Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 19. 11.
Alžbeta
2°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
04.09.2018, 18:16 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Kucherenko si prvýkrát sadla do motokáry netušiac, ako zle to skončí: Katastrofa roka!

52 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
tabatas
4.9.2018 18:44 | |
+53 -8
Reagovať
majitelovi okamzite nechat zavriet prevadzku za porusenie vsetkym moznych bezpecnostnych predpisov !!!!!!! neslychane nehorazne zivot a zdravie ohrazujuce, tavy sproste vymetene aj s prevadzkovatelkom
tabatas
4.9.2018 18:50 | |
+12 -12
a nebolo tazke vinnika vypatrat ,je tu...Motokárová hala www.motokary.sk/ MAX SLOVAKIA JE TU - Nulové emisie v našej hale CO a CO2 už dnes! V zmysle doporučenia .... SWS sa jazdí zásadne len na motokárach značky SODI rental....kompetentni nech si posvietia na bezpecnost prevadzky
lDlOT
4.9.2018 19:05 | |
+11 -14
Už dlhšie viem, že tú vypatlanú silikónovú princezničku Kačkopysk vymachlený máš v zuboch, ale zúriť na nepodstatné vtákopyskové somariny ozaj nemusíš! Lepšie si všímaj aj ostatné detaily, kým začneš kotkodákať o predpisoch a hlavne bezpečnosti!!! Tak za prvé, tie sprostane určite museli podpísať prehlásenie o poučení v ktorom je aj klauzula o bezpečnostných pravidlách a poriadkoch, rovnako ako aj klauzula o náhrade spôsobenej škody na prenajatých strojoch, zariadeniach a budovách. Za druhé, keď si si nevšimla, tak obe sprostane mali okrem prilieb na tých sprostých tekvičkách aj celú halu iba pre seba, takže tam nehrozilo ohrozenie verejnosti a ani nikoho iného okrem nich a toho kameramana a aj ten musel byť zabezpečený, lebo inak by ich obslužný personál vôbec nepustil na dráhu a nezveril do rúk tak drahé mašinky, na ktorých jazdili. Takže skľudni hormóny, lebo ako ľahko si ty vypátrala prevádzku, tak ľahko môže majiteľ tej prevádzky vypátrať aj teba a potom sa bude s tebou rozprávať prostredníctvom iných § a neviem neviem, či by si to ustála bez ujmy...
tabatas
4.9.2018 19:08 | |
+17 -9
ldlot,ja nic skludnovat nemusim, ja pisem o tom, co vidim ,a vyhrazky su nemiestne,s tym u mna nepochodis,ldlot,vies?
lDlOT
4.9.2018 19:14 | |
+9 -7
Ja som sa ti nevyhrážal, len som ťa upozornil na fakty! a to je rozdiel. Keď nechápeš, že nikto si nedovolí vpustiť nikoho do prevádzky, kde hrozí čo i len sebe menšie poškodenie a ublíženie na zdraví. Obzvlášť nie ľudia s prevádzkou verejnej povahy. Takže ozaj skľudni hormóny, lebo si nejak dosť vzťahovačná a vytváraš zbytočné konflikty tam, kde ani nie sú a všetko je náležite ošetrené, alebo máš dojem, že prevádzkovateľ a zákonne zodpovedná osoba by dopustili niečo také za plnej prevádzky? Nevidel som tam nikoho okrem tých dvoch sliepok a predpokladám že aj kameraman, čo to nasnímal (nie nakameroval, ako s obľubou sa dnes hovorí) musel prejsť poučením a bezpečnostnou procedúrou...
tabatas
4.9.2018 19:24 | |
+7 -7
ldlot,predpoklady a domnienky...tym sa ohanas, ja hovorim, ze na videu, t.j.to, co mam moznost vidiet,su porusene vsetky bezpecnostne pravidla,a uz nereaguj, je tu mnozstvo ludi, ktori cakaju na teba ,na tvoje argumenty
tc74
4.9.2018 18:42 | |
+39 -3
Reagovať
Deti v škôlke majú viac inteligencie. A tímto sa prezentuje ? To je na doc.Chocholouška...
pagart
4.9.2018 18:42 | |
+6 -5
Reagovať
WtF?
judrxyz
4.9.2018 18:36 | |
+37 -3
Reagovať
sprostosť kvitne s každým novým príspevkom
teplejhnis
4.9.2018 18:35 | |
+26 -5
Reagovať
sto ko--tov mali okolo nej postaviť
dubb11
4.9.2018 18:34 | |
+32 -4
Reagovať
Mali ju posadiť do rebrináka.
lDlOT
4.9.2018 19:08 | |
+11 -6
Nemohli, vypadla by medzi rebrinami a museli by jej platiť bolestné! Také mrchy si dávajú pozor na zranenia a hlavne idú po bolestnom ako muchy po zdochlinách!!!
Aktuality.sk Marián Kočner Správy Komentáre Šport TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Igor Štefanov
Polícia eskortuje odsúdeného exministra Štefanova do väzenia Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 26 min
Na Medzinárodnej vesmírnej stanici pristáli dve kozmické lode s nákladom zásob Aktuality.sk
Na Medzinárodnú vesmírnu stanicu (ISS) dorazili v priebehu 15 hodín dve zásobovacie kozmické lode. Informovala o tom v pondelok agentúra AP.
pred 46 min
Šéf maďarskej diplomacie sa opýtal EÚ a OSN na bankové karty rozdávané utečencom Aktuality.sk
Maďarsko sa obrátilo v otázke bankových kariet rozdávaných utečencom na príslušných predstaviteľov OSN a Európskej únie.
pred 56 min
Macedónsko si predvolalo maďarského veľvyslanca v kauze Gruevského Aktuality.sk
Macedónske ministerstvo zahraničných vecí si v pondelok predvolalo veľvyslanca Maďarska v Skopje Lászlóa Duxa.
Begija Smajičová
Toto sa od konca vojny v Bosne stalo prvýkrát: V parlamente Republiky srbskej zasadla moslimka v hidžábe
Catholic priest
Španielska katolícka cirkev verejne priznala zneužívanie mladistvých kňazmi
Takto spolu
Milionárke Paris Hilton krachol ďalší vzťah: Nečakaný rozchod so snúbencom!
Vladimírovi
Weissovo Gruzínsko zdolalo aj Kazachstan: V skupine stratilo iba dva body
Na ISS už prišla
Na ISS pristáli v priebehu 15 hodín dve kozmické lode: Posádka ich teraz musí naplniť odpadom
Kluboví
Mbappé komentoval faul Cavaniho na klubového spoluhráča: Neymar sa z toho smial
Spokojný: Babiš
Babiš po stretnutí so Zemanom: Mám jeho jasnú podporu, vláda nepadne, nie je na to dôvod
Majtánová sa
Dcéra Karin Majtánovej je iná ako jej rovesníčky: Má už 22 rokov, v živote však ešte nebola... To vážne?!
Prezidentskému
Foto
Trumpovcom priviezli vianočný stromček, ktorý bude zdobiť Biely dom: Ten je ale obrovský!
Olympijského
Škandál olympijského víťaza: Ožratý na mol robil v šatni bordel a... To čo mu napadlo?!
Dramatický moment
Matka na chvíľu spustila oči z dcérky: To, čo nasledovalo, nečakala ani v najhoršom sne!
Prezident Maldív
Nový prezident Maldív robí poriadky: Krajina sa po 2 rokoch vracia do britského Commonwealthu