Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 22. 9.
Móric
15°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.09.2018, 15:00 | Tip od Vás | Zahraničie

Diskusia: Ivana šla s rodinou na dovolenku do Chorvátska: Obrovské sklamanie! Do tejto časti už nikdy viac nepríde

75 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Darlene111
6.9.2018 05:13 | |
+51 -11
Reagovať
Fiha ako sa tu majitelia a zamestnanci cestoviek snazia🤪nic na tom nezmenia....dokazne fotky hovoria za vsetko...otras,spina a,plesnina
RoseBowl
5.9.2018 22:13 | |
+19 -88
Reagovať
kolko stal pobyt?? isto sli busom za par supov a CK z hornej dolnej, tak im treba
Toqemada
5.9.2018 22:40 | |
+82 -15
A kde si bol ty ty snob: Na bicykli v Zalužanoch???
zuj-muj-chuj
5.9.2018 23:05 | |
+76 -15
Ty prosím ťa zájdi za svojou matkou, a daj jej do rúk veľkú tašku. Keď sa ťa spýta, načo jej ju dávaš, tak ju pekne popros, nech ťa ešte donosí... ;))
pmmp1
6.9.2018 09:45 | |
+10 -18
jasné, že bol najlacnejší aký mohol byť...v 4* hoteli. A atak to aj dopadlo. Radšej ako si priplatiť, je lepšie vyplakávať do novín.
15LILA
5.9.2018 22:11 | |
+32 -46
Reagovať
Navštívila som tento rezort už 3 krát a to čo pani tvrdí je absolútny blud...pochybujem že by dali plesnivý apartmán ale samozrejme stať sa môže ale keď je problém vždy to vyriešia..4* apartmany sú top...my chodíme do 3* a pradlo,uteráky a aj apartmán vždy čistučké..strava fajn a program pre deti a celkový dojem super...tak ale samozrejme sto ludí sto chutí
mathew1211
5.9.2018 22:26 | |
+23 -20
My sme boli v 4* apartmane pre 6 ludi a bol uplne v pohode. Jedina vec co bola ze vstavana chladnicka nemala ten dreveny kryt z linky ale to ma az tak netrapilo... Inak vsetko uplne v pohode a my sme si tu dovolenku uzili...
mathew1211
5.9.2018 22:28 | |
+23 -12
Tiez sme tam boli v juni a bolo to uplne v pohode. Mali sme 4* apartman pre 6 ludi. Neni to zrovna Malorca alebo Kreta ale ked ma niekto dieta a nechce letiet tak je super moznost.
zuj-muj-chuj
5.9.2018 23:13 | |
+24 -41
Tie mínusky sú iste od zakomplexovaných buranov, ktorí závidia aj rakovinu, a isto neboli ďalej ako sto kilometrov od svojho valala...
quixilver19
5.9.2018 21:53 | |
+11 -26
Reagovať
bábovka, nič nevydrží kks.
kubig64
5.9.2018 21:50 | |
+51 -34
Reagovať
To je sa do Chorvátska ani nechystám, nič ma tam neláka.
proceed
5.9.2018 21:37 | |
+22 -34
Reagovať
v Zatone som bol presne takto pred rokom - mozno aj v rovnakom rezorte v 4* apartmane... obrovske sklamanie sa nekonalo, a uz urcite nic take aby som to riesil cez internet. Mozno to nebolo ako 4* inde vo svete, ale nemali sme problem. Nas vtedy 1,5 rocny syn sa krasne vyhral v rezorte, lebo na kazdom kroku boli ihriska, pieskov
pmmp1
6.9.2018 09:47 | |
+19 -11
tu mínuskujú samí fajnšmekri, ktorí by inde ako do Dubaja nešli, ale pritom boli nanajvýš na balatone v stane.
s.siroky
8.9.2018 12:48 | |
+2 -1
mozte napisat nazov toho rezortu? celkom ma to zaujalo
proceed
5.9.2018 21:34 | |
+18 -23
Reagovať
v Zatone som bol presne takto pred rokom - mozno aj v rovnakom rezorte v 4* apartmane... obrovske sklamanie sa nekonalo, a uz urcite nic take aby som to riesil cez internet. Mozno to nebolo ako 4* inde vo svete, ale nemali sme problem. Nas vtedy 1,5 rocny syn sa krasne vyhral v rezorte, lebo na kazdom kroku boli ihriska, pieskova plaz viac ako dostacujuca, nove bazeny, este v septembri animacne programi pre deto. Takze najprv si to tam chodte overit, a potom piste taketo kraviny. Tento rok to bolo Altania-Caorle, a pripustam, ze sa nam viac pacilo ako v Zatone - lacnejsie, lepsia cesta, krajsi apartman atd... Ale zeby CHR stalo za napisanie takehoto clanku? Ked nemate o com pisat, tak radsej nepiste nic!!!
Toqemada
5.9.2018 21:33 | |
+56 -23
Reagovať
Jeden hotel neznamená celú oblasť.Strávil som v Chorvátsku viacero dovoleniek, netvrdím, že vždy a všetko bolo OK, ale vždy sa tam rád vrátim. Milú ľudia, krásne a čisté more, priaznivé ceny Niet čo dodať . .
Banasovic99
5.9.2018 23:41 | |
+45 -24
Mili ludia su ked im platis...inak juhoši su ču.ra.ci
danata1
5.9.2018 21:25 | |
+45 -6
Reagovať
Zaujalo ma,že sme sa síce dozvedeli ako vyzerá "peklo" v apartmáne,ale nedozvedeli sme sa,v ktorom ☺☺☺.Mohla nám Ivana dať foto pre výstrahu,či?
zuj-muj-chuj
5.9.2018 23:17 | |
+26 -17
Ale prosím Ťa! Žiadne peklo, jediné peklo mal vo svojich trencľoch nejaký bulvárny škrabák, ktorý rýchlo potreboval niečo načmárať, aby si mohol ísť večer kúpiť dva obschnuté rožky a k tomu nejaký krabičák na zapitie. ;D Proste jedna vyfabulovaná story /nadáva sa tomu aj HOAX/, nič viac a nič menej...
danata1
6.9.2018 07:42 | |
+18 -4
No,tak ale ofotené plesne asi HOAX nebudú a ak máš dieťa s astmou alebo alergiou,tak sa ti začne dusiť a to by si zažiť určite nechcel.Netreba to zľahčovať.
erik2001
5.9.2018 21:24 | |
+74 -19
Reagovať
Zacinam mat pocit ze do Chorvatska sa uz vobec neoplati chodit vsetko zdrazelo buduci rok idu zase sluzby hore uz sa stazuju aj Nemci...
Toqemada
5.9.2018 21:34 | |
+36 -17
Tí sa sťažujú vždy a všade .
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Silný vietor
Po Elene dorazí do Európy ďalší orkán Aktuality.sk
Rýchle správy
12:20
Nehodu pri Pezinku neprežil 27-ročný motocyklista Aktuality.sk
Nehoda sa stala medzi obcami Slovenský Grob a Chorvátsky Grob.
11:23
Pavučiny Pavúky vytvorili na pobreží v Grécku gigantickú pavučinu Aktuality.sk
Pavúky vytvorili pavučiny, ktoré pokryli stromy, kríky a rastliny.
11:05
Po Elene dorazí do Európy ďalší orkán Aktuality.sk
Sobotné ráno bolo na viacerých miestach veterné, no vietor začal pomaly od severozápadu slabnúť.
Ľubomír Višňovský.
Višňovskému nachystali v Los Angeles veľkú poctu: Zaradí sa medzi legendy
Husté pavučiny
Foto
Strašidelné zábery z Grécka: Tisícky pavúkov sa prebudili k životu, pozrite, čo po sebe zanechali
Boris Pršo
Od vážneho kolapsu uplynul rok: Pripravuje sa Boris Pršo na veľký návrat do Markízy?
Výťahy sa často
Nešťastie v Bratislave: Dieťatku (2) zaseklo nožičky do výťahovej šachty
Na bratislavskej
Dramatická zmena počasia je tu: Na bratislavskej Kolibe vyčíňal extrémne silný vietor
Filip Šebo.
Filip Šebo si splnil sen: Bývalý slovenský futbalista mieri na svetový šampionát
Julian Assange
Šokujúce odhalenie portálu The Guardian: Rusko pripravovalo Assangeov útek z Londýna!
Zachránení
Skaza trajektu v Tanzánii: Hlásia už viac ako 160 obetí, vo vode bolo počuť zvuky
Nešťastníkovi
Nešťastníkovi odplavilo auto priamo pred očami: Záplavy na Britských ostrovoch pokračujú!
Čo spája tohto
Foto
Horúca stopa! Vyšetrovanie vraždy Kuciaka († 27) a Kušnírovej († 27): Našli muža z identikitu?
Sexi Soňa snáď
Foto
Prezradila ich spoločná fotografia: Skrotí bývalého hokejistu táto sexica?
Osem mŕtvych a 20
Aktualizované Foto
Vojenská prehliadka v Iráne sa zmenila na peklo: Útočníci zabili 24 ľudí, 53 je zranených