Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 19. 9.
Konštantín
16°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
06.09.2018, 14:30 | TOP Čas

Diskusia: Ani jeden cestujúci neuvoľnil žene miesto cestou vlakom: Uvidíte celú fotku, nebudete veriť vlastným očiam

162 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Intermedary
6.9.2018 16:08 | |
+24 -11
Reagovať
Ludia,ako mozete trpiet takuto kapitalisticku nespravodlivost,ved,ak su ceny v celej eu rovnake,tak musia byt rovnake aj mzdy!!!!!
renton25
6.9.2018 16:20 | |
+2 -2
Mali by byť, ale keď nie sú ani na Slovensku, tak medzi štátmi sa to už nevyrovná..
Intermediary
6.9.2018 16:41 | |
+8 -10
Za socíku stála tehotná mamička v autobuse a šúchala bruškom o rameno výrostka a nič. Ani ho netrklo! Takže kapitalizmus sem nepleť ty tupec!
Intermediary
6.9.2018 16:45 | |
+10 -2
Kapitalisti sa aj tak neprepravujú MHD ale Mercedesmi, Bavorákmi.
bandacenzorov
6.9.2018 19:30 | |
+2 -4
Intermedary Trol čo kradne cudzie nicky. Tak že ako je to s tými "mzdami" za trolovanie? Sú rovnaké u nás tak ako v rusku?
bandacenzorov
6.9.2018 19:35 | |
+0 -3
Intermediary Osobne som mal začiatkom 70 -tych rokov takú skúsenosť, že v autobuse totálne natrieskanom som mal dvojročného syna a teda už nie tak ľahkého v horúčave v kuse na rukách cez mesto na trase dlhej minimálne 8 kilometrov a plnej zátačiek. Takmer mi ruky odpadli. Z držania jeho a nás troch druhou rukou za tyč.
bandacenzorov
6.9.2018 19:47 | |
+1 -3
Mimochodom koncom 60 - tych rokov vtedy s ešte len ale už vysoko tehotnou manželkou sme tak isto cestovali MHD čkou. Stáli sme chrbtom k predným dverám pri sedadlách. samozrejme nikoho ani len nenapadlo uvoľniť jej miesto. Na jednej zo zástavok, nakoľko bus bol preplnený a akísi sedliaci už bývajúci v meste samozrejme so sedliackymi maniermi sa chceli dostať dovnútra a takhrubou silou zatlačili do ostatných. V poslednej chvíli som ten nápor zadržal, lebo ak nie, bola by sa a to už s poriadnym bruchom napichla na operadlo sedadla. Zvrieskol som na nich a od zlosti po uchopení operadla tak potlačil chrbtom, že možno aj povypadávali von. Zanedlho sme už vystupovali a jeden z tých sedliakov niečo cez 30 vystupoval aj so svojou ženou tiež. Hned začal skákať tak som podišiel k nemu že ak sa mu nepáči ako a čo urobili, že ju takmer napichli na oteradlo, tak že môže ešte schytať aj zopár po hube. Samozrejme že sa hrnul,len jeho žena ho v poslednej chvíli nasilu odťahovala. V tej zlosti by som ho vyklepal ako fašírku.Dostal ešte hobovú polievky na rozlúčku, ale neodvážil sa na nič viac
mifil
6.9.2018 20:40 | |
+1 -0
V celej Európe by sa mali mzdy upraviť na slovenskú úroveň. To by nebolo jednoduchšie? Všetci podnikatelia na západe by to prijali.
bancia
6.9.2018 15:58 | |
+25 -33
Reagovať
hanba ľuďom čo tam sedeli! Hlavne že niektorí išli z práce či zo škôl kde celý deň sedeli na riti a vysedení po celom dni z vlaku do posilky
moneyforyou1985
6.9.2018 16:09 | |
+27 -9
presne tak...vsetci mali stat na tych sedackach :D
bandacenzorov
6.9.2018 19:50 | |
+12 -2
Hanba sliepke, ktorá sa nevie pri cestovaní postarať o nakrmenie decka. Ale postaviť sa ako krava a fotiť iných na to má.
moneyforyou1985
6.9.2018 15:57 | |
+16 -48
Reagovať
No keby mi ho pobafala kvalitne tak by som ju pustil... :)
bancia
6.9.2018 16:11 | |
+16 -8
to povedz tvojej starkej
moneyforyou1985
6.9.2018 16:14 | |
+10 -14
Uz je v nebi... ale ty by si mohla...ak prehltas :)
Anahop66
6.9.2018 15:56 | |
+22 -15
Reagovať
Taká naša Lesana,Svetlana ina ..ana z Modrého koníka riesiaca všetky problémy od voľného miesta po konzistenciu sto.lice dieťaťa cez insta
helewole
6.9.2018 15:55 | |
+33 -4
Reagovať
Je to tu o gr gancoch. Keby panstvo dočítalo až do konca, zistilo by, že jedna žena jej flek uvoľnila, ale natlačila sa tam iná. Po upozornení mykla plecom. Tak tú by som riadne naf liaskal....
bugmenot2
6.9.2018 16:23 | |
+12 -1
To bola nejaká z emancipačne pokročilých, ktoré sa už správajú ako hustí chlapi v krčme.
Ferdinand00
6.9.2018 15:50 | |
+45 -20
Reagovať
Veru ešte sa má čas aj fotit,hrať sa s mobilom ale slušne sa spýtať či ju niekto nepusti sadnúť to ju asi nenapadlo
ml6250
6.9.2018 15:45 | |
+12 -16
Reagovať
Nechutne.
bandacenzorov
6.9.2018 19:51 | |
+6 -2
Prečo? Mala skysnuté mlieko?
abvydavatelstvi
6.9.2018 15:39 | |
+52 -55
Reagovať
Kazdy vlak ma vagon ...nebo nekolik kupe pro matky s detmi ...je to tak vsude ..A kdyz si kupovala jizdeku, tak si mela koupit i mistenku ....a za treti ...se 6 mesicnim deckem nema co jezdit na tak dlouhe trasy hromadnym prostredkem ..urcite maji auto a nekdo z rodiny by ji rad odvezl ...NEKTERI LIDE VELMI RADI PROVOKUJI A UKAZUJI SVET V TOM HORSIM SVETLE ...ALE NENI TO TAK ...NA SVETE JE VIC TECH SLUSNYCH A NORMALNICH LIDI ...VIM TO Z VLASTNI ZKUSENOSTI ..
mamtorad8019
6.9.2018 15:43 | |
+37 -32
ty si neuveritelna brzda moja zlata. Nielen zatiahnuta, ale rovno zavarena.
fabulous
6.9.2018 15:47 | |
+30 -15
tu sa neriesi ci ma kazdy vlak vagon a ci si kupi mistenku,alebo ma niekto v rodine auto!!zena poukazuje na ludi aki su sebci,vidim zenu s dietatom tak zdvihnem rit a pustim ju!!
ro.bo.595
6.9.2018 15:48 | |
+19 -5
Bola si niekedy v GB ?. Videla si ake vlaky tam jazdia ?. Su to vlaky otvorene ako u nas ,ziadne kupe a o vagone pre matky s detmi nemoze byt ani reci .Mozno v medzinarodnych vlakoch . Tie medzimestke vlaky su ako u nase elektricky .
abvydavatelstvi
6.9.2018 15:51 | |
+23 -19
Kolik mas decek ...ja 3 ...tak vim co jsem si s nimi mohla nebo nemohla dovolit ... A jeste k tomu jsem pred lety jezdila u Dopravniho podniku ...tak vim co dokazali duchodci ...v nejvetsi spicce, kdy lide odchazeli z prace se vyrojili a hadali se s cestujicimi, ze je nikdo nepusti sednout ...pritom lide byli utahani z fabrik a radi ze sedi .... dopoledne jezdily autobusy poloprazdne, duchodci si mohli kdykoliv nakoupit a vyridit co potrebovali ... TAK SI TY POZNAMKY NECHEJ OD CESTY ...
fabulous
6.9.2018 15:57 | |
+14 -11
abvydavatelstvi ty si schyzofrenicka,,,dva v jednom alebo,tri,,,raz pises ze si lidi maji pomahat a druhy krat nech sa kazdy stara sam o seba,,ja si budem pisat poznamky ake chcem ty truba ceska
ajadruha
6.9.2018 16:01 | |
+4 -6
Vazena vy ste strasna sprostana
abvydavatelstvi
6.9.2018 16:02 | |
+12 -9
Tak kdyz vi ze jsou vlaky v GB preplnene, tak s tim ma pocitat a zaridit se jinak ....A proc na Slovensku pisou o tom co se deje v GB ... SPICLUJI NA FACEBOOKU A PROVOKUJI LIDI ABY SE HADALI ... jako kdyby nemeli o cem psat ...Me zajima kdy vysetri tu vrazdu, ktera se stala pred mesicem v Lubochni na hrbitove ... kdy vysetri jine vrazdy o kterych se vubec nepise ...
ajadruha
6.9.2018 16:03 | |
+6 -9
Vy ste strasna sprostana
abvydavatelstvi
6.9.2018 16:06 | |
+12 -10
Ano lidi si maji pomahat, hlavne na Slovensku ... ale jit s deckem bez kocarku do preplneneho vlaku ...tak musi pocitat se vsim ...nechtej mi tvrdit, ze nema nekoho s autem kdo by ji odvezl ..a vubec ..kdo vi jaka je pravda ...
abvydavatelstvi
6.9.2018 16:15 | |
+8 -4
Kdo je tu sprosty, tak to muzes byt jedine ty ...kdyz vsemu veris , co kde azetaci vyhrabou na cizim facebooku a zvereji, aby jste se tu hadali a urazeli ....Uz se konecne vamatujte, a nenechejte se oblbovat a vyprovokovat ...
bancia
6.9.2018 16:15 | |
+6 -3
vo vlaku neboli všetci dôchodzi a či má auto alebo nemá auto nemusí nikoho zaujímať, išla týmto prostriedkom a stáala v ňom s revúcim deckom! Toto sa udialo, a nie ako ty píšeš keby vtedy o tom potom
abvydavatelstvi
6.9.2018 16:25 | |
+11 -3
A PROC SE VY NA SLOVENSKU HADATE O TOM CO SE DEJE V GB ...😨😨😨😨 PROC PORAD AZETACI ZVEREJNUJI Z FACEBOOKU, TO CO SE DEJE V GB ...NENI VAM TO UZ DIVNE ...
bandacenzorov
6.9.2018 19:53 | |
+1 -1
mamtorad8019 to síce je, ale teraz napísala pravdu. tak že uvoľni ručnú brzdu. Inak sa ti zapečú závity.
bandacenzorov
6.9.2018 19:55 | |
+3 -3
fabulous mimochodom. Ona je ten najväčší csebec. ked cestuje s deckom a nepostará sa o to aby mala na cestovanie aj patričné podmienky. Potom si ide nárokovať aby neboli sebci iní. Môže si trhnúť nohou.
bandacenzorov
6.9.2018 19:58 | |
+1 -1
abvydavatelstvi To je tiež poriadna bl bosť s tými dôchodcami. Ako keby boli povinní sa riadiť podľa toho kto kedy pracuje a kedy má smenu. Nemali by dostať predpísané len povinné časy vychádzok? Alebo rovno uzákoniť, ako bolo za prvej republiky, že cigani mohli cez deň byť na verejnosti len do 11-tej hodiny.
bandacenzorov
6.9.2018 20:00 | |
+1 -2
abvydavatelstvi tak že teraz je to vlastne o čom, O tom ako sa mali zariadiť, alebo o dôchodcoch u nás akí boli a čo robili. To je už na liečenie. takú omáčku ako v tých príspevkoch nedá nikto.
bandacenzorov
6.9.2018 20:03 | |
+0 -3
abvydavatelstvi "Ano lidi si maji pomahat, hlavne na Slovensku ... ale jit s deckem bez kocarku do preplneneho vlaku ...tak musi pocitat se vsim ...nechtej mi tvrdit, ze nema nekoho s autem kdo by ji odvezl ..a vubec ..kdo vi jaka je pravda ..." Ok. aleto isté by sa dalo napísať o tej omáčke o dôchodcoch. ved aj tí zo smien by podľa toho mali počítať so všetkým nie?
bandacenzorov
6.9.2018 20:08 | |
+1 -2
abvydavatelstvi " Kdo je tu sprosty, tak to muzes byt jedine ty ...kdyz vsemu veris!. Jasné to môže byť jedine ona. Keby som tie tvoje drísty z diskusií za tie roky nepoznal, sr ačky z blesku a iného odpadu tak by som tomu možno aj uveril. takto si si na tú otázku, kto je tu sprostý dala odpoved sama. pokiaľ niečo prečítaj si vo svojich príspevkoch tie sústavne drí sty z blesku a iných bulvárnych českých sr ačiek. Ako argumentácie iným
KarlOtisKot
6.9.2018 15:31 | |
+69 -15
Reagovať
Skor neverím tomu, že behá ulicami s 6 mesačným deckom na rukách. Nejaká šatka, alebo kočík nebodaj? Vo vlaku s deckom na rukách už je to o hubu, jej sa podarilo ešte aj fotiť pri tom... Inak nepoviem v električke, metre, alebo inej mhd, ale vo vlaku, kde sa dajú kúpiť miestenky toto skúša? Je jej blbé o miesto požiadať, ale nie je jej blbé sa viktimizovať po sociálnych sieťach... Typická druh mamičky-obeť všetkých, čo sa chcela pochváliť ako kojila na verejnosti a okolie ju neakceptovalo. Ako fakt, podporujem mamičky, som rád keď sa informuje o ich problémoch, o problémoch porodov, dojčenia, samoživiteliek a podobne, ale túto by som teda neobhajoval velmi...
BondovaPravaRuka
6.9.2018 15:31 | |
+87 -27
Reagovať
kam ten svet speje ked zeny pocituju nutkanie "nakrmit" (rozumej vytiahnut cecek) pred davom ludi len aby dieta neplakalo? Zaujimave, ze vyrasli xyz generacii bez toho, aby boli krmeny ci na ulici ci v kaviarni ci uprostred autobusovej zastavky..... ale teraz? Teraz ich treba krmit vsade, lebo vsak na to maju NAROK
mamtorad8019
6.9.2018 15:46 | |
+15 -31
dalsi odbornik na cely svet a prilahle galaxie. Moja zena kojila 4 deti - so 100% istotou ti mozem povedat, ze ziadne kojene dieta nikdy nevyrastlo bez toho, aby bolo krmene podla potreby - teda prave tam, kde sa prave nachadza. Vo vlaku asi nemala velmi na vyber, odist niekam do sukromia...
bandacenzorov
6.9.2018 20:14 | |
+2 -2
mamtorad8019 Odborník na všetke lazy a priľahlé háje. Žiadne dieťa nikdy? To je kedy, za posledné tisícročie? V tom bernolákove ste si ich mohli aj urobiť v centre. bez toho aby vás občas niekto vyrušil.Nie to krmiť. Napokon kedysi boli aj kojenecké fľaše, odsávačky mlieka ale to sa dostávam pre takých do veľmi vzdialenej minulosti. Ako spred dvoch desiatok rokov.
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Ilustračná foto
Pri Šali horel osobný vlak Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 51 min
Komentár Daga Daniša: Za nápadmi Danka cítiť jeho sponzorov Aktuality.sk
Keď Danko prišiel s nápadom rekreačných poukazov pre zamestnancov, mnohí za tým videli populizmus. Skutočný motív Danka však môže byť iný. Obchodný.
00:02
Má takmer sto rokov a bojuje s podvodníkmi Aktuality.sk
V škatuli od topánok nosí dôchodca korešpondenciu s firmou, ktorá mu sľubovala výhru. To, že ho vodia za nos, zistil až po čase. Dnes ostatným seniorom vysvetľuje, ako sa vyvarovať chyby, ktorú spravil on sám.
18.9. 21:52
Hasiči zasahovali pri dvoch hromadných nehodách Aktuality.sk
Bratislavskí hasiči sú opäť v teréne.
Ruský prezident
Putin po zostrelení ruského lietadla prehovoril k Izraelu: Varovanie od ruského prezidenta
Hráč Liverpoolu
V megašlágri uchmatol Liverpool 3 body až v nadstavenom čase: Hamšík v Belehrade nastúpil iba z lavičky
Puma laying on
Druhý pokus o útek sa jej stal osudným: V Južnej Kórei zastrelili pumu, ktorá unikla zo zoo
Tim a jeho
Foto
Kontroverzné fotky exhokejistu NHL: Kvôli tomu, čo zabil, sa mu ľudia vyhrážajú smrťou!
Prieskumné
Slovenský odborník o zostrelení ruského lietadla: Kto podľa neho zlyhal a čo teraz podnikne Moskva?
Na snímke vľavo
Davisov pohár bez Slovenska? O chvíľu možno krutá realita
Tretia najkrajšia
Foto
Krásna modelka skončila v Miss Taliansko na 3. mieste: Pohľad na jej ľavú nohu vzbudil u ľudí nenávisť!
Poľský prezident
Foto
Trump po stretnutí s prezidentom Poľska: USA zvažujú u našich susedov trvalú základňu aj zrušenie víz
Košice porazili
MAC Budapešť nedala Bystrici žiadnu šancu: Košice doma zdolali Miškovec, do Žiliny prišlo iba 311 divákov
Miesto nálezu
Smrť dôchodcu († 70): Nehybné telo hubára našli v potoku
Aimee so svojou
Matka († 28) sa zabila, keď s ňou bola v dome trojročná dcéra: Príšerné, čo muselo dievčatko zažiť
Tragédia si
Foto
V luxusnom madridskom hoteli sa zrútilo lešenie s robotníkmi: Hlásia jednu obeť a 11 zranených