Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 16. 11.
Agnesa
2°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.09.2018, 15:00 | Tip od Vás | Kuriozity

Diskusia: V obci Kľak slúži potetovaný kňaz: Aha, ako vyzerá jeho telo bez rúcha!

358 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
biker0
10.9.2018 09:43 | |
+15 -6
Reagovať
Kňaz ide s dobou, už mu chýba len žena.
felicitee
10.9.2018 10:37 | |
+26 -7
...a to je v pokryteckej RK cirkvi nemyslitelne..radšej budu tutlať zneužívanie detí...
Feroo338-1
10.9.2018 08:43 | |
+18 -3
Reagovať
Vcera som cital v Pravde, ze tento farar si dovolil odhalit pamatnu tabulu byvalemu fararovi ktory upadol do nemilosti cirki cim cirkevnym hodnostarom sposobil velke vrasky na cele. Proti tomu jeho tetovanie je iba taka malickost... Myslim, ze on uz dlho fararom nezostane.
zlte__slivky
10.9.2018 13:28 | |
+11 -6
Ja nerozumiem tej uchylke kwd sa muzi obliekaju za zeny ale sluzky na fare robota im s***i tam nech si vari upratuje kosi perie a potom nech zosmiesnuje zeny teplosi uz mi ti chlapi lezu na nervy kde sa da su sprosti
felicitee
10.9.2018 08:14 | |
+22 -1
Reagovať
Nevidím na tom nič zle..ani to, že sa odhalul a zverejnil.Čestný človek- či kňaz alwbo iný, neskryva úzkostlivo..aj svojw nedostatky či chyby. Najhrší kňazi su tí v katolíckej cirkvi, ktorí su "čistí" ako obielené hrobky...vnútri plné hniloby, prachu a špiny..
bohol
9.9.2018 20:03 | |
+28 -7
Reagovať
Telo vyzerá dobre - viacerí Tučkovia by chceli mať také telo . To by sa ale nemohli prežierať hamburgermi , čipsami , hranolkami atď. A samozrejme by museli sa začať hýbať a fyzicky namáhať . A že je kňaz , no a čo . Pokiaľ nie je zadubený a ide z dobou .
JSzK
9.9.2018 17:11 | |
+14 -2
Reagovať
Nech je aký je.jeho omša je platna či s tetovaním alebo bez neho.pre laikov...."aj z hrdzavej trubky čistá voda"..
UltimateWarrior
9.9.2018 12:46 | |
+18 -6
Reagovať
Božie veci nepodliehajú móde. Pravoverní, nenechajte sa oblbnúť.
UltimateWarrior
9.9.2018 14:33 | |
+10 -3
Máte Písmo, tradíciu, životy svätých, učenie otcov, čo ešte potrebujete?
Intermedary
9.9.2018 09:30 | |
+12 -5
Reagovať
Nejak dlho tu je tento clanok,asi treba nieco napisat o sulikovi,ako chce znicit vsetko socialne,co fico vytvoril!!!!
biker0
10.9.2018 09:52 | |
+8 -0
Populizmus Sulíka je priehľadný. Vlaky zadarmo pre dôchodcov chce nahradiť železničnou políciou. Kde chce zohnať 1000 záujemcov? To by museli robiť buď cigáni, alebo Srbi, či Ukrajinci.
ormi222
9.9.2018 09:10 | |
+16 -51
Reagovať
Správny preklad tetovanie na chrbte kňaza znie....mám rád malých a mladých chlapcov nech boh mi ich pošle čo najviac.....
darina25
12.9.2018 09:59 | |
+7 -2
Prečo urážaš niekoho,koho nepoznáš,pozri sa radšej do svojho zrkadla,zdá sa,že píšeš z vlastnej skúsenosti.
Ebaltopes
9.9.2018 06:18 | |
+15 -43
Reagovať
Mne nevadi ze je potetovany,ale vadi mi ze je to fetak..staci pozriet na ten zkostnately fejs a je to jasne..
ratataj198270
9.9.2018 09:05 | |
+19 -7
Pán ráči byť jasnovidec ?
KarlOtisKot
9.9.2018 13:09 | |
+19 -2
Nie je feťák, je to bežná stavba tváre u ľudí, ktorí majú veľmi aktívny vzťah k športu. Niekoľkokrát som sa s tým už stretol a myslel som, že človek fetuje, ale oni proste len nesedeli celé dni na zadku a volny cas vyplnali takmer z pravidla športovou aktivitou. Ale hej niekedy sú dosť podobný výzorom feťákom a občas mám podozrenie, že tá aktivita u týchto ľudí dosahuje nezdravé normy, ale ako ten co sedi vacsinu dna na zadku to neviem posudit.
web2000
9.9.2018 01:26 | |
+22 -17
Reagovať
preco zase uvernujte tento clanok,redaktor je asi silny ateista; knaz spravil chybu a uz mu dajte pokoj
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Ilustračná foto.
Čo sa skrýva za záhadou jedinej starostky ĽSNS a dokumentov spálených jej predchodkyňou Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 12 min
Marocký kráľ otvoril vysokorýchlostnú železnicu spoločne s prezidentom Francúzska Aktuality.sk
Marocký kráľ Muhammad VI. a francúzsky prezident Emmanuel Macron otvorili vo štvrtok spoločne prvú vysokorýchlostnú železničnú trať v Maroku a celej Afrike, ktorá bude prepájať mestá Tangier (Tandža) a Casablanca.
pred 52 min
USA chcú hlasovať proti rezolúcii OSN o izraelskej okupácii Golanských výšin Aktuality.sk
Spojené štáty plánujú v piatok hlasovať proti každoročnej rezolúcii OSN, ktorá odsudzuje Izrael za okupáciu Golanských výšin.
07:50
Bývalý macedónsky premiér použil pri úteku maďarské diplomatické vozidlo, tvrdí albánska polícia Aktuality.sk
Bývalý macedónsky premiér Nikola Gruevski, ktorý ušiel pred väzenským trestom za korupciu do Maďarska, kde požiadal o politický azyl, použil pri úteku maďarské diplomatické vozidlo.
Školák Adam sa
Smutná minulosť speváka Adama z Česko Slovensko má talent: Hrozné, čo všetko si musel vytrpieť
Tatar strelil
Tatar je v tejto sezóne nezastaviteľný: Ďalším gólom prispel k výhre Montrealu
Namaľovať portrét
Foto
Lucia povýšila svoju prácu na umenie: Na nechty kreslí portréty hviezd
(ilustračné foto).
Dvoch predstaviteľov Červených kmérov v Kambodži odsúdili: Doživotie za genocídu
Mikah svojím
Foto
Chlapec sa sťažoval na bolesti brucha: Spravili mu röntgen, neuveríte, čo našli v jeho žalúdku
Ničivé plamene sa
Foto
Počet obetí požiaru na severe Kalifornie stúpol na 63: Nezvestných je 631 ľudí
Kovár (vpravo)
Posledná rozlúčka s Geišbergom († 64): Pred jeho blízkym priateľom Kovárom stojí neľahká úloha
Ich prípad sa
Foto
Šokujúci zvrat v prípade manželov, ktorí zhrabli 350-tisíc eur určených pre bezdomovca: Podvod storočia!
Tréner Hapal mal
Hapal chce vidieť útočný futbal: Urobíme maximum pre víťazstvo
Na políciu
Slováci konajú: Na účet organizátorov Za slušné Slovensko poslali obrovskú sumu, neodpustili si odkaz pre Fica
Foto
Štvornohí pacienti dostali unikátny prístroj: Psíkovi Kubovi zachránil život
Slotovi ministry
Definitívny verdikt za nástenkový tender: Slotovi ministri idú do basy, tvrdá kritika vyšetrovateľov