Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 19. 12.
Judita
-1°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
06.09.2018, 18:05 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Celebrity spoznali odvrátenú stránku Tvojej tváre: Drsná kritika od Zuzy Fialovej a spol.!

10 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
jasmin1202
8.9.2018 21:26 | |
+7 -0
Reagovať
vyzeraju ako banda zdrogovanych primitivov
Pazitny.R
7.9.2018 12:42 | |
+40 -3
Reagovať
Hlúpemu národu sa ľahšie vládne, minulé roky tomu svedčia. Médiá, najmä televízie, ale aj rôzne noviny a časopisy, k tomu značne prispievajú. V obedňajších správach bol oznam, že priemerný plat stúpol na 1004 EUR, jednou zo skupín, ktoré k tomu prispeli sú zábavní umelci. Uvedomme si, že každú reklamnú akciu, v podstate celú reklamu platia obyčajní ľudia v cenách všetkého, od energií, cez autá, atď. atď... Celebrity unavené svojim účinkovaním sa potrebujú relaxovať niekoľkokrát za rok na Maledivách alebo podobných destináciách, ľudia makajúci pri pásoch im to platia!!! Podnikatelia dajú náklady za reklamu do ceny, ktorú platíme my všetci, odpočítajú si ju z nákladov, znížia zisk, z ktorého platia potom menšie dane a tak sa do štátneho rozpočtu dostane menej prostriedkov na školy, zdravotníctvo, sociálne dávky. To, že je u nás toľko reklamy nás postihuje trikrát, je to výhodné pre firmy a "celebrity, ktoré nám mútia hlavu".
cardiff2006
7.9.2018 08:46 | |
+47 -3
Reagovať
Čisté vymývanie mozgov národa JOJKY a MARKÍZY aby sa nestarala do toho do čoho nemá za pomoci ľudského odpadu.
Radika2011
7.9.2018 08:40 | |
+60 -3
Reagovať
nechápem, že niekto môže pozerať tieto primitívčiny. Markíza aj Jojka sú obyčajné bulvárne stoky, ktoré nepozerám, väčšinou si pozriem české TV stanice a pozriem si radšej nejaký dobrý film ako tieto úbohosti, ktoré slúžia akurát na to, aby si naši komedianto, lebo umelcami sa už ani nedajú nazvať, zarobili....
chochlik.p
6.9.2018 21:07 | |
+24 -7
Reagovať
Radšej si pozriem SpongeBob,Patrik Star,Sépiak, Pán Krabs,Planktón,Gary.To sú hviezdy
Galko
6.9.2018 19:32 | |
+43 -19
Reagovať
Radsej budem pozerat Rusku televiziu ,ALE CO NATO DEMOKRAT SULIN A P. REMISOVA.
tabatas
6.9.2018 18:31 | |
+68 -11
Reagovať
esteze mam zahranicne stanice,nic, aleze nic z tychto novych projetov, ci uz na JOJ,ci na Markize ,ma neoslovilo
karolina322
6.9.2018 19:07 | |
+65 -6
suhlasím. Oteckovia, jedna veľká trapošina. Sestričky, to som čakala niečo iné,ale sklamanie veľké. Po prvý raz som pozrela farmu,ale asi som natvrdlá,ale nepochopila som o čom to je. Som mama ,s Farkašovou to bol ozaj ulet... celkovo na nič
tabatas
6.9.2018 19:23 | |
+30 -7
jednoducho nic,ja, ked uz tv, tak pozeram neskoro v noci krimi filmy,ci krimi serialy svedskej a nemeckej produkcie,alebo filmy v povodnom zneni na dvojke,pokial je to v jazykoch, ktore ovladam
chalan0909
6.9.2018 21:35 | |
+40 -1
tam nieje nič už pekných pár rokov ak vobec niekedy bolo. Stanice na vymývanie mozgu
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
United Nations
Manažér Desmodu, Pellegrini a bödörovci: príbeh bleskového schválenia školy v Nitre Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 36 min
Americký Senát schválil obsiahly zákon o trestnom súdnictve Aktuality.sk
Senát amerického Kongresu schválil v utorok obsiahly zákon o trestnom súdnictve podporovaný na ľavom aj pravom politickom spektre.
pred 56 min
Na Madagaskare sa začalo 2. kolo prezidentských volieb Aktuality.sk
Voliči na Madagaskare začali v stredu hlasovať v druhom kole prezidentských volieb, v ktorom stoja proti sebe dve bývalé hlavy štátu Andry Rajoelina a Marc Ravalomanana.
07:10
V Dubnici nad Váhom spustili výrobu nabíjacích staníc pre elektromobily Aktuality.sk
Na Slovensku Ide o prvú výrobu svojho druhu.
Kráľovná
Medzi vojvodkyňami to vrie: Kate neváhala a zašla priamo ku kráľovnej
Richard Pánik
Pánik nebodoval pri domácej prehre Arizony, víťazný debut Gordona
(ilustračné foto).
Nešťastná nehoda v južnom Nemecku: Autobus plný detí sa zrazil s nákladiakom
Filipínsky
Filipíny začali nemilosrdnú vojnu proti drogám: Za obeť jej už padlo 5-tisíc ľudí
Ulice počas
Kuba bude mať po desiatkach rokov novú ústavu: Jedna dôležitá vec tam ale nebude
Šatan je
Legendu Miroslava Šatana uviedli do Siene slávy slovenského hokeja: Z celej kariéry ho mrzí TOTO!
Ján Kuciak
Dilema okolo miesta popravy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej: Čo vznikne na mieste obrovskej tragédie?
Herec si servítku
Ibi Maiga má vysoké ambície: Europoslancom za Slovensko?!
Jún 2018 - Letný
Farmári hromžia na premiéra Pellegriniho: Chystáme zimný protest
Kvalita potravín
Dvojaká kvalita potravín je späť na stole: Rakúšania nám budú posielať šmejdy
Takáto fotka plná
Foto
To sa len tak nevidí: Najrockovejšia selfie
Fotka spred pár
Foto
Mladá žena pre rakovinu prišla o oko: Svoj hendikep premenila na módny trend