Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 19. 2.
Vlasta
7°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.09.2018, 15:00 | Tip od Vás | Kuriozity

Diskusia: V obci Kľak slúži potetovaný kňaz: Aha, ako vyzerá jeho telo bez rúcha!

420 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
web2000
5.9.2018 18:37 | |
+12 -30
Reagovať
to sa mi snad sniva mali by ho zbavit knazstva osobne papez ak nie priamy nadriadeny,!!!!!
web2000
5.9.2018 19:16 | |
+11 -3
co ta fotka od jeho sestry kde vyzera ako vyzera to vadi ludom a nie to tetovanie!!!
pantelej
5.9.2018 22:00 | |
+4 -3
A na základe čoho?
casopisyaknihy
5.9.2018 18:32 | |
+9 -19
Reagovať
Na margo "práce" pána farára zopár faktov: V obci Ostrý Grúň neďaleko Žarnovice, ktorú počas 2. svetovej vojny vypálili a vyvraždili fašisti, získali vo voľbách náckovia Kotlebovci 17% hlasov. Tým sa zaradili na druhé miesto, hneď za Smer. Blahoželáme, pán farár Michal Lajcha, máte skvelé výsledky!
jaguar77
5.9.2018 18:34 | |
+18 -14
Veru , mozno aj on je tajny nacek . Učes na to ma , tak sa strihali nemecki nackovia v obdobi 2. svetovej .
EinMann
5.9.2018 22:25 | |
+8 -1
Slovenska RKC ma klerofasizmus v DNA. Nazory znacnej casti cirkevnych pohlavarov skryte velebiacich vojnovu Slovensku republiku a jej prezidenta su dlhodobo medialne zname. Ze je Kotleba mnohym cirkevnym pohlavarom sympaticky tym padom nie je ziadne prekvapenie.
24pub
5.9.2018 18:02 | |
+8 -3
Reagovať
Čo už sa v tom svete robí? !!! Hrozné! V Aktuality.sk napríklad čítam : "Pri zrážke dvoch osobných áut v Strečne sa ľahko zranili ich vodiči". Aj na Račianskej sa nabúrali dve autá, jeden z KE, druhý z PO. Veď v BA na Račianskej je 40-tka, nie je to mimo obce. HRozné, jeden sa udrel a druhý bol v šoku.
rainee
5.9.2018 18:01 | |
+31 -5
Reagovať
Viac ako tetovanie ma zaujala fotka kde je prezlečený za baletku 😂 ten je jasný chlapec
dotiahnutysifon
5.9.2018 18:00 | |
+15 -17
Reagovať
Ďalši bezák ,ďalší šašo.
EinMann
5.9.2018 22:13 | |
+7 -4
Porovnavat tohoto knaza s Bezakom znamena byt dost zle informovany. Moznoze dokonca ani nevies kde je sever...
R418
5.9.2018 17:58 | |
+33 -6
Reagovať
Ja by som len chcela vediet ktora "dobra"dusa dala na neho typ🙄neustale riesime len obal a nie obsah...len to co sa musi co kaze nejaka etika....zabudame byt ludmi😢hned odsudime a nepozname
jaguar77
5.9.2018 19:51 | |
+8 -5
obal predava .
darkman75
5.9.2018 17:49 | |
+22 -2
Reagovať
ja som liehovista,a svoju vieru nezradím.
BMWtico
5.9.2018 17:36 | |
+11 -37
Reagovať
Pedofil. Všetci knazi, a cirkevníci su peďáci. Zhoria v pekle za svoje zlo !!! V peklééééé !!!
zefiros
5.9.2018 17:23 | |
+26 -7
Reagovať
ece homo....to ma ako knaz neustale klacat na klacadle a kajat sa za nase hriechy??kto si bez viny hadz kamenom
casopisyaknihy
5.9.2018 18:36 | |
+11 -3
hm...asi preto zrusil fb ucet, vsakze? Bozie desatoro a sedem hriechov pre neho neplatia?
andrej808
5.9.2018 17:07 | |
+16 -19
Reagovať
clenovia tejto zvrate nej sekty sa nestitia nicoho a ako vsetci dobre vieme nepohrdnu ani malimi ,,chlapcekami,,,
rainee
5.9.2018 18:30 | |
+13 -12
Tento vyzerá byť na veľkých chlapčekov
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Andrej Danko.
Komentár Daga Daniša: Ako si ministerka kopla do Danka Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 31 min
Ak sa Netanjahu opäť stane premiérom, príde na Slovensko Aktuality.sk
Upozornil na to, že Slovensko nemá prvenstvo iba v počte vyrobených áut na obyvateľa, ale vyzdvihol aj počet občanov s ocenením Spravodliví medzi národmi.
11:40
Juncker: Bol by to vtip, keby Británia hlasovala v eurovoľbách Aktuality.sk
Juncker sa takto vyjadril pre utorňajšie vydanie denníka Stuttgarter Zeitung.
11:20
Porošenko obvinil Rusko zo snáh o zničenie ukrajinskej štátnosti Aktuality.sk
Ukrajinský prezident pripomenul aj kerčský incident, pri ktorom vlani v októbri ruská pobrežná stráž zajala tri lode ukrajinských námorných síl a ich posádky.
Premiér Peter
Pellegrini o novej voľbe ústavných sudcov: Premiér dúfa, že sa nájde dohoda
William Remy
Absurdita v poľskej lige: Vylúčený hráč sa vrátil na ihrisko, jeho radosť ale trvala krátko
Polícia pátra
Polícia pátra po nezvestnej Eve: Odišla do kina, odvtedy akoby sa po nej zľahla zem
Princezná Diana
Princeznú Dianu († 36) a vojvodkyňu Meghan spája jedno miesto: Zvláštna náhoda alebo osud?
Katarína
Chvála odborov, kritika zamestnávateľov: Smer avizuje nové sociálne opatrenie, zvýši sa minimálna mzda na 600 eur?!
(ilustračné foto).
Ruskí vojaci nesmú používať mobily s internetom: Chcú zabrániť zverejňovaniu informácií
(ilustračné foto)
Občianska iniciatíva zdvíha varovný prst: Dopravné obmedzenia v Bratislave majú vplyv aj na zdravie
Ján v lese našiel
Foto
Objav kostry v pohorí Tribeč je o krok bližšie k vyriešeniu: Neznámy muž dostal po rokoch opäť tvár
Medvieďatám vždy
Tri medvieďatá z kontaktnej zoo po roku: Z malých plyšiakov sú veľkí "pubertiaci"
Peťa sa teší
Dvojice paralelného slalomu v Štokholme: Vlhová začne proti Francúzke
Foto
Silný príbeh: Učiteľka sa dala nakrátko ostrihať, jej dôvod vás chytí za srdce
Adriana s dcérkou
Foto
Sklenaříká je matka na polovičný úväzok: Pol roka po pôrode dcérky žiarila na akcii v Paríži