Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 19. 2.
Vlasta
-1°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.09.2018, 15:00 | Tip od Vás | Zahraničie

Diskusia: Ivana šla s rodinou na dovolenku do Chorvátska: Obrovské sklamanie! Do tejto časti už nikdy viac nepríde

88 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Darlene111
6.9.2018 05:13 | |
+51 -11
Reagovať
Fiha ako sa tu majitelia a zamestnanci cestoviek snazia🤪nic na tom nezmenia....dokazne fotky hovoria za vsetko...otras,spina a,plesnina
RoseBowl
5.9.2018 22:13 | |
+19 -88
Reagovať
kolko stal pobyt?? isto sli busom za par supov a CK z hornej dolnej, tak im treba
Toqemada
5.9.2018 22:40 | |
+82 -15
A kde si bol ty ty snob: Na bicykli v Zalužanoch???
zuj-muj-chuj
5.9.2018 23:05 | |
+76 -15
Ty prosím ťa zájdi za svojou matkou, a daj jej do rúk veľkú tašku. Keď sa ťa spýta, načo jej ju dávaš, tak ju pekne popros, nech ťa ešte donosí... ;))
pmmp1
6.9.2018 09:45 | |
+10 -18
jasné, že bol najlacnejší aký mohol byť...v 4* hoteli. A atak to aj dopadlo. Radšej ako si priplatiť, je lepšie vyplakávať do novín.
15LILA
5.9.2018 22:11 | |
+32 -46
Reagovať
Navštívila som tento rezort už 3 krát a to čo pani tvrdí je absolútny blud...pochybujem že by dali plesnivý apartmán ale samozrejme stať sa môže ale keď je problém vždy to vyriešia..4* apartmany sú top...my chodíme do 3* a pradlo,uteráky a aj apartmán vždy čistučké..strava fajn a program pre deti a celkový dojem super...tak ale samozrejme sto ludí sto chutí
mathew1211
5.9.2018 22:26 | |
+23 -20
My sme boli v 4* apartmane pre 6 ludi a bol uplne v pohode. Jedina vec co bola ze vstavana chladnicka nemala ten dreveny kryt z linky ale to ma az tak netrapilo... Inak vsetko uplne v pohode a my sme si tu dovolenku uzili...
mathew1211
5.9.2018 22:28 | |
+23 -12
Tiez sme tam boli v juni a bolo to uplne v pohode. Mali sme 4* apartman pre 6 ludi. Neni to zrovna Malorca alebo Kreta ale ked ma niekto dieta a nechce letiet tak je super moznost.
zuj-muj-chuj
5.9.2018 23:13 | |
+24 -41
Tie mínusky sú iste od zakomplexovaných buranov, ktorí závidia aj rakovinu, a isto neboli ďalej ako sto kilometrov od svojho valala...
quixilver19
5.9.2018 21:53 | |
+11 -26
Reagovať
bábovka, nič nevydrží kks.
kubig64
5.9.2018 21:50 | |
+51 -34
Reagovať
To je sa do Chorvátska ani nechystám, nič ma tam neláka.
proceed
5.9.2018 21:37 | |
+22 -34
Reagovať
v Zatone som bol presne takto pred rokom - mozno aj v rovnakom rezorte v 4* apartmane... obrovske sklamanie sa nekonalo, a uz urcite nic take aby som to riesil cez internet. Mozno to nebolo ako 4* inde vo svete, ale nemali sme problem. Nas vtedy 1,5 rocny syn sa krasne vyhral v rezorte, lebo na kazdom kroku boli ihriska, pieskov
pmmp1
6.9.2018 09:47 | |
+19 -11
tu mínuskujú samí fajnšmekri, ktorí by inde ako do Dubaja nešli, ale pritom boli nanajvýš na balatone v stane.
s.siroky
8.9.2018 12:48 | |
+2 -1
mozte napisat nazov toho rezortu? celkom ma to zaujalo
proceed
5.9.2018 21:34 | |
+18 -23
Reagovať
v Zatone som bol presne takto pred rokom - mozno aj v rovnakom rezorte v 4* apartmane... obrovske sklamanie sa nekonalo, a uz urcite nic take aby som to riesil cez internet. Mozno to nebolo ako 4* inde vo svete, ale nemali sme problem. Nas vtedy 1,5 rocny syn sa krasne vyhral v rezorte, lebo na kazdom kroku boli ihriska, pieskova plaz viac ako dostacujuca, nove bazeny, este v septembri animacne programi pre deto. Takze najprv si to tam chodte overit, a potom piste taketo kraviny. Tento rok to bolo Altania-Caorle, a pripustam, ze sa nam viac pacilo ako v Zatone - lacnejsie, lepsia cesta, krajsi apartman atd... Ale zeby CHR stalo za napisanie takehoto clanku? Ked nemate o com pisat, tak radsej nepiste nic!!!
Toqemada
5.9.2018 21:33 | |
+56 -23
Reagovať
Jeden hotel neznamená celú oblasť.Strávil som v Chorvátsku viacero dovoleniek, netvrdím, že vždy a všetko bolo OK, ale vždy sa tam rád vrátim. Milú ľudia, krásne a čisté more, priaznivé ceny Niet čo dodať . .
Banasovic99
5.9.2018 23:41 | |
+45 -24
Mili ludia su ked im platis...inak juhoši su ču.ra.ci
danata1
5.9.2018 21:25 | |
+45 -6
Reagovať
Zaujalo ma,že sme sa síce dozvedeli ako vyzerá "peklo" v apartmáne,ale nedozvedeli sme sa,v ktorom ☺☺☺.Mohla nám Ivana dať foto pre výstrahu,či?
zuj-muj-chuj
5.9.2018 23:17 | |
+26 -17
Ale prosím Ťa! Žiadne peklo, jediné peklo mal vo svojich trencľoch nejaký bulvárny škrabák, ktorý rýchlo potreboval niečo načmárať, aby si mohol ísť večer kúpiť dva obschnuté rožky a k tomu nejaký krabičák na zapitie. ;D Proste jedna vyfabulovaná story /nadáva sa tomu aj HOAX/, nič viac a nič menej...
danata1
6.9.2018 07:42 | |
+18 -4
No,tak ale ofotené plesne asi HOAX nebudú a ak máš dieťa s astmou alebo alergiou,tak sa ti začne dusiť a to by si zažiť určite nechcel.Netreba to zľahčovať.
erik2001
5.9.2018 21:24 | |
+74 -19
Reagovať
Zacinam mat pocit ze do Chorvatska sa uz vobec neoplati chodit vsetko zdrazelo buduci rok idu zase sluzby hore uz sa stazuju aj Nemci...
Toqemada
5.9.2018 21:34 | |
+36 -17
Tí sa sťažujú vždy a všade .
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Andrej Danko.
Komentár Daga Daniša: Ako si ministerka kopla do Danka Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 43 min
16 amerických štátov zažalovalo Trumpovo vyhlásenie stavu núdze Aktuality.sk
Šestnásť amerických štátov podalo žalobu na vládu prezidenta USA Donalda Trumpa v súvislosti s jeho rozhodnutím vyhlásiť stav núdze a zaistiť tým financie na výstavbu múru na americko-mexickej hranici.
pred 53 min
Nemecká polícia bude môcť používať telové kamery Aktuality.sk
Príslušníci nemeckej spolkovej polície budú môcť nosiť na telách kamery slúžiace na dokumentovanie zásahov obrazovým i zvukovým záznamom.
07:10
Pri ostrove Jáva zaznamenali silné zemetrasenie Aktuality.sk
Zemetrasenie s magnitúdou 5,9 zaznamenali v utorok pri indonézskom ostrove Jáva. Obete na životoch ani materiálne škody zatiaľ hlásené neboli, varovanie pred cunami úrady nevydali.
Je len náhoda,
Hrozivé výsledky štúdie: Ak príde k tvrdému brexitu, v Severnom Írsku nastane peklo
Zlatica Švajdová
Foto
Zlatica Švajdová Puškárová zverejnila fotku s milovanou babkou: Oslava životného jubilea
Chára (vpravo) sa
Chára prispel gólom k víťazstvu Bostonu: Na jeho ranu nemal brankár nárok
Nemecko preverí
Nemecko poslalo neúspešných žiadateľov o azyl domov: Desiatky migrantov sa vrátili do Afganistanu
Ivan Bella letel
20. výročie letu Ivana Bellu do vesmíru: Na oslavu pozval hviezdnych kozmonautov
Medardo Mairena
Tvrdá odplata: Aktivista organizoval protesty proti prezidentovi, dostal tri doživotné tresty
Prezident Donald
Americkým štátom došla trpezlivosť: Žaloba na prezidenta Trumpa kvôli múru
Jirásková († 81)
Šesť rokov po smrti herečky Jiřiny Jiráskovej († 81): Problémy s dedičstvom
Martina Navrátilová si servítku pred ústa nedávala: Transsexuáli v športe? Šialené!
Kristián
Lekári mali pre prababku chorého Kristiánka zdrvujúcu správu: Zúfalá Eva sa pripravuje na najhoršie
K farmárom sa
Nespokojní farmári spustili novú protestnú jazdu: Štyri hlavné požiadavky hospodárov
Na trati sa
Vykoľajené vozne pri Krompachoch odstraňovali aj tanky: Železnice čaká ešte jedna náročná úloha