Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 26. 9.
Edita
4°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.09.2018, 12:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Prababka Eva sa stará o ťažko chorého Kristiánka aj manžela: Štát mi neprispeje ani cent!

131 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Romanolive
11.9.2018 14:33 | |
+6 -3
Reagovať
Ešte aj doktori sú na Slovensku ako zver.ja mám problém z cievami a keď že som na maródke 3 roky,chcel som nastúpiť do práce ktorá bola ľahká a dobre platená.na pohovore pred komisiou viacerých doktorov mi oznámili že pracovať už nebudem a platovo mi bude dorovnane ako by som robil.preco na Slovensku je všetko inak?žijem v zahraničí a na Slovensku mám odpracované 25,rokov v bývalom vsz Košice.budem maximálne spokojný ak ten plat čo poberam,budem aj na slovensku.ten dôchodok ktorý mi priznajú za 2.roky na Slovensku by som podaroval tej babke ktorá na Slovensku prežíva peklo.
chanelka5
11.9.2018 09:05 | |
+13 -4
Reagovať
Vyzivne na dieta od matky a otca??? ..... nasla som clanok z roku 2012, ze o dieta nemaju zaujem a toboz nie o pomoc prastarym rodicom. Stat ma suplovat taketo hyeny?
bohol
8.9.2018 18:22 | |
+41 -17
Reagovať
Samozrejme že im neprispeje - to nie sú velkopodnikatelia , ktorým sa prispievalo 33 tis. za zamestnanie l pracovníka , či na jazierko za 300 tis. . No a posudkové komisie majú tiež svoj cenník _ neoficiálny .
meeandros
8.9.2018 17:36 | |
+45 -10
Reagovať
Nejako som "mimo". Toto su prastari rodicia? Nie stari rodicia?! A, potom, kde su starki z obidvoch stran dietata, nehovoriac o materi a otcovi, ktori by mali byt pri dietati. Tu to nejako divne "sm*r*di". Napriek tazko poskodenemu dietatku, kde su blizsi pribuzni, ako tito stari rodicia? To ma stat suplovat nejake hnidy, ktore maju podla ZoR povinnosti voci dietatu? Nepovedali ste, NC, "B".
milanin7777
8.9.2018 17:28 | |
+18 -22
Reagovať
Načo by sa starali o občanov, keď majú hlavy duté plné starostí s nezákonnými kšeftami ?! Citujeme z článku: Dočítali sme sa: " Európsky úrad pre boj proti podvodom (OLAF) odhalil podvody páchané počas druhej vlády Roberta Fica v rokoch 2013-2014. Textil a obuv z Číny boli na Slovensku súčasťou colných podvodov v rokoch 2013 a 2014.
milanin7777
8.9.2018 17:29 | |
+4 -18
Textil a obuv z Číny boli na Slovensku súčasťou colných podvodov v rokoch 2013 a 2014. Zistil to OLAF a teraz žiada, aby pre nevybrané clo za druhej Ficovej vlády, naša krajina vrátila do rozpočtu Európskej únie (EÚ) 302 miliónov eur.
milanin7777
8.9.2018 17:31 | |
+13 -21
A OBEDY pre žiakov ZADARMO / demagógia ála fico a spol...: ) / by mali ročne stáť cca. 117 mil. eur
karolzh
9.9.2018 12:53 | |
+11 -2
Keď to bol podvod za Ficovej vlády tak nech to zaplatí Ficová vláda.Ako príde k tomu bežný občan aby doplácal na podvody podvodníkov ktorí si na tých podvodoch napakovali vrecká ? Treba ím zabaviť neprávom nadobudnutý majetok a s toho vyplatiť clo.
milanin7777
8.9.2018 17:27 | |
+13 -18
Reagovať
Prečo zase cenzúrujete a " schvaľujete" ?! Bojíte sa pravdy?!
karolzh
9.9.2018 12:55 | |
+5 -2
Keď pravda niekedy velmi bolí.
petedea
8.9.2018 15:21 | |
+38 -22
Reagovať
Ze stat neprispeje ani cent?Slovensko nie je stat, vazeni.Slovensko okolo statu, ani nechodilo.Stat totiz funguje uplne inak, ako Slovensko.
milanin7777
8.9.2018 17:33 | |
+31 -15
Štát by mala riadiť demokratická vláda, nie skorumpovaná mafia. V tom je ten najväčší problém. A každá ryba sm rdí od hlavy!
severinko85
8.9.2018 15:04 | |
+61 -16
Reagovať
nuž,keby bola rodina o pár odtieňov tmavšia,mali by nárok na všetko.lenže smola,sú bieli
milanin7777
8.9.2018 17:37 | |
+28 -16
Čím belší, tým menej ľudských práv na Slovensku. Absolútna a neodškriepiteľná diskriminácia slovenského národa na území Slovenskej republiky. Kto za to môže , kto poschvaľoval takéto zákony, kto vládne takýmto nehoráznym a protinárodným spôsobom ?! Dajte si na to vlastné odpovede a skúste sa pridržiavať pravdy, vážení priatelia
django95
8.9.2018 19:47 | |
+23 -5
skor ako tu zacnete o narode tak sa opytajte, kde ma chlapec rodicov a za druhe, preco tuto situaciu neriesi socialka?
aamater
8.9.2018 14:54 | |
+26 -9
Reagovať
Ale za to majú slobodnú a demokratickú spoločnosť a to je na nezaplatenie. Môžu slobodne cestovať, kam sa im zachce. Nik na nich nebude na hraniciach strieľať. A inak nemôžu mať predsa všetko, že? Žijú v krajne neobmedzených možností môžu podnikať, čo tam po veku? Na západe robia do smrti, veď pozrite na toho vojnového hrdinu McCaina. Robil takmer do smrti, tak nech si zoberú s neho príklad. Nesťažoval si, tvrdo pracoval až do konca hrdina, ha, ha, ha ... Ozaj a kde sú rodičia, toho chlapca?
oref40
8.9.2018 14:08 | |
+8 -49
Reagovať
Nech ide makať ten simulant
rastislav733
8.9.2018 14:46 | |
+34 -8
Ty si riadny retard ...
strasidlo31
8.9.2018 15:06 | |
+5 -12
rastislav 733 oref40 to myslel ciernym humorom
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Robert Kalinak
Komentár Daga Daniša: Sudkyňa pri Kaliňákovi ukázala nadprácu Aktuality.sk
Rýchle správy
00:20
Nielen Azovské more. Rusi môžu po stavbe plynovodu posilniť aj v Baltiku Aktuality.sk
Ukrajinci zvažujú, že odstúpia od zmluvy, v ktorej sa po súboji o ostrov Tuzla dohodli s Rusmi na spoločnom užívaní Azovského mora.
00:10
ŽSR dali za pozemky milióny, na cene sa dohodli ústne Aktuality.sk
Štátne ŽSR kúpili pozemky za takmer 2 milióny eur od súkromnej firmy, kde je spoločníčkou aj 84-ročná pani Anna. Znalecký posudok objednal predávajúci, na konečnej sume za pôdu sa obe strany dohodli ústne.
25.9. 22:4
Pre rozrezanú výhybku prerušili vlakovú dopravu do Česka Aktuality.sk
Výhybku rozrezal súkromný dopravca.
Argentínu
Argentínu paralyzoval generálny štrajk: Ochromil dopravu aj nemocnice
Modelka Sklenaříková a jej sestra dávajú mame zabrať: Toto by pre vnúčatá neurobila každá babka
Foto
Na Kysuciach scéna ako z hororu: Po bitke a škrtení skončil hráč v nemocnici!
Miroslav hovorí,
Miroslav z identikitu sa prihlásil policajtom: Prečo ho vyšetrovatelia ignorovali?!
Keďže od jeho
Juraj ako žiak sprevádzal legendárneho Abebeho Bikilu: Sám odbehol už 40 košických maratónov
Speváka čakajú
Bezdedu čakajú nové povinnosti: Do rodiny im pribudne bábätko
Michal Gerčák
Zbystrite pozornosť, v Tatrách úradujú podvodníci: Ako odhalíte falošného horského vodcu?
Životné minimum
Dôchodkov s exekúciou je menej: Čo zmenilo situáciu?
Kevin Nicks.
Foto
Muž vytvoril jedinečné vozidlo: Jeho pojazdná chatka prekonala rýchlostný rekord
Je vidieť, že si
Najväčší nepriateľ Batmana je späť: Kto si zahrá Jokera v samostatnom filme?
Vidieť ste ho
Zomrel herec Milan Šimáček († 56): Hral v kultových českých filmoch
Členovia Pussy
Verzilov z Pussy Riot je pri vedomí: Takto komentoval svoj zdravotný stav