Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 18. 10.
Lukáš
11°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
14.09.2018, 16:00 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Z nevesty sa stala hneď po svadbe vdova: Pohľad na izbu pre mladomanželov ju bude mátať až do konca života

13 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
jenifer_30
15.9.2018 01:53 | |
+1 -5
Reagovať
Tato vychodniarska rec... na nervy...ja im nerozumiem
bubo4645
20.9.2018 17:19 | |
+7 -0
a pre čo na nervy - mne ide na nervy ked sa nejaký-á hrá na pupok sveta a pri tom je to len to isté ako ja - zarež si do ruky ? ide Ti modrá krv ? - zarež ešte raz a oblizni, cítíš vínko - no konečne a ked k tomu zacítíš frndžalicu / z filmu od p. Kronera slová/ tak si s l o v á k - slovenka - tak čo sa tu niekto z nás navyšuje na tej našej obrovskej krajine ? to nie že zas budeme deliť náš obrovský štát na západ stred a východ, raz som už zažil ako sme sa nasrali a rozdelili na čechov a slovákov - mne to vadí
zaneta.knizna
14.9.2018 18:15 | |
+10 -11
Reagovať
Tí muži dnes nič nevydržia. Žena sa vydá, obetuje a on umrie.
slnecnica3
14.9.2018 21:48 | |
+7 -4
Mala ostat pri nom na svadobnu noc. Ona odisla sa este zabavat.
anavika
14.9.2018 16:37 | |
+74 -7
Reagovať
Ďalši z ebnutých člankov,z ktoreho sme sa nič nedozvedeli
1959okuliare
14.9.2018 19:06 | |
+12 -1
Presne to som chcela aj ja napísať. A väčšinou vymyslené. Pisálkovia, neni o čom písať
Creizi
14.9.2018 16:14 | |
+23 -12
Reagovať
Z nevesty sa stala hneď po svadbe miliónová vdova...(◉◡◔) ?
tazkapohoda
14.9.2018 16:05 | |
+11 -41
Reagovať
Ta ta nebul ani na redevovim?
mcmcmcmc68
14.9.2018 16:11 | |
+46 -13
a tebe kto rozumie čo si sem napísal ,?
tazkapohoda
14.9.2018 16:13 | |
+25 -30
Ta ci nebul na redovim, kec posol spac pred pulnocu. Ta to dze tak na veselu se robi..
dila1
14.9.2018 16:22 | |
+20 -12
tazka...,ale nie pohoda! Skôr diagnóza!
Lajci23
14.9.2018 19:24 | |
+7 -3
Trefna poznamka a nifto nerozumi ..co to za ludze
slnecnica3
14.9.2018 21:50 | |
+6 -1
Tež še čudujem, že mladi pošol tak skoro spac. A nevesta še sama vracela na oslavu, asi zatancovac redovi tanec, zarobic peňeži,šak ku temu jej mladeho netrebalo.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Policajný prevoz
Vražda Jána Kuciaka: Zoltán Andruskó uzavrel s prokurátorom dohodu o vine a treste Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Oleksandr
Foto
Zinčeko prežíva krásne dni: Po postupe pobozkal reportérku, na druhý deň sa s ňou zasnúbil
Kde sa skryli
Kde sa skryli hlavní aktéri Gorily? Niektorí zastávajú lukratívne pozície, po zvyšku akoby zľahla zem
Poslanci počas
Plénum schválilo novelu o príspevkoch ŤZP: Pomoc pre ľudí trpiacich autizmom a aspergerom
(ilustračné foto)
Schválené: Rodičia mladší ako 33 rokov budú mať nárok na 5-týždňovú dovolenku
Obvinená
Aktualizované
Súd s falošným lekárom z bratislavského domovu dôchodcov: Ivan tvrdí, že je nevinný
Samuel Buček
Rušno okolo hokejistu Bučeka: Dohodol sa so Zlínom, o necelých 24 hodín prestup zrušil!
Agáta a Jakub
Toto Agátu Prachařovú zabolí: Manžel Jakub už má inú, je to ex slovenského športovca!
Foto
Fotka chlapíka z letiska nemá chybu: Uvidíte ho v plnej kráse, pochopíte, prečo sa z nej stal hit
Vo vile v Ivanke
Bičanove machinácie s domom, odkiaľ vyhnal exmanželku Editu: Neuhádnete, koho si tam nasťahoval
Katalánci žiadajú
Ďalší konflikt: Prívrženci nezávislosti Katalánska zablokovali cesty vedúce do Francúzska
Béla Bugár (60)
Aktualizované
Topiaci Most-Híd sa aj slamky chytá: Tri maďarské strany budú mať vo voľbách spoločnú kandidátku
Lucao (vpravo)
Zabudnite na Neymara a Ronalda! Senzačný gól v plážovom futbale je hitom internetu