Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 13. 11.
Stanislav
8°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
05.09.2018, 20:03 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Najdrsnejšia kniha o Trumpovi nenechala prezidenta chladným: Búrka v Bielom dome!

12 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
RuskaPravda
6.9.2018 10:33 | |
+2 -5
Reagovať
poradcovia Trumpa v nej označili prezidenta za "***a" a "klamára". ... V klamárovi sa plne zhodne s Putlerom.
marin50
6.9.2018 09:15 | |
+7 -1
Reagovať
A osud celej planéty je v rukách takýchto šialencov. Naša existencia je v najvyššom ohrození.
poslednadivoska
6.9.2018 08:44 | |
+4 -2
Reagovať
Všetci vieme, že Trump je rozmaznané decko... tak snáď aj táto kniha ho pomôže položiť. Sa čudujem, že ešte nezačali s impeachmentom - ideálny čas. Lebo je to hanba. Krásne dokazujúca že na to, aby zvíťazilo zlo stačí, keď dobrí ľudia neurobia nič. Našťastie dosť dobrých ľudí sa ho nebojí a robia. Toto je demokracia
Navted1
5.9.2018 20:58 | |
+16 -5
Reagovať
Takých i.d.i.o.t.o.v a vládnucich politikov je momentálne na svete neúrekom.Bludári,táraji ovládli mysle ľudí a tí si ich volia,ako mesiašov v nádeji,že sa budú mať dobre.
Mennert
5.9.2018 20:30 | |
+23 -7
Reagovať
Pravda sa zle počúva.Porekadlo znie že bez vetra sa ani lístok nepohne takže môj osobný názor že kniha určite obsahuje aj pravdivé informácie ktoré Trumpa nevykreslia zrovna v najlepšom svetle preto tak zúri.
Takyjedenchlapec
5.9.2018 20:23 | |
+12 -8
Reagovať
A ja by som s poradcami aj suhlasil a este by som dodal ze je terorizuje manzelku
poloprofik
5.9.2018 20:19 | |
+14 -5
Reagovať
Búrka v šerbly !
Perun432
5.9.2018 20:16 | |
+19 -6
Reagovať
Vidíme že bulvárne cundricky sú všade rovnaké.
Alpacream
5.9.2018 20:15 | |
+9 -20
Reagovať
ludia nad 60 rokov nech si uzivaju dochodok a nevypisuju bludy do sveta
Alpacream
5.9.2018 20:16 | |
+3 -6
***ovi je kazdy ***
Alpacream
5.9.2018 20:18 | |
+5 -5
pre hlu-pa-ka je kazdy hlu-py.
cat1
5.9.2018 20:34 | |
+4 -4
A zastavat funkciu prezidenta mozu?
ESPACER
5.9.2018 20:10 | |
+19 -14
Reagovať
...tak už sa to konečne aj američania dozvedia akého káčera donalda to majú za prezidenta...lebo inak celý svet to vie, čo je v tej knihe napísané....
  • «
  • 1
  • »
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Novozvolený
Matúš Vallo: Pre každého slušného poslanca mám neuveriteľné lákadlo Aktuality.sk
Rýchle správy
04:10
NAKA: Mafia pašuje kokaín cez slovenské firmy Aktuality.sk
Práve v zásielkach z Južnej Ameriky mala do Európy pašovať kokaín aj 'Ndrangheta. O jej prepojení na Slovensko písal vo svojom poslednom článku zavraždený novinár Ján Kuciak.
02:10
Komentár Petra Bárdyho: Podozrenie, že Fico zneužil tajné služby Aktuality.sk
Robert Fico vyslovil niečo, čo vzbudzuje vážne obavy.
00:10
Vražda zakladateľa gangu sýkorovcov: rozbehne sa súd? Aktuality.sk
Ostro sledovaný proces s obžalovanými z popravy Miroslava Sýkoru spred 21 rokov viazne, tento rok sa neustále odročuje. Ďalšie pojednávanie je naplánované na dnes.
Izraelské
Izrael udrel zo vzduchu: Bombardovanie Gazy ako odveta za 200 vypálených rakiet
Političke Su Tij
Politickej líderke vzali ocenenie: Zapredala svoje ideály, tvrdí Amnesty International
Armádny plukovník
Rakúsko hlási posun v kauze ruského špióna: Skončí dôchodca vo väzbe?
Migranti sa
Pri Turecku sa utopili ďalší migranti: Väčšina z nich boli deti
Priaznivci
Hovorca maďarskej vlády vo Viedni: Sebavedomé slová na adresu Orbánovho Fideszu
Ukrajina sa
Atentát na ukrajinskú aktivistku: Uväznili podozrivého z objednávky útoku
Hockey skates
Z tejto fotky vám príde zle: Mladému hokejistovi odrezala korčuľa kúsok paže
Šéf Smeru
Šéf Smeru v otvorenom rozhovore: Chystá sa odísť z politiky? Fico dal jasnú odpoveď
Tréner Cifranič
Tréner Trenčína Vladimír Cifranič o príčinach krízy: Takú mizériu som ešte nezažil!
Diaľnicu
Foto
Vodičovi sa naskytol desivý pohľad: Pozerajte, čo sa rozmnožilo na ceste!
Na snímke hráč
Foto
Šokujúca fotka hviezdneho futbalistu: Pohľad na jeho rozkrok vás bude ešte dlho mátať
Stan Lee zomrel
Smutná správa pre fanúšikov Marvel komiksov: Zomrel otec Hulka, Spidermana či Thora