Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 21. 11.
Elvíra
3°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
07.09.2018, 05:45 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Detaily Rytmusovej utajovanej nehody: Do priekopy zapikoval športiak za mastnú sumu

180 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Creizi
7.9.2018 10:29 | |
+13 -1
Reagovať
Na aktualitách su od dnes povolené diskusie!!!
nikxx
7.9.2018 10:33 | |
+5 -2
tak si tam chod diskutovat. co pises sem?
Feroo338-1
7.9.2018 10:34 | |
+11 -3
Slubili tym ktori im zaplatia, ze im povolia diskutovat. Zrejme takto chcu vyselektovat ludi s inym nazorom, lebo nebudem predsa platit za to s cim ja nesuhlasim.
Ebaltopes
7.9.2018 10:35 | |
+11 -3
No to sa bardy nacenzuruje,ani pozdrav neprejde..mozu sa tam nasackovat vsetci jeho slnieckari duhovkari a vsetky tzv "slusne" telce..
helewole
7.9.2018 10:19 | |
+23 -2
Reagovať
Dajte tú guču bielkovinového odpadu konečne na hnojisko!!
lafatadellapalude
7.9.2018 10:19 | |
+20 -2
Reagovať
ludia a ja mam dojem ze to je len obycajne reklama, keby sa tam s tym autom nevykybli tak ani neviem, ze take auto je a tu mate zrazu vsetky udaje a dokonca ze sa nikomu nic nestalo..toto je taky isty reklamny tah ako aj cely vztah s Rolincovou...keby sa tu denne nepise o ich rozchode dome a neviem com tak ani neviem ze tito dvaja este ziju...od rolincky si pamatam akurát zvonky stastia a rytmus to viem len kvôli tomu ze som na dialnici v 130 km rychlosti preladovala radio lebo som tie jeho dristy nemohla pocuvat
bene80
7.9.2018 10:16 | |
+32 -0
Reagovať
99% príspevkov je proti Vrbovskému. Tak sa pýtam, kto ho vlastne počúva a kto mu za to jeho ,,umenie" platí? Alebo sa niektorí skrývajú alebo hanbia alebo ja neviem... búračku neprajem nikomu, ani jemu ale to zdielanie na insta počas jazdy je fakt. Koho to už len zaujíma nechápem....
Feroo338-1
7.9.2018 10:20 | |
+40 -0
Sem chodieva najma starsia generacia co Rithnusa nemoze ani citit. Naopak pocuvaju ho len nevyzrete decka, ktore zas travia vacsinu casu len na FB, teda nie tu.
autoland
7.9.2018 10:23 | |
+26 -0
pocuvaju ho v osadach a plati mu SOZA za to, ze ho hraju v radiach.
stefi309
7.9.2018 10:15 | |
+27 -0
Reagovať
neposlouchal ritmus motora
nikxx
7.9.2018 10:16 | |
+14 -0
haha to je dobré, pobavil :D :D
abvydavatelstvi
7.9.2018 10:13 | |
+21 -2
Reagovať
To auto vypada jako Skoda Rapid ...za komunistu na tom lidi taky machrovali ...Myslim si, ze pro ritmusa je nehoda nejake varovani ..aby se zklidnil a tolik vsude nemachroval ...protoze stejne nema s cim ...Auto pujcene a jenom problemy mu vzniknou ..
quixilver19
7.9.2018 10:15 | |
+11 -3
tieto nissany su veru dobre autíčka, to sa velmi mylis, ze je to jak raprdka, ale šeredne sa myliš. avšak, na naše cesty veru nie su, na tie výtlky, su moc nízke.
abvydavatelstvi
7.9.2018 10:21 | |
+10 -3
Vim jake to je auto ...Tento nisan vypada ze zadu jako rapid ..hned mi to pripomenulo komunisticke casy ...
quixilver19
7.9.2018 10:59 | |
+6 -4
ja sa ti ani nedivím, že vieš, šak ty si megaodborník na šeeecko galaktického rozmeru kks. a že pamätaš aj komoušov sa tiež nedivím a nedivil by som sa, keby si pamätala este aj ck monárhiu s ferencjóžkom a sisi kks.
milanin7777
7.9.2018 10:08 | |
+23 -1
Reagovať
Za hranie sa s mobilmi v aute, esemeskovanie, telefonovanie a podobne... by bolo treba zaviesť TRESTY odoberanie vodičských preukazov na pol roka. Je to oveľa nebezpečnejšie, ako jedno promile alkoholu za volantom. Neobhajujem alkohol za volantom, len som porovnal stupeň nebezpečenstva rozptyľovania sa mobilmi za volantom s inými situáciami, ktoré vznikajú denne v doprave. Tu už POKUTY NEPOMôŽU, TREBA tých notorických TELEFONISTOV vylúčiť z ohrozovania dopravy za volantom. Navyše by sa znížila hustota hlupákov za volantom na jeden kilometer cesty na minimum. Aj Erség by bol, spokojný a pokojne by mohol robiť ďalšie KOTRMELCE vo funkcii ministra doprava a mal by viac klientov na vozenie sa vo vládnej limuzíne do Bratislavy a späť, na " maďare" .!!!
abvydavatelstvi
7.9.2018 10:17 | |
+12 -5
Ja si telefon v aute vypinam ...kdyz me nekdo neco chce ...tak se dovola pozdeji ..Lide si ted mysli, ze musi byt porad za kazdych okolnosti na telefonu, aby neco nepromeskali ....jsou otroci svych telefonu a nekteri uz z toho maji psychicke problemy ... TELEFON JE DOBRY SLUHA, ALE ZLY PAN ...
teplejhnis
7.9.2018 10:04 | |
+38 -1
Reagovať
nevie spievať či recitovať či čo to robí,prečo by mal vedieť šoférovať
milanin7777
7.9.2018 10:10 | |
+25 -0
Kto platí takého pseudoumelca ? Vraj reper a malo by sa povedať FUŠER.
Alf12345
7.9.2018 10:04 | |
+16 -2
Reagovať
Havaroval na kradnutom aute, tak povedal, že si ho len požičal?
milanin7777
7.9.2018 10:13 | |
+15 -1
Veriť tomu, čo C I G Á N I ? To by sme dopadli, ako 12 roční puberťáci, čo ešte obdivujú takýchto tupečkov... : )
quixilver19
7.9.2018 10:03 | |
+29 -1
Reagovať
to jaky cct požičal káru za 100K cigáňovi kks?!?
nikxx
7.9.2018 10:25 | |
+4 -1
road club praha
quixilver19
7.9.2018 11:00 | |
+11 -1
diky za upresnenie. tak majitelovi, ak cita diskus odkazujem, pražačikovi, že je cct. hehe.
Aktuality.sk Globálny pakt o migrácii Prezidentské voľby 2019 Komentáre Šport TV program Počasie Horoskopy
Iveta Radičová.
Richard Sulík ponúkol SaS expremiérke Radičovej Aktuality.sk
Rýchle správy
00:30
Danko by mal opäť obhajovať svoju rigoróznu prácu. V parlamente Aktuality.sk
Svoju rigoróznu prácu Andrej Danko okopíroval z piatich publikácií. „Vykrádať cudzie texty je neprípustné,“ tvrdí opozícia a Danka sa pokúsi odvolať z funkcie.
00:10
Volajú ho Zbabéla. Ako Bugár (ne)menil svoje postoje a miatol ľudí Aktuality.sk
Bugárov Most-Híd prekvapil, keď napriek svojim vyjadreniam vstúpil do vlády so Smerom a SNS. Prekvapil aj vtedy, keď v tejto koalícii zotrval alebo keď pomohol presadiť do RTVS Jaroslava Rezníka.
20.11. 22:00
V Dánsku postrelili bývalého šéfa gangu Los Guerreros Aktuality.sk
V Dánsku postrelili bývalého vodcu gangu Los Guerreros. Informovala o tom v utorok miestna polícia s tým, že stav Nedima Yasara je kritický.
Sopka Fuego sa
Sopka Fuego sa upokojila: Stále vyvrhuje popol a skaly, ľudia sa však vracajú domov
Americký minister
USA majú o kandidátovi na prezidenta Interpolu jasno: Líder by mal byť bezúhonný
Americký
USA uvalili sankcie za dovoz ropy do Sýrie: Tieto organizácie sa dostali na zoznam
Ukrajinský
Ukrajinský prezident vyznamenal odsúdeného novinára: Podľa neho sa zapíše do učebníc
Najviac zdraželo
EÚ zastavila Moldavsku finančnú pomoc vo výške 100 miliónov eur: Obavy o demokraciu v krajine
Moscow,
Tragédia v Rusku: Mysleli si, že lietadlo zrazilo nejaké zviera, pravda bola oveľa hrozivejšia
Dcéra Billa
Foto
Bill Gates chcel kupiť dcérke koňa: Vyfúkol mu ho najbohatší Čech, zaplatil astronomickú sumu
Francúzsky
Prokuratúra vyšetruje stranu prezidenta Macrona: Otázniky okolo financovania volebnej kampane
Britský spevák Ed
Ed Sheeran z ničoho nič prerušil koncert: Dôvod vás doženie k slzám
Alphonso Davies
Foto
Žil v utečeneckom tábore a hrozila mu smrť: Teraz prestupuje do slávneho Bayernu Mníchov!
Donald Trump mal
Foto
Trump udelil milosť moriakovi a predniesol svojský príhovor: Počkať, to mal byť akože vtip?!
Mick Schumacher
Foto
Ide v otcových šľapajách: Schumacherov syn sa predstaví po boku Sebastiana Vettela!