Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 19. 9.
Konštantín
25°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
03.09.2018, 19:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: To, pričom pózujú Natálka a Dominika, je príliš: 20-kilový poklad, ktorý omráči každého hubára!

14 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Chvostik
4.9.2018 09:02 | |
+4 -5
Reagovať
Moja babka vie uvariť z kuriatok výbornú polievočku mňam! Pekný úlovok tie kuriatka to poteší každého hubára ale zase všetko vyzbierajú a zvieratká si môžu len lízať laby. Ja hríby nezbieram ani plody je to síce zadarmo ale to nechávam pre zvieratká.
doM693
4.9.2018 17:08 | |
+6 -1
ktoré zviera sa živí hubami? lesných plodov je toľko, že ich zvieratá s ľuďmi nikdy nepozbierajú všetky
Bordovamalina
5.9.2018 13:40 | |
+4 -0
Zvieratká ktoré žerú huby nemajú laby...! Žerú ich iba čevíky a slimáky!
langeszka
4.9.2018 08:14 | |
+2 -3
Reagovať
Ja som kuriatka videl len na dvore.
sven01
4.9.2018 04:26 | |
+0 -6
Reagovať
Cakam kedy NC uverejni takyto zber hub z chko 3 stupna a vyssie...a urcite k tomu neprislo. Maju stastie ze polana je iba 2ka.
doM693
4.9.2018 17:10 | |
+4 -0
o čom točíš? kedy štát zaplatí náhradu súkromníkom, ktorým ochrana obmedzuje hospodárenie?
Tomorst
3.9.2018 20:20 | |
+3 -26
Reagovať
No jasne, pastikari išli na huby a mali šťastie. Dúfam že muchotrávky nechali v lese....
milivoj
3.9.2018 20:05 | |
+25 -4
Reagovať
gratulujem,deťúrence.úžasné.dobrú chuť.a veľa šťastia v daľšom hľadaní.
Intermediary
3.9.2018 19:33 | |
+5 -27
Reagovať
Toľko vážia Birmovancove gule keď je nadržaný...
bancia
3.9.2018 21:20 | |
+8 -4
deti happy, že sú v čase a po tvojom príspevku im rodičia vysvetľujú kto je birmovanec, gule, nadržanosť
Taminocka
3.9.2018 19:27 | |
+17 -6
Reagovať
hm...úžasné. Ak máme veľa, zaváravam osolené, udusené vo vlastnej šťave s trochou masla. Bomba s vajíčkom...treba 2 x sterilizovať po 2 hodky (ja to tak robím) a nekazia sa...
olivka007
3.9.2018 19:23 | |
+6 -8
Reagovať
pričom, alebo pri čom? hmmmm, tá naša slovenčina...
chochlik.p
3.9.2018 19:15 | |
+22 -3
Reagovať
Fantázia
jaguar77
3.9.2018 19:12 | |
+26 -3
Reagovať
mnam , to by som si dal .
  • «
  • 1
  • »
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Prezident
Skončil Imrecze: priateľ oligarchu, milovník luxusu a pomocník Smeru Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 5 min
Aj po troch rokoch od krízy sú Európania stále otvorení utečencom Aktuality.sk
Prieskum ukazuje, že väčšina obyvateľov Európy podporuje prijímanie utečencov, no nesúhlasia so spôsobom, akým Európska únia zvláda ich väčší počet.
pred 19 min
Maďarská vláda oznámila Bruselu, že neodvolá protimigračný zákon Aktuality.sk
Právne normy, ktoré boli skritizované opozíciou a medzinárodnými organizáciami, nebude odvolaný. Chcú nimi chrániť Maďarsko a aj Európu.
pred 35 min
Zmätky pred voľbami: opozícia v Ružinove podporuje bývalého človeka Mosta Aktuality.sk
Väčšine opozičných strán minulé aktivity v koaličnom Moste-Híde neprekážajú.
Sú toto
Sú toto najkrajšie kamene na svete? Yooperlity žiaria ako dračie vajcia!
Ako oznámiť tehotenstvo svokre? Tá Tinina skoro dostala infarkt
Foto
Erika zachytila nevšedné gesto: Keď zbadala, čo robí vodička električky, musela to vyfotiť!
Policajti v chate
Tragédia v obci Horného Gemera: Prevrátený malotraktor zavalil mladého Tomáša († 22)
Mladý muž
Mladík († 26) chystal svadbu, tej sa nedožil: Stačil jeden výlet a bol mŕtvy
futbal
Foto
V Trnave majú pred zápasom s Anderlechtom Brusel problémy: Aha, koho zháňajú!
(ilustračné foto).
Učiteľ plávania je obvineným zo zneužitia 37 dievčat: V jeho dome našli otrasné dôkazy
Vodiči v Severnej Karolíne majú smolu: Diaľnica sa premenila na rieku
Malachovskej robí
Foto
Moderátorka Malachovská na inšpekcii u dcéry v Nemecku: Schválila nádejného zaťa?
Český premiér
Európska komisia plánuje vyšetrovať premiéra Babiša: Vážne podozrenie
Gigi Buffon
Foto
Slávny Buffon zohrieva v Paríži lavičku: Prečo za Saint Germain nehráva?
Vodič autobusu
Z toho, čo prezradil vodič bratislavskej MHD, ostanete prekvapení: Toto robím tesne predtým, než sadnem za volant!