Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 14. 11.
Irma
9°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.09.2018, 15:00 | Tip od Vás | Kuriozity

Diskusia: V obci Kľak slúži potetovaný kňaz: Aha, ako vyzerá jeho telo bez rúcha!

358 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
OTO234
5.9.2018 17:01 | |
+14 -15
Reagovať
Zas tu Sorosove media pretlacaju liberalnych pomylencov ako je tento fararik ci Halik v Cesku a ociernuju pravych a statocnych knazov ako je Marian Kuffa.
viperman
5.9.2018 17:04 | |
+9 -13
taky fasista a knaz? ten to ma tiez pomylene.
Intermediary
5.9.2018 17:04 | |
+15 -8
Nevieš či aj Kuffa nemá tetovanie. Nevieš!
prometeusaron
5.9.2018 16:52 | |
+21 -11
Reagovať
Kňazi by nemli nosiť oblečenie, v ktorom majú obtiahnuté genitálie. Je to necudné.
Bearfan1
6.9.2018 07:33 | |
+4 -3
A akú má farbu oči? Ze ti cudne padol zrak hneď na genitalie?
Romankokolmanko
5.9.2018 16:48 | |
+2 -9
Reagovať
Váš všetkých je váš škoda,mali ste byť spisovateľmi,čo vy na to? cheechecheee🐵🇮🇱
tomi0333
5.9.2018 16:48 | |
+9 -9
Reagovať
Prečo si RKC vybrala za hovorcu človeka, ktorý nedokáže vysloviť oficiálne stanovisko cirkvi, ale vždy kecá svoje naivné osobné názory. Strašný babrák.
Intermediary
5.9.2018 16:40 | |
+12 -4
Reagovať
Tak ale nemôže ho nikto obviniť, že to bude čítať frajerka pri sexe...Ale čo tak frajer from the back?
gumkac_g
5.9.2018 16:35 | |
+13 -8
Reagovať
modlíme sa za jeho tetovanie,je svätô aj ježiš ma tetovania
bancia
5.9.2018 16:21 | |
+20 -5
Reagovať
fico s kalinákom krivo obvinili františkánov so sexuálneho zneužívania pre pozemky ktoré im v minulosti darovala grófka, dodnes sa im neospravedlnili, lebo františkáni pokorne trpeli a nehovoria o tom. Nahuckali na nich tri cigančatá, ktoré sa neskôr priznali.
bancia
5.9.2018 16:16 | |
+25 -8
Reagovať
sme ľudia rôzni aj kňaz je človek so svojimi neresťami, akurát u neho to ľudia nechcú akceptovať....lebo myslia ja môžem, on nie...
rainee
5.9.2018 18:32 | |
+10 -6
On nemôže, pretože je kňaz. Sám si to vybral, tak má ísť ovečkam príkladom!
casopisyaknihy
5.9.2018 18:43 | |
+7 -7
ja mozem mat p o h l a v ny styk, mat deti, on nie? divna logika o nerestiach, skor su to hriechy a porusovanie desatora, este divnejsie ze sa zucastnil "milionoveho" referenda o tradicnej rodine a on ziadnu nema; vodu kaze a vino pije
StripeMUFC
5.9.2018 16:11 | |
+21 -20
Reagovať
Cirkev je opium ludstva ako povedal sudruh Lenin.nebyt katolikov/moslimov tak na planete je hned aspon o polovicu menej zla
bancia
5.9.2018 16:18 | |
+18 -18
keby nebola cirkev teraz by si pohanským bohom obetovával ľudí
Intermediary
5.9.2018 16:41 | |
+14 -7
Skrz Lenina zahynulo viac ľudí ako v dôsledkov Ježiša!
StripeMUFC
5.9.2018 19:00 | |
+1 -5
Lenin uz bol davno v zbierke voskovych figurin ked sa v rusku mordovalo synu moj
StripeMUFC
5.9.2018 16:03 | |
+24 -5
Reagovať
Radsej nech ma Kerku akoby mal zneuzivat deti.kazdy ma nejake tie svoje statky-nedostatky
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Pochod Za slušné
Šeliga: Pri byte mi celé dni postávali nejakí chlapi Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 7 min
V Švajčiarsku vydražili ružový diamant za vyše 44 miliónov Aktuality.sk
Drahokam s hmotnosťou necelých 19 karátov je najväčším ružovým diamantom danej kvality, aký Christie's doteraz dražil.
pred 14 min
Ďalšia kauza košického Bašternáka: podvody s domom a vyhrážky smrťou Aktuality.sk
Firma blízka Gabrielovi Kleinovi sa po špekulatívnych prevodoch dostala k rodinnému domu. Pomohol jej aj kataster, polícia obžalovala dvoch ľudí z podvodu.
pred 17 min
Vo vyšších polohách dnes bude snežiť Aktuality.sk
V strebu bude prevažne oblačno.
Primátora Popradu
Konečne padol rozsudok v prípade primátora Popradu Švagerka: Čo vyfasoval za jazdu v opitosti?
Novinka bude
Foto
Samsung predstavil nový skladací telefón: Cena ohybnej novinky vás ohúri
Rumunská
Podľa premiérky je Rumunsko na predsedníctvo v Rade EÚ pripravené: Kritiku vývoja v krajine označila za nespravodlivú
Výhercovia Ivo
Ivo a Veronika vyhrali v súťaži Nového Času po 1 000€: Bude dovolenka aj nová posteľ
Melania Trump
Melania Trump verejne vyzvala na prepustenie poradkyne Bieleho domu: Nezaslúži si česť slúžiť tu
Nádherný diamant
Vydražili ružový diamant Pink Legacy: Z tejto rekordnej sumy sa vám zatočí hlava
Nemecká
Podľa Merkelovej je tolerancia dušou Európy: Tieto skúšky však musíme prekonať
Americký
Trump chystá ďalšiu vládnu zmenu: Chce sa zbaviť svojho personálneho šéfa
(ilustračné foto).
Nemecká polícia podozrieva poľského ošetrovateľa z vraždy niekoľkých ľudí: Podával im zbytočne inzulín?
Nájdené predmety
Archeológovia objavili bohaté antické mesto Tenea: Hrozivý nález v jednom z hrobov
Polovica Britov
Finálny text dohody o brexite vyvoláva viacero otáznikov: Padne Mayovej vláda?!
zlodej ktory sa
Polícia chytila najhľadanejšieho dvojníka Rossa z Priateľov: Špeciálne poďakovanie hercovi