Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 20. 1.
Dalibor
0°C  Sneženie  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.09.2018, 15:00 | Tip od Vás | Kuriozity

Diskusia: V obci Kľak slúži potetovaný kňaz: Aha, ako vyzerá jeho telo bez rúcha!

358 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
biker0
10.9.2018 09:43 | |
+15 -6
Reagovať
Kňaz ide s dobou, už mu chýba len žena.
felicitee
10.9.2018 10:37 | |
+26 -7
...a to je v pokryteckej RK cirkvi nemyslitelne..radšej budu tutlať zneužívanie detí...
Feroo338-1
10.9.2018 08:43 | |
+18 -3
Reagovať
Vcera som cital v Pravde, ze tento farar si dovolil odhalit pamatnu tabulu byvalemu fararovi ktory upadol do nemilosti cirki cim cirkevnym hodnostarom sposobil velke vrasky na cele. Proti tomu jeho tetovanie je iba taka malickost... Myslim, ze on uz dlho fararom nezostane.
zlte__slivky
10.9.2018 13:28 | |
+11 -6
Ja nerozumiem tej uchylke kwd sa muzi obliekaju za zeny ale sluzky na fare robota im s***i tam nech si vari upratuje kosi perie a potom nech zosmiesnuje zeny teplosi uz mi ti chlapi lezu na nervy kde sa da su sprosti
felicitee
10.9.2018 08:14 | |
+22 -1
Reagovať
Nevidím na tom nič zle..ani to, že sa odhalul a zverejnil.Čestný človek- či kňaz alwbo iný, neskryva úzkostlivo..aj svojw nedostatky či chyby. Najhrší kňazi su tí v katolíckej cirkvi, ktorí su "čistí" ako obielené hrobky...vnútri plné hniloby, prachu a špiny..
bohol
9.9.2018 20:03 | |
+28 -7
Reagovať
Telo vyzerá dobre - viacerí Tučkovia by chceli mať také telo . To by sa ale nemohli prežierať hamburgermi , čipsami , hranolkami atď. A samozrejme by museli sa začať hýbať a fyzicky namáhať . A že je kňaz , no a čo . Pokiaľ nie je zadubený a ide z dobou .
JSzK
9.9.2018 17:11 | |
+14 -2
Reagovať
Nech je aký je.jeho omša je platna či s tetovaním alebo bez neho.pre laikov...."aj z hrdzavej trubky čistá voda"..
UltimateWarrior
9.9.2018 12:46 | |
+18 -6
Reagovať
Božie veci nepodliehajú móde. Pravoverní, nenechajte sa oblbnúť.
UltimateWarrior
9.9.2018 14:33 | |
+10 -3
Máte Písmo, tradíciu, životy svätých, učenie otcov, čo ešte potrebujete?
Intermedary
9.9.2018 09:30 | |
+12 -5
Reagovať
Nejak dlho tu je tento clanok,asi treba nieco napisat o sulikovi,ako chce znicit vsetko socialne,co fico vytvoril!!!!
biker0
10.9.2018 09:52 | |
+8 -0
Populizmus Sulíka je priehľadný. Vlaky zadarmo pre dôchodcov chce nahradiť železničnou políciou. Kde chce zohnať 1000 záujemcov? To by museli robiť buď cigáni, alebo Srbi, či Ukrajinci.
ormi222
9.9.2018 09:10 | |
+16 -51
Reagovať
Správny preklad tetovanie na chrbte kňaza znie....mám rád malých a mladých chlapcov nech boh mi ich pošle čo najviac.....
darina25
12.9.2018 09:59 | |
+7 -2
Prečo urážaš niekoho,koho nepoznáš,pozri sa radšej do svojho zrkadla,zdá sa,že píšeš z vlastnej skúsenosti.
Ebaltopes
9.9.2018 06:18 | |
+15 -43
Reagovať
Mne nevadi ze je potetovany,ale vadi mi ze je to fetak..staci pozriet na ten zkostnately fejs a je to jasne..
ratataj198270
9.9.2018 09:05 | |
+19 -7
Pán ráči byť jasnovidec ?
KarlOtisKot
9.9.2018 13:09 | |
+19 -2
Nie je feťák, je to bežná stavba tváre u ľudí, ktorí majú veľmi aktívny vzťah k športu. Niekoľkokrát som sa s tým už stretol a myslel som, že človek fetuje, ale oni proste len nesedeli celé dni na zadku a volny cas vyplnali takmer z pravidla športovou aktivitou. Ale hej niekedy sú dosť podobný výzorom feťákom a občas mám podozrenie, že tá aktivita u týchto ľudí dosahuje nezdravé normy, ale ako ten co sedi vacsinu dna na zadku to neviem posudit.
web2000
9.9.2018 01:26 | |
+22 -17
Reagovať
preco zase uvernujte tento clanok,redaktor je asi silny ateista; knaz spravil chybu a uz mu dajte pokoj
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Martin Glváč.
Zsuzsová sa mala s Glváčom stretnúť aj osobne, ten to odmieta Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 3 min
Zachráňte Pirin, protestovali Bulhari za záchranu národného parku Aktuality.sk
Vláda schválila ďalší rozvoj najväčšieho lyžiarskeho strediska v Bulharsku, najvyšší súd rozhodnutie zrušil.
19.1. 20:37
Leteckí záchranári pomáhali štyrom zraneným lyžiarom Aktuality.sk
Leteckí záchranári pomáhali v sobotu štyrom zraneným lyžiarom.
19.1. 20:9
Počas noci a v nedeľu ráno môže na viacerých miestach silno mrznúť Aktuality.sk
Vysoké mrazy môžu počas nadchádzajúcej noci a v nedeľu (20.1.) ráno zasiahnuť severné a stredné Slovensko.
Priestory
Foto
Našli skvelý spôsob: Anglický klub pomáha ľudom v núdzi
Maione prekvapil
Bývalý hráč Bystrice Maione prekvapil celú KHL: Jeho vystúpenie dojalo fanúšikov
Nemecká
Výzva Merkelovej: Európa by mala užšie spolupracovať v oblasti obrany
Zdeno Chára
Foto
Zdeno Chára sa zapojil do výzvy: Fanúšikovia neverili vlastným očiam
Dvaja súrodenci
Deti sa tešili na svojho otecka netušiac, že im odbíjajú posledné hodiny: Muž zmasakroval svoju rodinu!
Budapešťou zmietajú demonštrácie: Mladí ľudia sa postavili Orbánovej vláde
PSG posledný tím
Futbalisti PSG rozmetali posledný tím tabuľky: Neuveriteľný výsledok
Július Hudáček
Hudáček opäť bavil publikum: Toto od neho slovenská hokejistka nečakala
Olympionik Juraj
Juraj Bača priviedol na Ples v opere americkú manželku: Prečo chceme žiť na Slovensku!
Roseanne Sparkes
Foto
Kráska sa dala dokopy s mladíkom netušiac, akú veľkú chybu robí: O 6 týždňov sa rozpútalo peklo!
Famózny Dúbravka
Foto
Famózny Dúbravka s čistým kontom, United pod Solskjaerom opäť víťazne
Francúzsko chce
Na ceste z Lýbie sa prevrhol čln: Nezvestných je viac ako stovka ľudí.