Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 24. 9.
Ľuboš, Ľubor
17°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.09.2018, 18:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Dráma počas búrky v Štrbe! Blesk trafil do domu, malo to hrôzostrašné následky: Z toho videa vám bude do plaču

60 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Pupajdo2
9.9.2018 17:59 | |
+2 -0
Reagovať
Drahá,skovej sirky ať te nevidej...
Evie_g23
9.9.2018 11:08 | |
+7 -0
Reagovať
Inac viete co je zaujimave? V anglicku napr bleskozvody domy vobec nemaju..a domy tu nehoria. Nechapem tomu leob podla mna kazdy dom by mal mat bleskozvod...
poluciana
9.9.2018 13:17 | |
+5 -3
V anglicku niesu burky ani len vichrice. Tam len casto prsi.
milanin7777
9.9.2018 00:56 | |
+12 -0
Reagovať
TREBA zverejniť N Á Z O V tej poisťovne a robiť jej takúto ANTI REKLAMU !
Kaleenah
8.9.2018 19:45 | |
+33 -2
Reagovať
Ahoj, tak ja sa Vam k problemom s poistovnou vyjadrim absolutne presne. Nic nepreplati, aj ked mate papiere v poriadku. Byvame par domov odtial, bleskozvod na dome som mala funkcny aj s reviznou spravou, ktora mala tri dni. Dom bol poisteny. Bleskozvod po udere blesku doslova rozmetalo, v niektorych miestach sa zasahom blesku doslova vyparil a nezostalo z neho nic. Uder to bol akoby nas bombardovali, steny sa triasli. Strecha rozbita, a komin rozsypany, nastastie nehorelo. Podla poistovne nas blesk netrafil, bleskozvod vraj nebol funkcny a skody odmietla vyplatit ... Strechu sme opravovali provizorne aby prezila zimu a na dalsi rok musela ist komplet dole ... Najhorsie na tom bol kotol, ktory schytal tiez, takze musel ist tiez novy. Oprava strechy po udere blesku spolu s kurenim a nahodenie noveho bleskozvodu, problem na cely dalsi rok ... Poistna udalost aj po dvoch odvolaniach sa podla poistovne nestala ...
milanin7777
9.9.2018 00:57 | |
+27 -2
TREBA zverejniť N Á Z O V tej poisťovne
jcb4
5.9.2018 04:50 | |
+11 -6
Reagovať
Keď nemá v projekte bleskozvod,tak ho väčšina stavebníkov ani neurobí.Kolaudačná komisia dom skolauduje podľa projektu a poisťovňa ho takto aj poistí.Že po následnom požiari bleskom odmietnu vyplatiť škody,je pre poisťovňu prirodzené,to si musí majiteľ uvedomiť vtedy,keď sa nechal projektantovi presvedčiť,že ten bleskozvod je nepotrebný.
amanda_av
5.9.2018 09:10 | |
+12 -12
Projektant ovláda zákony a účinnosť bleskozvodu závisí aj od podložia a odborne prevedenej inštalácie.Práveže projektant musí trvať na tom,ak sú podmienky vhodné,tak ten bleskozvod tam byť musí,je to zo zákona požiadavka na bezpečnosť obyvateľov nehnuteľnosti.
andreas1370
4.9.2018 17:58 | |
+31 -9
Reagovať
Pri stavbe rodinného domu by ma už nejakých cca. 500 € za bleskozvod nezruinovalo.. pôvodne som myslel, že sa nedá ani dom skolaudovať bez toho.. dá sa a tu sú následky
amanda_av
4.9.2018 15:17 | |
+59 -16
Reagovať
Je čas skontrolovať poistnú zmluvu či len platím poistné alebo som aj poistený.Nastúpi boj kto z koho s poisťovňou a nešťastník sa dozvie,že nič nedostane,lebo v zmysle stavebného zákona musí mať bleskozvod,keby mu to chytilo od komína,musí mať 1xročne skontrolovaný komín od certifikovaného kominára,keď buchne kotol,tiež pýtajú predložiť platnú revíziu (1x/2roky) atď. a priznajme si:kto pri uzatváraní zmluvy sa pýta,čo všetko musí jeho nehnuteľnosť spĺňať,aby dostal plnenie od poisťovne? Žijeme v ilúzii,že stačí platiť.Nestačí :-(
MihaiL
4.9.2018 15:41 | |
+36 -22
amanda, teraz akosi nerozumiem aký podiel viny nesie poisťovňa na tom, že poistenec si uzavrie poistku a všetko čo si tam vypísala si nesplní...., je vecou poistenca, aby mal tieto veci na poriadku...., s tou ilúziou súhlasím..., všetci si myslíme, že stačí platiť poistné....,
amanda_av
5.9.2018 09:06 | |
+18 -5
MihaiL,ja nepíšem,že poisťovňa má na tom podiel viny,ale keď si to už tak formuloval,tak vysvetlím;nie každý poistenec je na mentálnej úrovni VŠ a aj dešifrovať jazyk poisťovní nie je jednoduché.Bolo by korektné zo strany poisťovní minimálne uviesť čísla zákonov,podľa ktorých poisťovňa postupuje,inak mi to príde ako pasca a vyslovene účelové,že sa to poistenec nedozvie,resp. je nad jeho sily vyznať sa v tom.Hlavne,že platí,,,
jaguar77
4.9.2018 15:14 | |
+27 -10
Reagovať
Deti moje osprostene , s vami ziadna zabava bavite sa na cudzom nestasti a to sa nepatri .
Ruskyvojak
4.9.2018 14:59 | |
+31 -22
Reagovať
Suseda sa odbavuje na cudzom nešťastí no.... Hlavne, že má videjko na Facebook 😁😁😁 na Slovensku dnes móda. "Čaaaaaute šeci. Dnes som sa supiš vykadila a poslala video do správ!!! Dáte mi Like??? Papáčko..
milan5321
4.9.2018 14:26 | |
+56 -21
Reagovať
video natocila susedka.miesto toho,aby akymkolvek spôsobom pomala pri haseni poziaru,zoberie do ruky mobil a nataca.taka susedka je naozaj na zaplakanie.
Intermediary
4.9.2018 14:27 | |
+39 -13
Kefalín a ako si predstavujete ženu hasiaci strechu cudzieho domu?
milan5321
4.9.2018 14:36 | |
+39 -8
napisal som:akymkolvek spôsobom pomahala pri haseni.nemusela obsluhovat prudnicu.ale natacat susedovo nestastie,tak to je predsa len prilis.
Intermediary
4.9.2018 14:40 | |
+23 -4
Len by tam prekážala! Hasiči prvé čo urobia ženú svinským krokom zvedavcov ktorí tam len prekážajú i keď sa tvária, že pomáhajú.
milan5321
4.9.2018 14:47 | |
+9 -8
suseda nie je zvedavec.nestalo sa raz,ze ohen sa rozsiril na susedne stavby.kaslime na tuto debatu,nikam nevedie.Intermediary,prajem pekny den :))
Intermediary
4.9.2018 14:58 | |
+7 -6
Aj ja tebe. Ale viem to z vlastných skúseností vždy keď horelo sa tak dialo. Dalo by sa maximálne iba neprekážať.
milan5321
4.9.2018 15:04 | |
+8 -3
dakujem.moje skusenosti su nulove,takze som iba teoretizoval.urcite mas pravdu.
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Víchrica vytrhla
Na Slovensko mieri orkán, môže narobiť škody Aktuality.sk
Rýchle správy
23.9. 20:18
Komentár Ľubomíra Jaška: Ako sa z opozičného lídra za minútu stal sociálny netvor Aktuality.sk
Opozičný líder v priamej konfrontácii s Robertom Ficom zostal verný „svojim“ stravovacím témam. Stihol Smeru vytknúť akurát školské obedy zadarmo a nedostatok čerstvých rožkov počas štátnych sviatkov. S týmto náhradníkom sa zlom v slovenskej politike konať nebude.
23.9. 19:8
Popularita francúzskeho prezidenta znova klesla Aktuality.sk
Popularita Emmanuela Macrona klesla o päť percent.
23.9. 17:30
Bugár pripustil vstup Mosta do ďalšej Ficovej vlády Aktuality.sk
Predseda strany Most-Híd Béla Bugár pripustil, že by opäť vstúpil do vlády, ktorú by viedol šéf Smeru-SD Robert Fico.
Bratislavu
Do Česka dorazil studený front spojený s prudkým vetrom: Na tratiach ležia stromy a vypadáva elektrina
Hancko počas
Debutant v Serii A Dávid Hancko žije svoj sen: Stretol sa s Hamšíkom a najbližšie uvidí Škriniara
Neymar potešil plačúceho chlapčeka: Za jeho nádherné gesto mu aplaudoval celý štadión
Čašníčky nosia až
Oktoberfest v prvý víkend praskal vo švíkoch: Ľudia vypili státisíce litrov piva
Droga sa
Väznica dostala do daru škatule s banánmi: Ukrývali sa v nich drogy za 15 miliónov eur
Na snímke vľavo
Košice v derby podľahli Popradu: Maďarské tímy sa z víťazstva netešili
Posledný veľký
Na druhej najväčšej bahennej sopke na svete došlo k erupciám: Vytryskla do výšky stoviek metrov
Hrôzostrašné
Hrôzostrašné zábery z nočného klubu: Zdrogovaný muž zrážal ľudí po tom, čo ho z neho vyhodili!
Alice so svojím
Tínedžerka († 19) oslavovala s priateľom výročie: Vychutnali si večeru, o 4 dni bola mŕtva
Na snímke
Fanúšikovia Dunajskej Stredy sa vyfarbili: Vysmievanie a zámerné blokovanie autobusu Spartaka Trnava
Frustrated
Kvíz
Zodpoviete otázky zo slovenčiny určené deviatakom? Otestujte sa v kvíze
Taký rýchly
Vnuk Buda Spencera dostal riadny výprask: Toto zabolí aj vás