Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 23. 9.
Zdenka
13°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
06.09.2018, 08:05 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Šťastná mamička Adriana Sklenaříková s vytúženou dcérkou: Prvá fotka roztomilej Niny

51 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Sony120496
6.9.2018 23:46 | |
+10 -3
Reagovať
Urcite vytuzene babatko. Nech sa dari, hlavne vela zdravia.
mirnix-dirnix
6.9.2018 22:59 | |
+17 -14
Reagovať
Karieristka skocila jak besna na prvu ponuku od hociakeho pofiderneho francuzskeho bulvarneho platku za fotky jej dcero-vnucky. Preto si dotiahla svoju mamu z SK ako baby-sitterku aby mohla dalej nuchat nove ksefty ?
sudan
6.9.2018 21:17 | |
+15 -18
Reagovať
bohaty uspesny a skaredy muz si vzal krasnu a hlupu zenu a veril ze jeho dcera bude krasna po matke a uspesna po otcovi..dcera bola hlupa po matke a skareda po otcovi
sakoakravata
6.9.2018 23:23 | |
+10 -6
no mas tazky osud, zmier sa s tym bejby
Jojkojojko
6.9.2018 17:36 | |
+35 -10
Reagovať
...a keď malá vyrastie,tak jej môže porozprávať,aká jej rodina bola za socíku chudobná a čo všetko nesmeli...
padro
6.9.2018 18:48 | |
+21 -11
dufam, že jej uz kupili plavky, ktore Adriana v Ceskoslovensku nemala
rena0123
6.9.2018 16:23 | |
+28 -5
Reagovať
Pekne, že sa im to podarilo, ale je to skôr ich vnúča ako dieťa, nech sú zdraví a hlavne dlho žijú :)
mirnix-dirnix
6.9.2018 16:07 | |
+37 -20
Reagovať
Cim to je ze ja som starsi od Sklenarky a este k tomu som chlap ale nemam ani jednu z tych nespocetnych vrasok a vyzitu tvar ako ma ona. Aj na fotkach pred tehotenstvom. Zena, ex-topmodelka svetoveho formatu, urcite cvicila, stravovala sa zdravo, pouzivala najdrahsiu kozmetiku a chodila do luxusnych wellness salonov ale aj tak je vraskavejsia a vyzitejsia nez nejaka JRD dojicka alebo traktoristka v stejnom veku jak ona. Asi to budu geny...
sexibabina
6.9.2018 16:22 | |
+31 -24
Skús dať sem foto a posúdime - inak je to len tvoj samoľúby názor.
mirnix-dirnix
6.9.2018 22:48 | |
+10 -7
Si 64 rocna dochodkyna a babicka a myslis si ze si "sexibabina"...Neviem kto je tu z nas dvoch nerealisticky a samoluby... :D:D
sakoakravata
6.9.2018 23:26 | |
+2 -6
to bude tym, ze furt sedis za kompom a tvoj zivot je taky „bohaty „ na realne zazitky, ze sa ti stratila mimika mily fantomas, k tomu zavist krasna slovenska a si jak novy
Infineon1
6.9.2018 14:59 | |
+20 -18
Reagovať
Multi kulti rodina ide prikladom. Macaron ju mozno oceni, a Angela asi tiez. Ktovie preco biely nebol dost IN...
Bilirubin
6.9.2018 14:37 | |
+33 -14
Reagovať
To rozprava, ako keby ina ziadna este nerodila...
imrichgrznar
6.9.2018 14:34 | |
+12 -54
Reagovať
Adriana a ten Ohovniak nakotili a následne okotila bastarda pangharta neurčitej pleti a vyznania. WIWAT SLOVAKIA.
meeandros
6.9.2018 15:31 | |
+23 -11
Ty si riadny potkan, nazzihnida. Nevdelana, tupa, sprosta svoloc. Neboj-RKC, ako vodca vasej vlcej svorky. Oni su obaja katolici, Ty, chmulo!
sakoakravata
6.9.2018 23:28 | |
+2 -1
ty si silny hybrid
Taminocka
6.9.2018 14:26 | |
+57 -9
Reagovať
prajem rodičom, aby Ninočka bola pre nich požehnaním a radosťou. A cením si, že dali také meno a nevymýšľali, ako Saganovci, či Pocisková,,,
mirnix-dirnix
6.9.2018 16:11 | |
+14 -23
No to je sice pravda ale s priezviskom Hovnanianova ci ako sa vola jej armensky manzel moc vymyslat nemoze... S tym velke terno nevymyslis...
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Lídri opozičnej
Voľby 1998: ako sa stal z čiernej diery tiger Európy. Spomienky premiéra Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 6 min
Za Slovákmi na Zakarpatie: Čo na Ukrajine ostalo po „našich“? Aktuality.sk
Pána Ivana, ktorý slávil storočné jubileum, sa gratulanti pýtali, aké krajiny mal počas života možnosť spoznať. Pán Ivan im hovorí: „Hneď niekoľko! Rakúsko-Uhorsko, Česko-Slovensko, Maďarsko, Sovietsky zväz, Ukrajinu.“ „To ste toho pochodili!“ zalamovali rukami gratulanti. „Ale kdeže! Ani som sa nepohol z dediny.“
22.9. 19:40
Na východe havaroval autobus a dve autá Aktuality.sk
Hasiči a záchranári aktuálne zasahujú pri dopravnej nehode autobusu a dvoch motorových vozidiel v Turni nad Bodvou v okrese Košice-okolie.
22.9. 17:44
V Rusku sa opäť konali protesty proti dôchodkovej refome Aktuality.sk
Rusi protestovali proti dôchodkovej reforme, ktorá sa dostala do druhého čítania.
Bez servítky:
Foto
Bičan si drsne podal tri známe spevácke hviezdičky: Strápni ich pred celým národom!
Astrologička:
Dedička po herečke Vilme Jamnickej († 101): Horoskopy známych ľudí skončili v plameňoch
Garajová má
Seriál Naši čakajú zmeny, Garajová Schrameková neskrýva sklamanie: Veľavravné slová herečky
Životná dráma chorvátskeho futbalistu Klasniča: Už mi nemá kto z rodiny darovať obličku!
Odbory vyhlásili vojnu dopravnému podniku v Bratislave: Slovenskí vodiči majú horšie podmienky ako Ukrajinci!
Bugár odchodom Žitňanskej prišiel o stranícku dvojku: Stratí MOS T slovenských voličov?
Primátorka
Foto
Boj o primátorské kreslo v Humennom: Vaľovej sa postaví jej exhovorkyňa
Danny DeVito
Danny DeVito (73) dostal cenu za celoživotné dielo: Vyzdvihli hlavne jeho všestrannú kariéru
(ilustračné foto)
V Kanade sú bez elektriny desaťtisíce ľudí: Prišli sme o všetko, neporušená zostala len chladnička na pivo
Dvaja
Milan zbiera všetko o svojom slávnom menovcovi: Môj život som zasvätil Štefánikovi
Man writing in
Novinári napísali o zlom vynakladaní peňazí EÚ: Zadržala ich polícia
Pečovský novým
Pečovský sa stal novým rekordérom najvyššej súťaže: Viktor nastúpil na 405. duel