Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 17. 9.
Olympia
16°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
06.09.2018, 16:00 | Správy | Servis

Diskusia: Herečka Kanócz odišla s dieťaťom hneď po pôrode: Kedy je vhodné opustiť pôrodnicu?

11 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Sfinga2013
8.9.2018 12:24 | |
+1 -0
Reagovať
Ja som sice mala cisarske a musela som samozrejme zostat ale bolo to otrasne - ze v nemocnici ma pomoc a rady? Hahahhhaha kazdy tam na mna kaslal, doma by mi pomohla aspon mama a manzel a tak, takto som bola odrezana od sveta, s rozrezanym bruchom odkazana na seba a o strave sa ani nevyjadrujem....jedine co sestricky vedeli bolo vtrhnut o 6ej do izby, zazat vsetky svetla a zmerat teplotu a to bolo vsetko, kazdy den som preplakala, ak by bola moznost na 100% by som sla radsej domov....a to mam dve deti a bolo to rovnake pri oboch a velmi ma to odradilo mat tretie :-( a ak ide o lekarsku pomoc ked som hovorila ze ma rana velmi boli tak mi odvrkli na pobavenie, ze tam nemam zips a mam to zasite, ani mi to neskontrolovali...
Makulienka222
6.9.2018 22:16 | |
+7 -1
Reagovať
Vo svete je trend, ze zena rano porodi a podvecer uz cestuje s babom domov...v Anglicku moja svagrina takto pochodila...Nevedeli sme, ci sa smiat, ci plakat. Ja som za to, ze dva- tri dni po porode zostat, predsa je to istota...
Matka11
6.9.2018 16:39 | |
+18 -3
Reagovať
bude behať po pediatroch na vyšetrenie. v nemocnici urobia všetky na jednom mieste.
karolina322
6.9.2018 16:25 | |
+16 -3
Reagovať
ja osobne by som vydržala aspoň 2 dni. kvoli dieťaťu, nech majú lekári čas na všetky vyšetrenia
tabatas
6.9.2018 16:18 | |
+21 -10
Reagovať
uz, prosim, nedavajte ako priklad tutu osobu,vacsina zien nema problem ostat po porode v nemocnici,odlucenie od manzela ako dovod ist domov ,no ,ja sa zasmejem
karolina322
6.9.2018 16:39 | |
+5 -3
podľa mňa, ju ako príklad nedávajú. Len čisto polemika :-)
tabatas
6.9.2018 16:43 | |
+11 -7
ver tomu, ze niektore zeny to zoberu ako najnovsi trend
TARA777
6.9.2018 16:56 | |
+12 -2
To nie je najnovší trend. Rómky zdrhali po pôrode z nemocnice už za totáča...
tabatas
6.9.2018 17:00 | |
+8 -4
hovorim o bielych zenach,ciganky nepodpisali ziadny revers,jednoducho zdrhli ,castokrat bez decka
TARA777
6.9.2018 17:05 | |
+9 -2
Veď áno, ale aj tak nič nové pod slnkom. Osobne si myslím, že sa celebritka potrebovala zviditeľniť, nič iné za tým nevidím...aj princezná Kate šla po pôrode domov.
karolina322
6.9.2018 17:19 | |
+12 -0
S Kate by som toto ozaj nesrovnávala. To je trocha iný level, iný prípad. Lekári boli po ruke isto aj v paláci, kebyže nastanú komplikácie
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Premiér Robert
Komentár Daga Daniša: Oligarchovia presedlávajú na „projekt Drucker“ Aktuality.sk
(ilustračné foto).
Na Slovensko sa rúti studený front, teploty pôjdu dramaticky dole: Mrazivá predpoveď!
Minister princ
Aktualizované
Minister bin Salmán: Saudskoarabský trh s ropou bude plne funkčný do konca septembra
Tragédia, ktorej
Tragédia, ktorej sa nedalo zabrániť: Obidve autá porušili zákaz vjazdu, ich stret dopadol príšerne
Tréning Juventusu
Praskli mu nervy? Higuaín kopol do jedného z trénerov
DJ-ka Bonnie
Foto
Žena sa počas tehotenstva vykŕmila na 104 kíl: Premena roka! Z bacuľky je ultraštíhla sexica
Humanitárna loď
Záchranárska loď Ocean Viking má na svojej palube už 109 migrantov vrátane 22 detí
Karel Gott (80)
Foto
Ťažko chorý Karel Gott ukázal, ako sa na ňom podpísala rakovina: Najnovšia fotka maestra
Young Boy Student
Kvíz
TOP 11 kníh, ktoré by ste mali poznať: Priradíte ich k správnemu autorovi?
Budú úspešní? Vodní slalomári si na „slovenskom“ kanáli veria
Diana Hágerová sa
Diana Hágerová odhalila svoju závislosť: Bez tohto nevyjde z domu ani na krok!
Jasmina Alagič
Foto
Koniec tajnostiam! Rytmus prvýkrát ukázal Sanela v celej kráse: Jeho výraz nemá chybu
Foto
Sexice prezradili to, čo zaujíma každého chlapa: Toto je kľúč k ženskému srdcu!