Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 14. 11.
Irma
8°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
04.09.2018, 15:00 | Tip od Vás | Kuriozity

Diskusia: Cez víkend sa na ulici v Bratislave člnkovali: Prekvapí vás, ako to tam vyzerá teraz!

37 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Kulimrd
5.9.2018 00:43 | |
+3 -1
Reagovať
Ná dobre sa tam *** ked majú kanalizáciu ucpanú.
Lides
4.9.2018 17:46 | |
+11 -2
Reagovať
mohlo by vyplavit cikanov
staramama45
4.9.2018 17:08 | |
+32 -0
Reagovať
"hlavné mesto bolo na situáciu pripravené" - ked sa ludia budu dopravovat do prace na kajakoch lebo im ich auta odplavali do Dunaja, potom si tuto vetu znovu rada vypocujem, urcite zaznie par dni pred komunalnymi volbami.
St.Peter
5.9.2018 02:55 | |
+4 -1
boli pripravení na situáciu asi tak, že napokon vzniklo Lago Di Požoň.
lecramisko
4.9.2018 16:49 | |
+7 -5
Reagovať
Nehnevajte sa,ale ste taki isti *** ako Ti na tom clne,vraj vtipne. Vtipne je to iba pre ***a plateneho z nasich dani ked sa zabava na cudzom nestasti....
Slavka11
4.9.2018 16:31 | |
+52 -1
Reagovať
Že vraj pripravení. To si robí pani Onufer srandu. Ako je potom možné že boli zaplavené rovnaké časti ako pri tom júnovom daždi? Gagarinova, podchod na Trnavskom, Rača... Či oni boli pripravení iba tam kde sa žiadne potopy nevyskytli? To si fakt myslíte že sme tu všetci iba tupé ovce????
dunciii
4.9.2018 16:47 | |
+4 -26
A co mali za 3 mesiace to prekopat?:-) hasici asi boli pripraveny nehejtuj:-) uvolni sa a kukni pekne upratane
Feroo338-1
4.9.2018 16:52 | |
+29 -0
Pri kazdej burke tam uz dlhe roky voda zaplavuje niektore casti mesta. No, mikto to neriesi hoci o tom roky vsetci vedia.
dunciii
4.9.2018 16:54 | |
+15 -4
Fero racianska je zatopena bezne 50 rokov tiez ale vies ako to je na jednej strane nadavaju aka dedina je bratislava a na druhej vsetci tam chcu bud zit alebo aspon profitovat z nej:-) slovac nikdy nebude spokojna
bosak1951
5.9.2018 13:37 | |
+2 -0
dunciii nepíš všetci! Ja osobne som tam nebol 12 rokov takže sa o chuti tam žiť ani nebudeme baviť..nikdy som tam ani žiť nechcel. Na môj vkus nevhodné.
Feroo338-1
4.9.2018 16:28 | |
+27 -0
Reagovať
Zial nestastnou nahodou jedno z tych utopenych vozidiel je moje. Vodic ho tam zaparkoval bez mojho vedomia a suhlasu. I ked mam havarijnu poistku, zistil som, ze mi je to PRD platne lebo poistka "Pod pazurmi leva" je skor len na pritaz a vobec sa neunuva s riesenim skodovej udalosti. Takze hned po vyrieseni opravy vozidla vyriesime aj zrusenie vsetkych poistiek u tejto NEpoistovne.
dunciii
4.9.2018 16:55 | |
+13 -1
Fero havarijnu ak mas ten co ta poistoval nech sa pekne angazuje a poistovna si to potom s obcou mestom Spravcom vybavi
No23
4.9.2018 16:16 | |
+7 -10
Reagovať
Ako jeden na fb zalozil skupinu pre Bratislavcanov a nazval ju Pressburg xixixi zevraj takto pozna Blavu cely svet xixixi tupelo tupe to uz mohol rovno ze Pozonyi magor a Bratislavcania sa pridavali xixixi
Feroo338-1
4.9.2018 16:32 | |
+24 -6
Pre zahranicie je Bratislava vzdy len Pressburg. Iba ti Madari snivajuci po velkom Uhorsku ju poznaju pod nazvom Pozonyi.
No23
4.9.2018 16:41 | |
+12 -3
xixixi ferko nehovor xixixi pre mna je to Bratislava a bil by som kazdeho po hlavicke makovicke ktory tvrdi ze je to Pressburg ci Pozonyi .. magor to mas ako s Viednou ci NewYorkom alebo s Budapestou .. nikde sa nepouziva iny nazov
elpresidente
4.9.2018 16:09 | |
+16 -12
Reagovať
ZAUJIMAJTE SA AJ O INE casti Slovenska nie len Bratislava Bratislava, ked sa nieco stane v Bratislave tak polovica sprav je o tom, ak su zaplavy inde tak je to len okrajove. Je to stupidne.
renina15
4.9.2018 15:44 | |
+70 -3
Reagovať
Bratislava je jeden veľký chaos nezvláda nič! Ani navalove dažde ani sneh ani dopravu nič! Nesrovnal je len tlchuba,cesty v Ba samé diery spoje MHD radšej nekomentujem hlavne ,že všade sa stavajú nové domy,ktoré nevedia ani predať ale stavajú, zeleň? Na to zabudnite!
zvon
4.9.2018 15:45 | |
+35 -3
zeleň nestavajú ale stavajú na zeleň
dunciii
4.9.2018 16:49 | |
+6 -4
Renina ty aj po ba jazdis pretoze sa vazne vela ciest tento rok opravilo:-) na vsetko nadavat to je na vas:-)
dunciii
4.9.2018 16:50 | |
+5 -6
Sadia zelen ked tak dilina:-)
zlycas
4.9.2018 15:42 | |
+14 -22
Reagovať
haaaaaaaaaaaaaahahahaahhaa :D tak toto je vazne dobre, hlavne mesto :D trosku pride dazdu a uz mate tam potopu :D keby prisiel riadny lejak tak vas tam zatopy :D na vychode tiez prisiel dazd ale uz je krasne sucho
dunciii
4.9.2018 16:51 | |
+5 -2
Hej sucho plus maly potok zobere 300 dokov len za rok hej vieme piki a auto co nezatopilo ti?:-)
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Hotel Gerlach
Bývalý majiteľ hotela, ktorý bol v minulosti spájaný s mafiou, skončil v konkurze Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 4 min
Macedónsko bude žiadať zatknutie expremiéra Gruevského v Maďarsku Aktuality.sk
Macedónske orgány budú požadovať zatknutie bývalého dlhoročného premiéra Nikolu Gruevského na základe medzinárodného zatykača po tom, ako sa potvrdilo, že ušiel do Maďarska, aby sa vyhol dvojročnému väzeniu za korupciu.
pred 14 min
Počet obetí požiaru na severe Kalifornie stúpol na 48 Aktuality.sk
Už najmenej 48 obetí na životoch si vyžiadal mohutný lesný požiar, ktorý sa rozšíril na severe Kalifornie.
pred 47 min
Melania Trumpová verejne vyzvala na prepustenie poradkyne Bieleho domu Aktuality.sk
Americká prvá dáma Melania Trumpová urobila nezvyčajný krok, keď verejne vyzvala na prepustenie vysokopostavenej predstaviteľky Rady pre národnú bezpečnosť (NSC) v Bielom dome.
(ilustračné foto).
Muž sa zosobášil s hologramom kreslenej speváčky: Za svadbu zaplatil poriadny balík
Ničivé plamene sa
Foto
Najtragickejšia ohnivá apokalypsa v Kalifornii: Počet obetí stúpol na 48
Juraj a Deana
Dobré správy pre Jakubiskovcov: Ukradnutú Perinbabu našla polícia v osade, má to však háčik
Z Hamšíka sršala
Hamšík sa teší z návratu rebela: Uvítacia párty pre Stocha?!
Frederika († 61)
Polícia z vraždy páru († 61, † 64) obvinila ich príbuznú Alžbetu: Šokujúce slová exmanžela
Syn Adreja Babiša
Megaškandál českého premiéra: Babišov syn prehovoril o únose na Krym!
Jane je
Kráska vyhrala lotériu, no nevie nájsť lásku: Lukratívna ponuka pre budúceho frajera
Primátora Popradu
Konečne padol rozsudok v prípade primátora Popradu Švagerka: Čo vyfasoval za jazdu v opitosti?
Novinka bude
Foto
Samsung predstavil nový skladací telefón: Cena ohybnej novinky vás ohúri
Rumunská
Podľa premiérky je Rumunsko na predsedníctvo v Rade EÚ pripravené: Kritiku vývoja v krajine označila za nespravodlivú
Výhercovia Ivo
Ivo a Veronika vyhrali v súťaži Nového Času po 1 000€: Bude dovolenka aj nová posteľ
Melania Trump
Melania Trump verejne vyzvala na prepustenie poradkyne Bieleho domu: Nezaslúži si česť slúžiť tu