádžom: Pred pár dňami podpísali dohodu
Charles auto používal 15 rokov.
Charlesov kabriolet zmenil majiteľa: Jeden z jeho obľúbených kúskov vydražili za mastnú sumu
Americký prezident Donald Trump.
Brazília chce nasledovať USA: Presunie ambasádu v Izraeli do Jeruzalema?
Slovenský futbalista Nikolas Špalek sa v budúcej sezóne predstaví s Bresciou Calcio v najvyššej talianskej súťaži.
Špaleka potešil premiérový gól aj kolektívny výkon Brescie: Najdôležitejšie sú tri body
Top secret folder.
USA mali na jeseň tohto roku vyhostiť dvoch čínskych diplomatov: Sú podozriví zo špionáže
FANÚŠIKOVIA V ŠOKU: Sagan už vidí koniec kariéry.
Sagan šokoval fanúšikov svojím úprimným vyhlásením: Už vidím koniec
Handcuffs
Francúzsko deportuje do Argentíny bývalého dôstojníka: Je podozrivý z účasti na masakrách