Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 25. 5.
Vivien , Urban
11°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
04.09.2018, 06:00 | Šport

Diskusia: Tatar je pred novou sezónou odhodlaný: Pobijem sa o miesto v prvých útokoch!

1 príspevok

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
sven01
4.9.2018 06:18 | |
+23 -3
Reagovať
Toto ma pobavilo:Vlani bola situácia iná, v klube bolo veľa zranených hráčov, keď ma Vegas získalo z Detroitu. A keď sa uzdravili, dostávali oni viac priestoru, čo som aj očakával. Pan Tatar. Otvorte oci. Sedeli ste na tribune, to nebolo o zranenych hracoch. To bolo o vykonnosti. Detroit bol rad ze sa vas zbavil, pretoze vas plat ani zdaleka nezodpovedal odvedenej praci a ak sa v tejto sezone nieco nestane a nedate sa dokopy tak aj z LV poletite ako spinave pradlo..otazka je ze kam...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Repka olejná
Ministerka Matečná vysvetlila, prečo máme toľko repky. Viní z toho neziskovky Aktuality.sk
Arabská vláda
Masaker vo Venezuelskej väznici: Pri vzbure zahynulo 23 väzňov
Sopka chrlila
Na Bali vybuchla sopka: Kvôli popolu odkláňajú plánované lety
Šéf Mercedesu
Niki Lauda († 70) bol hrdina, idol i kamarát: Tímy F1 vzdali hold legende
Americký
Americký prezident Donald Trump o odstúpení premiérky Mayovej: Mám ju veľmi rád, je mi to ľúto
David sa bál
David sa hanbil vyzliecť si tričko: Ani vo sne by mu nenapadlo, že bude robiť modela
Pri výbuchu sa
Výbuch vo francúzskom Lyone: Zranenia utrpelo aj malé dievčatko
Fantastický
Foto
Šporar vyrovnal strelecký rekord ligy, Slovan sa rozlúčil s Vittekom
Za účet
Foto
Keď zbadali svoj účet v reštaurácii, nemohli uveriť vlastným očiam: Veď to je čisté zdieranie
Americký
Trump pri svojom rozhodnutí obíde kongres: Bude predávať zbrane do Saudskej Arábie
Na snímke vpravo
Zlaté Moravce oslavujú: Trenčín sa bude zachraňovať v baráži
two german
Novinky v ruskej armáde: Skúšobne zavádzajú novú hodnosť
Neslušné
Finále Európskej ligy poznačil škandál: Chelsea a Arsenal vrátili tisícky vstupeniek